Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszęoodpowiedź

zwolnienie z pracy

Polecane posty

Gość proszęoodpowiedź

po prawie 5 latach zwolnili mnie z pracy. pytanie: jak wybrnąć na rozmowie kwalifikacyjnej gdy zapytała dlaczego mnie zwolnili? wiem, ze nie mogę negatywnie wypowiadać sie na temat byłego pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam bo lubię
redukcja etatow i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęoodpowiedź
tam były 2 etaty tylko, na moje miejsce zatrudnili kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęoodpowiedź
a przyczyną faktyczna: wzięłam ślub o którym powiadomiłam 2 dni przed i od tamtego czasu kierowniczka sie na mnie uwzięła. czekają tylko żeby mnie zwolnić, zaczęła robić testy, egzaminy. potem zdarzyły sie tak ze klient złożył na mnie skargę, moim zdaniem niesłuszna bo byłam na urlopie i nie mogłam mu pomóc, nie uwzględnili moich wyjaśnień dostałam naganę, wkońcu zostałam zwolniona, 3 miesiące wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęoodpowiedź
ciężko to przeżyłam, tymbardziej ze planowałam ciążę, byłam na l4 prawie 3 miesiące, a była kierowniczka robiła mi problemy. całe szczęście mam to już za sobą. teraz mam umówiona rozmowę o pracę i nie wiem jak wybrnąć, przecież nie powiem tego co tu napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniu
"wiem, ze nie mogę negatywnie wypowiadać sie na temat byłego pracodawcy" - a to niby dlaczego? Jeśli mnie pracodawca zrobił w wuja to na każdej rozmowie to podkreślam. Pracodawcy to nie święte krowy. Mnie z tylu firm wywalali, że nawet nie zliczę. I co z tego? Idziesz do następnej firmy i tyle. I najgorsze co możesz zrobić, to obwiniać siebie. To pracodawca zwalnia więc to jego wina - wina pracownika jest tylko wtedy, kiedy zostaje zwolniony dyscyplinarnie. Pracodawca ma prawo sobie znaleźć pracownika jakiego chce i nie ma co się nad tym rozczulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęoodpowiedź
dziki za wypowiedź:) tylko jak to profesjonalnie ubrać w słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×