Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZuziaKor

Nie uwierzycie! Nie wiedziałam, że coś takiego istnieje :)

Polecane posty

Gość ZuziaKor

Nie uwierzycie co znalazlam! Szukałam prezentu dla mamy, która tak jak ja kocha porcelanę i wszystko co jest z niej zrobione - od filiżanki po porcelanowe laleczki. Szukałam więc czegoś porcelanowego i co znalazłam? OUTLET PORCELANY! Mają tam chyba wszystko co istnieje z takich uzytkowych przedmiotów: filiżanki, kubki, talerze, patery, no wszystko, a do tego nie drogie (w końcu to outlet) i pakują w ozbobne pudełka :) Jeśli tak jak ja lubicie porcelanę, na pewno zainteresuje was ten sklep: http://www.e-rosenthaloutlet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
dziwne, ze sie tyle osob oburza, jak ktos tu zareklamuje jakis sklep lub strone, a zaloze sie, ze TELEWIZJE to codziennie ogladaja, gdzie 99% to jest chlam, plastik i reklama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuziaKor
Tylko i wyłącznie mleko, z wodą są niedobre. I koniecznie proszek do pieczenia, żeby były chrupkie. Nie rozumiem, co wg Ciebie jest złego w tym, że dziele się tym co uważam za dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm, telewizja a forum
to są całkiem inne rzeczy... i trochę inaczej działają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
naprawde? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie
racja spierdalaj :P najlepiej w podskokach , co mnie ten twój spam interesuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuziaKor
Ciebie może nie zainteresuje, ale są tacy, którzy szukają ładnej porcelany i bardzo ją lubią. Dla nich to może być interesujące, bo do tej pory nie było internetowego outletu porcelany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoque!
a w pierwszym rzedzie niech spierdalaja czepialskie marudy, ktore zamiast wniesc cos pozytywnego, to zasmiecaja topiki swoimi pretensjami do reklamujacych blogi czy cokolwiek. czy oni mysla, ze ktos che te ich natretne maruderstwa czytac? sa gorsze od reklam, bo reklama przynajmniej nie smierdzi negatywnym narzekaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×