Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poltoo

Wymagania do policji

Polecane posty

Gość poltoo

Witam, czy orientuje się ktoś czy z nadwagą można dostać się do policji. Wspomnę że z kondycją jest u mnie naprawdę dobrze i przejście testu sprawnościowego nie sprawi mi problemu, ale czy oni biorą wygląd jakoś szczególnie pod uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakiś czas temu widziałam
w moim mieście wielką tłuściochę - policjantkę. Zastanawiałam się jak ona przeszła ten test sprawnościowy? Naprawdę była mega gruba. A zatem myślę, że śmiało możesz próbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kss;ldkl;
jak masz kogoś znajomego to śmiało, zawyży ci czas na testach i jakoś przejdziesz, bo jak jesteś gruba to nie masz szans. To sa testy na czas więc sprawnosć, zwinność, szybkość i wytrzymałość to przede wszystkim. Jesli wydaje ci sie ze masz dobra kondycję, to masz rację - wydaje ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektorpolicji
Nadwaga sama w sobie nie jest żadną przeszkodą. Warunkiem zostania funkcjonariuszem policji jest przejście rekrutacji, w tym testu sprawnościowego. Więcej o testach do policji, w tym filmik z testu sprawności fizycznej http://www.testydopolicji.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podstawa to zmieścić się w mundur ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne przygotowanie do testów psychologicznych do Policji testy.psycho@o2.pl !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losik
Sporo testów macie rozpisanych na portalu gowork.pl/opinie_czytaj,28646 ogółem warto poczytać w ramach przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×