Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniakosob

kto sie masturbje zaciskając uda?

Polecane posty

Gość s-mel idotko
miesnie kegla to MIESNIE POCHWY tluku niedouczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
ania : spoko ,a na dlugo faceta wysłałaś za granice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisa80
Ja też udami .Mój facet szybko kończy,a gdy wychodzi do łazienki wyrzucić gumę naciskami uda i dawaj.Efekt super za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak na szczęscie, że moj facet mnie zaspakaja, ale teraz go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
ania :ja tez czasem wrzuce na ręczny bieg ,ale to nie to samo co z podnieconą kobietą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzen: proste, że nie to samo, tak samo zaciskanie ud nie daje tego samego co prawdziwy penis, przynajmniej jak dla mnie:) ale i tak jest bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegda
dix ae "zaciskam jak glupi ai nic, absolutnie nic nie czuje... moze ty masz jakas wystajaca lechtaczke ze ja udami smyrasz..." x dziewczyno, bo tu jeszcze jest potrzebne podniecenie samo zaciśniecie ud nic ci nie da jak i nie da ci facet kopulujący na tobie, jeśli wcześniej nie odczuwasz podniecenia zaciskanie daje orgazm a nie podnieca samo w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
ania : duze pyty preferujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak robie
do tego nogi trzymam jak do cwiczenia nozyc, tylko ze sa tez wady takiej masturbacji, przyzwyczjasz organizm do takiego orgazmu i potem nasz problem z osiagnieciem orgazmu jak uprawiasz seks Pomoc na to moze potem tylko bardzo tolerancyjny, zaufany partner, ktory pozwoli ci tak dojsc potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajhsi
Też tak robiłam, od czasów nastoletnich, później długo nie przy stałym partnerze. Teraz ostatnio czytałam w pokoju powieść erotyczna mój maz grał na kompie, a ja się tak podniecilam czytając, ze zaczęłam zaciskać uda i szybciutko doszłam, on to wyczail i wylądowaliśmy w sypialni ;) polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdsads
zaciskajac nie ma takiego efektu jak przy krzyzowaniu nog. ja krzyzuje, a palce prawej dloni naciskam na c....hmmm jakby to wytlumaczyc...nie wiem:) ale wiem na bank ze efekt 10 razy intensywniejszy niz przy samym sciskaniu ud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzen
ta powiesc erotyczna podziałała ,jak niezly cyberek ... Twoje podniecenie wzroslo t to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajhsi
No tak, ale pisząc o zaciskaniu ud miałam na myśli ze miałam nogę na nogę ułożona. Zawsze tak to wygląda u mnie. Ale tak jak pisałam juz zdarza się to raz na rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak robię: szczerzę Ci powiem, ze ja tak nie mam:) masturbacja swoją drogą, a seks swoją jak dla mnie dwa rózne orgazmy, ale oba są swietnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddsd
czyli dojdzie sie tylko jak sie jest podnieconym tak? i w pozycji siedzacej czy stojacej?? czyli tak jakby noga na noge? poruszacie sie jakos czy tylko zaciskacie miesnie kegla?? i ocieracie noga na bogi czy do kolan czy jakD staram sie i nic ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli dojdzie sie tylko jak sie jest podnieconym tak? i w pozycji siedzacej czy stojacej?? czyli tak jakby noga na noge? poruszacie sie jakos czy tylko zaciskacie miesnie kegla?? i ocieracie noga na bogi czy do kolan czy jakD staram sie i nic ;d" musisz byc podniecona, a pozycja jak dla mnie - najlepiej leżąca:) krzyżujesz nogi, zakładasz noge na noge i napinasz rytmicznie mięsnie kegla. ocierasz uda. hmm nie wiem jakto wytłumaczyc ale to jest bardzo proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusja ucichła, a ja nadal nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi na pytanie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×