Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zwykla ja

poczatki romansu......

Polecane posty

Gość zwykla ja

Czesc dziewczyny chcialabym sie z wami podzielic swoja historia....w wieku 18lat zaczelam prace(sytuacja mnie do tego zmusila)poznalam tam fajnego faceta(pisze faceta poniewaz byl sporo starszy odemnie)zawsze byl dla mnie mily,pomagal zawsze jak tego potrzebowalam,odwozil do domu kupowal czekoladki niby tak poprostu po kolezensku,podejrzewalam ze moze cos do mnie czuc ale jak kiedys o to zapytalam to powiedzial ze poprostu mnie lubi,dlatego nigdy wiecej nie podejmowalam tego tematu.kikla razy zapraszal mnie do siebie na drinka ale zawsze myslalam ze zartuje i nigdy nie zdecydowalam sie na takie prywatne odwiedziny.Po dwoch latach niestety odeszlam z pracy wiec automatycznie nasz kontakt tez sie urwal,po pewnym czasie zadzwonil do mnie ze organizuje firmowa impreze i chcialby zebym przyszla,tak dawno sie nie widzielismy.......nie chcialam tam isc bo nie bylo mnie stac na taki wydatek (bylam bezrobotna)powiedzial ze pokryje wszystkie koszty zebym tylko sie zjawila,jesli chce to moge wziosc tez kolezanke zebym sie czula bardziej komfortowo, zgodzilam sie .podswiadomie ja tez chcialam tego spotkania brakowalo jego towarzystwa,rozmow z nim.Impreza byla swietna,wszystko tak fajnie zorganizowane no i faktycznie nie ponioslam zadnych kosztow tej zabawy tak jak obiecal......okolo 2 w nocy juz troche wstawiona razem z moja przyjaciolka powiedzialam ze chce juz jechac do domu,oczywiscie zaproponowal ze nas odwiezie,zgodzilam sie(w sumie nie mialysmy zadnego innego wyjscia)nie wiem jak to sie stalo ale wyladowalysmy u niego w domu,zrobil nam herbaty cos do jedzenia i polozylismy sie spac wszyscy razem na jednym lozku......nad ranem obudzil mnie jego czuly dotyk.Wtedy jeszcze nie wiadzialam ze to dopiero poczatek.....(cdn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×