Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczesciara:)

Czy ktos z Was Cwiczy z Ewa Chodakowska?

Polecane posty

Gość Szczesciara:)

Jak Wam ida te cwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
2,5 miesiaca juz cwicze z Ewa i sa mega efekty ! jej treningi to juz dla mnie sama przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej od dziś zaczęłam!!! Skalpel!!! Pomierzyłam się dokładnie, sfotografowałam i do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termo-ifora
Ja akurat ćwicze codziennie wedlug treningu przygotowanego przez nich http://www.7minpolska.com/index.php?id=agnieszkaczyz i szczerze jestem super zadowolona.. tym bardziej, ze dopadaja mnie fajne skutki uboczne, czyt. dodatkowy zysk :D ach, kocham programy partnerskie, a ten to juz w ogole.. mega! polecam wszystkim, tym bardziej ze cieple czasy sie zblizaja i trzeba bedzie pokazac troche cialka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karoooola20
a jakie efekty? trzymacie diete? ja też zaczełam od poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideaaalka2
A ja wole jednak sprawdzone i konkretne sposoby http://aqua-aerobik.pl/ Tu udaje sie schudnąć tyle ile trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasnazelka
Ja! JA ĆWICZĘ! :D I polecam gorąco. Jeżeli jest się konsekwentnym, to osiągnie się wszystko, damy radę! O moich zmaganiach m.in. ze skalpelem, możecie przeczytać tu: www.kwasnazelka.blogspot.com Zapraszam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Każde ćwiczenia są dobre od leżenia przed telewizorem do góry brzuchem ;) Ja osobiście wybrałam spacery z dzieciakami którymi się opiekuję i też na plac zabaw z nimi. Ich matka zaraziła mnie zdrową żywnością jak najmniej przetworzoną i do tego poleciła mi tabletki Forever Slim, można je kupić na allegro. W takim połączeniu już po 5 tygodniach schudłam 20 kilogramów ;) A Ty jak chcesz to jeszcze zobacz ćwiczenia z Mel.B też są dobre, przeglądałam je kiedyś i wydały mi się ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś euforka
Olcia Dubicka- ile dostalas za swoja reklamke? moj post wciaz rozpoznaje jako SPAM - moze podasz mi tajemnice swego sukcesu... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mannaszka
swietnie idzie! ja sie super bawie z ewka, cwicze codziennie prawie, do tego łykam fiigura extraslim przed cwiczeniami i juz 11 kilo zeszlo na wadze, a wogole mnie to nie nudzi ani nie meczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo to durne ćwiczenia a ona tylko leci na kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×