Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mmamamaa

Jestem w ciąży !!!! Wpadka i szczęście.

Polecane posty

Gość Przyszła mmamamaa

Tabletki zawiodły. Wpadliśmy, ale oboje z mężem cieszymy się z dziecka. Jestem w 8 tyg ciąży. Jesteśmy małżeństwem od 2 lat. Ja mam 28 lat. I dziękuje Bogu za to, że jestem w ciąży. Dla czego nie które kobiety jak wpadną to ryczą, a ja się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje dzidziusia
Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka..... .
ja akurat tez zaliczyłam wpadkę. Uzywaliśmy prezerwatyw - nic nie pękło. Mam 29 lat, ciazy nie planowałam, ślubu nie mamy ( wezmiemy ze spokojem za rok, dwa lata ) zreszta ja akurat nie uważam, że trzeba miec slub aby miec dziecko. I ja ryczałam jak zrobiłam test. Na poczatku dla mnie była to tragedia. Sama nie wiedziałam czy kiedykolwiek chce miec dzieci. Kocham dzieci, ale maciezyństwo uwazałam, że nie jest dla mnie i nadal troche tak uważam. ale teraz sie cieszę, myślę że sobie poradzimy. Mój pratner bardzo sie cieszy, choć tez mówił, że jak już to dziecko dopiero za kilka lat....gdyby nie ta wpadka to nie wiem czy św8iaodmie kiedykolwiek bysmy się zdecydowali na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje dzidziusia
Życzę zdrowia w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestrasz ona
jak wpadlas uzywajac tabsow? zapomnialas jakiejs? zmieszalas z czyms? biegunka? wymioty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka..... .
przestrasz ona - prosze nie zpaominac, że żadna metoda antykoncepcyjna nie daje 100% pewności, że w ciąże sie nie zajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mamama
Tabletki same w sobie zawiodły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×