Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęśliwa- :)

32tydzien- jest jeszcze ktoś ?

Polecane posty

Gość Szczęśliwa- :)

Jak sie czujecie. Bo ja już powoli mam dość bycia w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja jestem też w 32 tygodniu:) czuję się w miare dobrze prócz bólu żeber i zgagi i trochę ociężała jestem choć brzucha dużego nie mam...ale da się wytrzymac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraplde
Hej dziewczyny! Ja jestem w 31 tyg. Termin na 10maja. Kiedy wypadaja Wasze terminy?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wg moich obliczeń wypada na 1 maja ale z tego co położna obliczyła to 28.04 ale może tez być wczesniej bo prawdopodobnie będe miała planowane cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraplde
Szczesliwa - ja czuje sie tak samo jak Nikola... zebra, kregoslup, ociezala :D Moja 70 letnia babcia jest bardziej ''na chodzie'' niz ja :D brzucha tez nie mam duzego. Przed ciaza wazylam 49kg teraz 57. Ale chcialabym miec juz malenstwo '' na zewnatrz'' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraplde
Nikola a dlaczego cesarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pierwszą ciąże tez miałam rozwiązaną przez cc jestem szczupła i dość wąską w miednicy i miałam dysproporcje płodowo-miednicza i lekarze stwierdzili ze tak bedzie bezpieczniej...teraz będe rodzić w uk a tutaj wiadomo jest inaczej lekarka mi pwiedziala ze moge spróbowac rodzic sn ale ja wole nie ryzykowac i będe sie upierac przy cc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa- :)
No ja mam termin na 28 kwietnia:) ale tez będzie cesarka wiec zaniedlugo dowiem sie kiedy będzie przeprowadzona. Macie już dzieci , czy to pierwsza ciąża? Mój syn (4 latka) nie moZe sie już doczekać i codziennie muszę mu odpowiadać na pytanie : kiedy wkoncu ten braciszek wyjdzie z Twojego brzuszka? :) ostatnio byliśmy na zakupach i mój syn wybierał wózek i łóżeczko:) i był taki zadowolony ze jego brat będzie miał takie piękne rzeczy:) A jak tam z wyprawka? Macie już wszystko? Ja dla dziecka już wszystko mam , teraz muszę tylko iść kupić pare rzeczy do szpitala dla mnie. I jakie imiona wybralyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Olka_:)
Ja jestem w 35 tyg, gin mówi, że będzie wcześniak z 38 tyg bo jest chłopak duży :) ja cąże znosze rewelacyjnie :) zero zgagi, zmęczenie itp. Brzuszek już nisko jest, od czasu do czasu puchną mi tylko łydki ale po nocy jest już ok :) nie mogę się doczekać Maleństwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_Olka_:)
Moje pierwsze dziecko, wszystko już mamy oprócz wózka :D torby spakowane wszystko poprane itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja już najdalej z Was, końcówka 38 tygodnia i naprawdę nie mogę się doczekać aż Malutka będzie już z nami. Ciążę znosiłam bez problemów - oprócz dolegliwości pierwszego trymestru typu zgaga i mdłości - ale teraz już bardzo boli mnie brzuch od około 3 tygodni, to te skurcze przepowiadające. Niby termin mam na 11 marca, ale chyba moja lekarz uważa, ze będzie później, bo jeszcze szyjka twarda i wszystko zamknięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, u mnie rowno 32 tydz :) Wczoraj usg pokazalo 1745 g, maluch podobny gabarytowo do starszego brata :) Moj synek niedlugo skonczy 5 lat, braciszek ma sie urodzic 27. kwietnia ale moze byc wczesniej bo mam problemy z szyjka. Starszego urodzilam w 37 tyg. Wyprawke mam jeszcze nie gotowa, ubranka musze uprac, dokopic pare drobiazgow, wozek i lozeczko na razie wybrane ale nie kupione. Mysle ze na przelomie marca/kwietnia dokupimy reszte. Dla mnie najwazniejsze zeby miec spakowana torbe do szpitala, reszte mozna dokupic nawet pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa- :)
No to dobrze ze chociaż czujecie sie niezle. U Mnie tragedia, ale to przez nadprogramowe kilogramy :( jestem cały czas zmęczona. Właśnie zaczęłam myć okna:) jedno okno umyte a ja już zadyszke zlapalam. Czytalam ze pod koniec ciąży kobieta zaczyna sprzątać , okna myć , to takie przygotowanie na przyjście dziecka:) u mnie sie sprawdza:) a jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa- :)
A i napiszcie ile przytylyscie ?:) bo u mnie 8 kg a czuje sie jak słoń ;) Wczoraj na USG mój synek miał równe 2kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! :) Ja rowniez 32TC :) Termin na 27.04 wg. ostatniej miesiaczki a wg USG 22.04... Pierwsze dziecko, puki co ulozone miednicowo noi dopadla mnie cukrzyca ciazowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa- :)
Oj to chyba musisz trzymać dietę. Ale jeszcze pare tyg i będziesz to miała już za sobą:) dla malucha warto sie poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa- :)
Jest tu ktoś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa ja tez mam termin na 28.04:)no ale tez cc wiec nie dlugo się dowiem kiedy dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 33 tydz, termin 28.04.2013 ;) Nogi zaczynaja puchnąć, dłonie też... Mały ma bardzo nisko główkę więc uciska na pęcherz. Do tego boli mnie spojenie łonowe :/ Ale juz prawie na finiszu :) U mnie +11kg :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwa- :)
Dziewczyny... Ale mi sie dluzy ta ciaza... Chcialabym juz zobaczyc moje dziecko, przytulic, byc po tej cholernej cc:) Poza tym mam taka ochote powiedziec juz mezowi zeby skrecil kolyske:) Ale nie chce zeby sie zakurzyla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie wedlug daty ostatniej miesiaczki tj. 24lipie2012r mam teraz 34tydzien teramin mam na 1maja ale to jest porod wedlog tego ich kolka a nie usg bo lekarz powiedzial mi ze juz jest za pozno zeby powiedziec kiedy ten blizszy termin. Ja mam objawy typu zmeczenie nic mi sie nie chce jedynie sprzatac w calym domu wszoraj "wylizalam" lodowke i szafki w kuchni. Skurcze mam ale nieregularne, z chlopakiem nie mozemy sie doczekac az Wikusia bedie z nami a znajac mojego pecha nie bedzie jej sie spieszyc na swiat:( wyprawka gotowa tylko do szpitala musze sie przygotowac jakies drobiazgi kupic i spakowac ale zrobie to za tydzien bo mam wolne to bede miala na to czas. Moja mala ma ok2kg, nastepna wizyte mam na 8kwietnia to juz bede strasznie blisko ale sama nie wiem dokladnie ktory to tydzien bo to roznie ie liczy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhdfhcfgh
hej dziewczyny ja jestem w 31 tygodniu,porod mam 25 maja przytylam juz 27 kg a gdzie do konca ciazy,brzuch mam ogromny,ciesze sie bardzo,ze te kg nie ida mi w nogi tylek itp,jedynie brzuch sie powieksza,ciezko mi sjest chodzic.Jest to moja pierwsza ciaza i bardzo boje sie porodu i pierwszego miesiaca z maluszkiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×