Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erqw

czy spełniła się wam jakaś wróżba?

Polecane posty

Gość erqw

konkretnie od wróżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżba nie,ale bez
przerwy się sprawdzają przeczucia,co do toku różnych zdarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie az zdziwilo
A tobie sie spelnilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erqw
nie, chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie az zdziwilo
Ja caly czas jestem pod wrazenie a jakie piekne rysunki widzialam od wrozki chyba cos niesamowitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erqw
czyli co, Tobie się coś spełniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie az zdziwilo
Aha ale mojej bratowej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie az zdziwilo
Czerwona kartka ale o co mu chodzilo ? No i ten sen snilo mi sie ze ma przyjechac do mnie niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kihja
Jak miałam jakieś 12 lat to moja mama była u wróżki.Wszystko jej się sprawdziło... Przepowiedziała że rozejdzie się z moim ojcem,wyjedzie i zwiąże z jakimś cudzoziemcem.Mówiła że z moim bratem będą kłopoty ale to minie, a o moją przyszłość ma się nie martwić bo zostanę bizneswomen. Pytała też czy ktoś niedawno zmarł w bliskiej rodzinie.Mama zaprzeczyła-kilka dni później dziadek odszedł.Ogólnie to 4 lata później mama pojechała do pracy w Hiszpanii, związała się z Hiszpanem i już tam została (mieszka od 11 lat).Brat w okresie dojrzewania zaczął sprawiać problemy-policja, narkotyki itp.Teraz jest już ok.A ja... właśnie zakładam działalność gosp. Nieźle, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bof avala
Mam byc bogata na starosc. Czyli za jakies 30 kilka lat... Mam czas... Dam znac jak sie spelni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot_,_ Sylwester
bajki wrozki maja to do siebie ze moga ci co najwyzej zasugerowac przyszlosc.. a ty i tak masz wolny wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaeera
Owszem tak, spotkasz przystojnego bruneta wieczorowa pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fundzia
Tak i to dwa razy. Wyjechałam za granicę, zostawił mnie chłopak po 5 latach i czekałam długi czas na męża: dokładnie to, co wróżyla mi moja sasiadka. A później, lata później przypadkowo spotkana kobieta, z którą spędziłam trochę czasu powiedziała mi, że będę miała dziecko (byłam po kilku poronieniach), że w rodzinie będzie ktoś, kto zachoruje "tak ciężko jak śmierć" i jeszcze jeden szczegół, ale chcę go pominąć. Rok później urodziłam synka a parę miesięcy później moja mama zachorowała na depresję, która praktycznie wyeliminowała ją z życia na dwa lata, czułam, że straciłam moją matkę i to było straszne. Najciekawsze, że obie te kobiety nie wzięły ode mnie nic w zamian za wróżbe i obie bardzo nalegaly, bym pozwoliła sobie powróżyc. Niedawno powtórzyla się taka sytuacja, ale nie zgodziłam się. Chociaż i tak powiedziała mi tamta kobieta coś, co uderzyło mnie ogromnie, bo była to ukrywana starannie prawda, a tą kobietę widziałam pierwszy raz w życiu na oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie spełniła, podobno miałam mieć już do tej pory 3 dzieci, w tym bliźniaki :D dla mnie wróżba to coś co potencjalnie MOŻE się zdarzyć, jeśli wszystko pójdzie tak jak trzeba. Może ale nie musi. Nie wierzę w determinizm i jak się bardzo postaram zmienić swoje przeznaczenie, to mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorerlina
nie wróżba,ale ,,,lata temu żartowałyśmy coś z koleżankami ,i wysłałam im zdjecie ,ja w czerownej czapce,a któraś zapytala skoro jestem czerwonym kapturkiem to gdzie jest wilk a ja dla jaj,znalazłam jakieś zdjęcie w necie,nigdy facet o takiej urodzie mi się nie podobał,ot przypadek,,,nie minęło trochę czasu,,, i w moim zyciu pojawił się WILK:) nie jesteśmy razem,i po długim czasie przypomniałam sobie o tym zdjęciu ,no wypisz wymaluj WILK:P do tego jak wilk samotnik,niezalezny,lubiący przestrzeń,waleczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też praktycznie wszystko co powiedziała Pani Grażyna z http://wrozkagauri.pl/ się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam sympatyczną wrózkę Alicje korzystam z jej porad i wróżb od chyba 4 lub 5 lat raz byłam osobiście. Mega babka bardzo sympatyczna i ciepła otwarta na każdy temat dosłownie każdy! a nie jakaś naciągara. Czasem jak zadzwonię mam darmową wróżbę i poradę. Jeżeli chodzi o trafność to na około 100 wróżb tylko 2 sie nie sprawdziły w moim przypadku, dodam ze możesz do niej dzwonic 24h jest dostępna o każdej porze dla każdego. także z całego serduszka polecam stronę tej pani tu: http://najlepszewrozki.pl/wrozka-alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do http://wrozkagauri.pl/ to mogę potwierdzić, to wróżka konkretna, mila a przede wszystkim o dużej sprawdzalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo urzekla wrozka i rytualistka Angelina (mei.lina) jest naprawde dobram choc poczatkujaca i jej ceny nie sa z kosmosu. Takze polecam jak najbadziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 40zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, wykonam wrozbe do 4 pytan w cenie 40zl. Tarotem zajmuje sie od ponad 20 lat, do tej pory wrozylam tylko rodzinie i znajomym, jednak teraz postanowilam sprobowac swoich sil tutaj. Co prawda nadal sie ucze, ale mysle, ze najlepiej uczyc sie w praktyce, wiec zapraszam zainteresowanych godofrainbow@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam 25 lat i bylam bardzo zakochana w moim chlopaku (pozniejszym moim mezu - malzenstwo przetrwalo pol roku..). Cyganka wywrozyla mi ze nie on jest moim przeznaczeniem. Ze wyjade za wielka wode i tam wyjde za maz. Nie podobala mi sie ta wrozba bo chcialam uslyszec ze bede zyla dlugo I szczesliwie z tamtym. Dlatego szkoda ze nie sluchalam uwaznie wszystkiego, tlumaczac sobie ze to tylko glupia wrozba. Pare lat pozniej wyszlam za maz. Malzenstwo przetrwalo pol roku, bo tak naprawde to byl straszny d**ek. Calkiem niespodziewanie wyjechalam do US I tu wyszlam za maz...wiec tak, sprawdzaja sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jakieś 80 % mi sie sprawdzilo z tego co powiedziała mi wróżka Magda, reszty uniknęłam, bo mnie pokierowała co zrobic, że jakoś wyjśc z sytuacji, znalazłam ją na facebooku jako Mądrość Tarota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w życiu nie byłam u wróżki i wcale się tam nie wybieram. Z andrzejkowych wróżb dla zabawy też nic nigdy się nie sprawdziło, nie tylko mnie. W ogóle nikomu ze znajomych, z którymi się tak zabawiałam. Wróżby sobie, a życie sobie. W dodatku jestem totalnym zaprzeczeniem tych wszystkich bzdur, jakie wypisują o moim znaku zodiaku horoskopy. Nie mam żadnych podstaw by wierzyć w jakiekolwiek wróżby, kabały i sny ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem człowiekiem twardo stąpającym po ziemi i nigdy nie wierzyłem w żadne czary i magie. Nie wiem dalej, jak to wszystko działa, ale po postawieniu jednego tarota wróżka Diana (z wrozkadiana.pl) była w stanie powiedzieć mi wiele o mnie i moim całym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×