Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nauturinak9

szkoły podstawowe społeczne - dużo lepsze od państwowych?

Polecane posty

Gość sfgdf
u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgdf
jedyne co pewne to to że w szkole społecznej trafi do klasy z mniejszą ilością uczniów, to napewno plus ale wierz mi w tej klasie też może zaprzyjaźnić się z nieukiem któremu jeszcze mamusia bedzie mowić że nie musi sie uczyć bo i tak życie ma zapeniwone, w szkole gdzie pracuje dochodzi nawet do tego że rodzice chcą wpłynąć na to jakie lektury wybiera wychowawczyni w klasach 1-3 mimo że przecieć to MEN je zatwierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauturinak9
akurat ta szkoła o której myślę na około 100 szkół w moim mieście zawsze jest w pierwszej dziesiątce jeśli chodzi o wyniki egzaminu na koniec 6 klas. Ostatnio chyba 3 miejsce miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgdf
no to myśle że może jednak lepiej będzie jak wybierzesz tą społeczną rzeczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauturinak9
heh, ale ja sknera jestem ;) Tych kilka stówek miesięcznie przyda mi się... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalecka
Nie ma reguły, równie dobrze można trafić na super szkołę prywatną jak i państwową. My obraliśmy taka taktykę, że przeszliśmy się po szkołach w okolicy i wybraliśmy wg nas najlepsza. Zdecydowaliśmy się jednak an prywatną (karolkowa49), bo oferowala najlepsze warunki dla dziecka. Wiele zajęć pozalekcyjnych, wyjść, angielski i wiele wiele innych. Polecam rozejrzeć się i na własnej skórze przekonać jaka szkoła jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo czytałam na temat najlepszego wyboru szkoły dla dziecka i doszłam do wniosku, że chcę postawić na szkołę prywatną. Mieszkamy w Stargardzie i zupełnie nie wiem, czy jest tam jakaś szkoła prywatna. Może ktoś z Was będzie w stanie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jesteśmy ze Stargardu i mój synek uczęszcza do http://teczoweabecadlo.pl . Bardzo ich polecam, gdyż w profesjonalny sposób podchodzą do ucznia. Syn ma wspaniałe wyniki w nauce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie jak najbardziej byłabym za szkołami prywatnymi! My mamy dwójkę dzieci w szkole https://www.szkolapromyk.szczecin.pl - nie jest drogo, świetna kadra, bardzo ludzkie podejście do rodzica i dużo zajęć dodatkowych :) Zapisujcie dzieci do szkół niepublicznych - warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem zadowolona ze szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej w Wiloanowie. Szkoła jest bardzo fajna, mają ciekawe zajecia pozalekcyjne dla dzieciaczków...no i doskonała kadra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, to jest ta szkoła w Wilanowie? ja myśle ze jest całkiem fajna, dzieci chętnie do niej chodzą. no i dobrze się nimi opiekują! ja posłałam tam swoje dzieciaki i jestem bardzo zadowolona z tego! widzę u nich ogromne postępy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w szkołach społecznych większość to zmanierowane, bogate dzieciaki, którę myślą, ze są lepsze od innych. Nie bez powodu tak myślą, t rodzice im wpajają takie postawy. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emkas

No szkoła Varsovia w Wilanowie myślę że to dobry wybór jeżeli chodzi o edukację dzieci. Osobiście jestem mega zadowolona z wyboru placówki, dzieciaki świetnie się uczą i chętnie chodzą do szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, potwierdzam, szkoła jest bardzo porządna i rzetelna. Nie mogę narzekać bo bardzo fajnie uczą a dzieci nie marudzą z chodzeniem do szkoły bo to lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jak posyłałam dzieciaki do szkoły im Wiktorii Wiedeńskiej to byłam na drzwiach otwartych bo to na prawdę dużo mi dało! także warto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×