Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamaOla25

Spacerówka trójkołowa???

Polecane posty

Dziewczyny zarejestrowałam się tu u Was miedzy innymi abyście pomogły mi w podjęciu decyzji dotyczącej wózka. Chodzi o spacerówkę Joggi S z Knorr Baby. Bardzo mi się podoba cena też ok, tylko zastanawiam się nad tymi 3 kołami. Opinie są różne, możecie mi coś więcej powiedzieć? Zaznaczę tylko , że te koła są duże i pompowane, nie chcę parasolki, chcę duży porządny wózek. Nasza spacerówka z zestawu się niestety popsuła i teraz mamy problem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała okazje prowadzić trójkołowego xlandera. Całkiem wygodnie tylko trzeba się przestawić:P Minus taki ze takie duże koła zajmują sporo miejsca w bagażniku i oczywiście swoje ważą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z tą wagą i dużymi gabarytami to prawda, ale w sumie mi jakoś mocno to nie przeszkadza. Chodzi mi głównie o to co możecie powiedzieć o takich trójkołowcach bo często słyszy się negatywne opinie, a ten Joggi S bardzo przypadł mi do gustu, ma fajny wygląd i cena w porządku. Cieszę się zatem, że jakaś pozytywna opinia się pojawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdbshjs
Trojkolowe wozki to modowy niewypal,sa strasznie niestabilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifgd
ja ma trojkolowy jane slalom - spacerowka i jest bardzo zwrotny i przy tym stabliny... prowadzi sie jedna reka... poza tym to wozek terenowka - wszedzie wjedziesz bez problemu... nie mam do niego zadnych zastrzezen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanow sie wlasnie nad xlanderem xrun - co prawda przednie kolo nie jest skretne, ale tylnie kola sa wieksze i pochylone do wewnatrz i dzieki temu wozek jet mega stabilny i mega zwrotny jednoczesnie. Ostatnio widzialam ktorych z tych wozkow o ktoym Ty piszesz na lotnisku i wygladaly na calkiem spoko - tatus manewrowal jedna reka, trzymajac drugie dziecko na reku. Nie wiem natomiast jak sie to zwrotne kolo zachowuje na nie rownym terenie lub w blocie sniegowym, jesli sie nie blokuje do jazdy na wprost to moze byc kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo piszę teraz
sorry, ale dla mnie taki wózek wygląda trochę jak inwalidzki, znajoma ma i nie za bardzo jest z niego zadowolona, ale chciala mieć inny niz wszystkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam xlandera xt i jestem zadowolona. dobrze sie prowadzi, stabilny i wszelkie nierownoci nie sprawiaja mu problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma 3 kołowy
Jest lekki i co najważniejsze stabilny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam xlandera trójkołowego (trzy duże koła pompowane) i drugi raz bym sobie nie kupiła - nie jest stabilny, koleżanka miała cztero kołowego - dwa przednie kółka mniejsze i był dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm, mysle, ze ten quinny buzz to zupelnie inny typ wozka, wybitnie na chodniki a nie na nierowne tereny lesno-parkowe, a autorce chodzi raczej o wozek z duzymi pompowanymi kolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo piszę teraz
moze i tak, tylko,że ona nie biega tylko na niego narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zdania podzielone, jak zwykle:) Lilith to przednie koło w tym Joggi S ma blokadę, także chyba spoko Koła są naprawdę duże, myślę, że dadzą radę, dla mnie ważne też to, że oparcie jest regulowane aż do pozycji leżącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOla25, jak ma blokade to spoko. Jesliby Cie to interesowalo, to ten koles z lotniska mial dla starszego dziecka jeszcze taka jakby lezanko-hamak od spodu przymontowany, wiec jest tez opcja wozenia dwojki. A co do zdan nt. Tego typu wozka,to zalezy jakie masz oczekiwania: czy bedziesz racej wozic komunikacja, czy wlasnym autem, czy nosisz wozek po schodach czy nie, po jakim teresie jezdzisz itd. wiec luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajna opcja z tym leżakiem, ciekawa propozycja:) Nie widziałam nigdzie czegoś takiego. No mówię blokada jest na to koło także ok. Waga tego joggi to 10,5 kg, ale nie przeszkadza mi to jakoś zbytnio, nie muszę nosić wózka po schodach także żaden problem. Zamawiam go, zobaczymy co będzie:) Dam znać jak się sprawuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak sie prowadzi ten wozek firmy Knorr? prosze daj znac, bo wlasnie mnie tez kusi, zeby kupic... warto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem niewygodnie się skręca i do podjazdów na wózki nie zawsze pasuje więc trzeba się męczyć. Z drugim dzieckiem przetestowałam już czterokołowy z Baby Merc i wyglądał mniej atrakcyjnie, ale był bardziej użyteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćilo
a co sądzicie o MOOLINO TRÓJKOŁOWYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Mam joggi s bardo lekki i skrętne. Jestem bardzo zadowolony niego zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×