Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda0208

slub nad morzem

Polecane posty

Gość gość
ślub nad morzem to fajna sprawa - ja miałam później wesele odbyło sie w restauracji Checz Kole Szperka było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Panoramie gdańskiej mieliśmy wesele i przyznam, że pozytywnie zaskoczył mnie tak brak tzw. korkowego. Nie dopłacasz w ogóle za własny alkohol i dzieciaki do czterech lat całkowicie bez opłat wchodzą. Akurat mieliśmy na wydarzeniu sporo młodych, więc się naprawdę opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka miała wesele nad morzem. Było rewelacyjnie, dobrze, że tak wcześnie zarezerwowała tę salę w Willi opal http://pensjonatgrzybowo.pl impreza była mega. Sala na najwyższym poziomie, do tego przepiękny ogród, jedzenie tak dobre, że nie da się tego opisać stół rybny zszedł bardzo, bardzo szybko,nawet nie wiemy kiedy. Obsługa, bardzo miła i szybka, panie bacznie pilnowały czy nie brakuje jedzeni ani picia, nie trzeba było się o nic prosić. Takie wesela to ja lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameliaww
Wszystko możesz załatwić w swoim urzędzie, oni prześlą dokumenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

My w tym okolicach Pomorza niedawno szukaliśmy sali i sporo objechaliśmy ale w końcu zdecydowaliśmy się na kawałek od wybrzeża bo w Krzewim Rogu w Chmielnie, ale wiecie to była ta sala którą obejrzałam i wiedziałam ze to TO. A po rozmowie z właścicielami byłam tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×