Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

synekury

i po cholerę ta akcja reklamowa pokazująca gejów i lesbijki

Polecane posty

Gość amarettta
co ci to przeszkadza? Po to własnie żebyś zmądrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mnie to obchodzi, ja nie wchodzę im w drogę i nie mam ochoty ich oglądać , mogą się kochać po swojemu ale po cholerę się reklamują ? dlaczego dwa procent takich ludzi rodzących się co roku w każdym kraju szantażuje 98 procent ludzi normalnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki szantaz , co pieprzysz
miasta sa zawalone reklamami podpasek, komorek, czegokoliwek, ktos ci kaze uzywac? Mysle,ze chodzilo o to,zeby pokazac,ze kazdemu moze sie zdazyc syn/ córka homo. Bo ednak nienawisc do homo i brak informacji są obrzymie - lacznei w tym, ze homoseksualizm jest dziedzczny:):)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
te geje i lesbijki to musi być jakiś felerny sort , że trzeba ich aż tak reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wędrowycz
Chamusie z tych homosi i się panoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie 2 % tylko około 0,2%
Cos masz niedokładne dane statystyczne, takich homo jest zaledwie około 0,2 % a nie 2 %, zreszta wśród homoseksualistów jest zaledwie jeden na stu u którego sa jakies biologiczne wrodzone skłonności, a 99 na 100 homoseksualistów jest nimi z powodu zaistnienia dewiacji, cos ich po drodze zboczyło, (jakies uwiedzenie , ofiary uwiedzenia homoseksualnego, albo inne nieprawidłowości, czasem nieśmiałość czy kompleksy wobec dziewczyn i unikanie ich towarzystwa, jakaś moda na bycie homo, jakies narkotyki i inne wynaturzenia) x i x A akcja reklamowa na gejów i lesbijki......to temat zastepczy tak jak akcja związki partnerskie, aby ludzie tym się zajmowali zamiast tematami poważniejszymi, aby ludzie nie zauważyli w porę że rząd przykreca sruby, że wprowadza następne straszne podatki czy chce wprowadzic walutę euro...........co doprowadzi do biedy i głodu Oskubac ludzi tak aby to się stało zanim zauważą. dano temat zastępczy i chwytliwy................niech ludzie biją pianę wokół gejów i lesbijek, a to temat marginalny dotyczący malutkiej grupki ludzi zboczonych (tak...zboczonych). Kiedyś takim tematenm zastępczym było......UFO ! Tak, własnie UFO, latało nad Polska w sposób zmasowany i w poważnych wiadomościach było królującym tematem.....i nagle Ufo przestało się pojawiać wraz z wybuchem Stanu Wojennego ! Tak to działa. Niech to wam da coś do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yvujbuyhj
synekury a co mnie to obchodzi, ja nie wchodzę im w drogę i nie mam ochoty ich oglądać , mogą się kochać po swojemu ale po cholerę się reklamują ?] a heteroseksualisci jak sie reklamuja to ci juz nie przeszkadza? juz mozesz ogladac lizace sie pary na ulicach, w necie, telewizji i gazetach? 2 % szantazuje? a nie ta masowka 'idealnych' rodzin w reklamach, cudownych rodzicow, zgodnych malzenstw 98% jaky te 2% nie istanialo??? skonczony idiota :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie jesteś homoseksuali-
możemy się cieszyć, że nie jestemy Polską Republiką Katolicką, bo jak biskupa mielibyśmy emeryturę w wieku 80 lat. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yvujbuyhj a dlaczego nazywasz mnie idiotą, nawet mnie nie znasz i na oczy nie widziałaś wyrażam własne zdanie na ten temat, ponieważ jest wolność słowa, nie, nie denerwuje mnie widok całującej się pary w miejscach publicznych , ponieważ to jest normalne, że kobieta ściska się z facetem i ta para nie musi i nie chce się reklamować , natomiast ludzie homo pokazują teraz jająś szopkę , wiem, wszystko wywodzi się z parlamentu w Brukseli , ponieważ kilku gejów i nierobów w tym parlamencie chcą narzucić mieszkańcom Europy, że gej z gejem mogą zostać małżeństwem ze wszystkimi prawami , dobra niech się pukają ale nie chcę tego oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×