Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lotunia

Sprzątanie domu Śląsk- Proszę o radę

Polecane posty

Witam serdecznie Bardzo prosze o Wasze opinie odnosnie cennika/zarobkow za sprzatanie domu. Bylam dzis na takiej rozmowie, w zakres obowiazkow wchodzi podstawowe sprzatnie domu, tzn starcie kurzy, odkurzanie, zmycie podlog lazienki, wc. Do tego prasownie i jak np sa jakie brudne naczynia w zlewie to ich zmycie i ............ i mycie okien (okolo 9 sztuk). I teraz tak zoferowano mi 7zl za godzine. Mysle ze to nie jest duzo (choc miejscowos malutka). Owszem 7zl jeszcze moze by przeszlo, ale mysle, ze bez mycia okien. Z tego co czytalam na necie, wszedzie za mycie okien licza sobie osobno. I nie wiem czy mam racje czy te 7zl na godzine za sprzatanie +prasowanie + naczynia czasem + mycie okien to jest wystarczajaco???? Wydaje mi sie, ze to zbyt malo. Czy mam racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że masz rację
za mycie okien nalezy się dodatkowa kasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malo, a napracujesz sie
to opiekunka zarabia u mnie 10zl, a tylko ma za zadanie bawic sie z dzieckiem. Obiad jest zawsze juz gotowy, takze maja sobie tylko podgrzac. zadnych garow, niczego ma nie robic , tylko zajac synem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi czy jak mycie okien, to w zakres tego jest wymiana firan i zaslon na nowe czy tylko mycie????? Pytam bo zupelnie sie nie orientuje jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzatam i mam za godzine 20zl
minimum mam placone za calosc i wychodzi 20-30zl za h oknaa platne osobno u jednych firanki sciagam-oni piora albo zawoza do pralni a ja je pozniej zawieszam u innych sami to robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu u mnie nikt mi nie da 20zl/ h nie ma szans :/ 10zl jeszcze mozeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Wrocławia,i zajmuję się sprzataniem domów od 2 lat.Wachlarz cen, za te usługi jest od5zł do 30zł za godzinę.Osobiście mam 20zł/h,i uważam,że to nie jest wygórowana stawka,biorąc pod uwage wkład mojej pracy.Okna,kominki,lodówki,piekarniki i np.sprzatanie w szafkach liczę osobno. Siedem złotych to zdecydowanie za mało,to ciężka fizyczna praca,bez pogaduszek i kawkowania,a po jakimś czasie,dojdą do tego bolące stawy,kręgosłup.Ceń się dziewczyno!Siedem złotych zapłaci Tobie firma sprzatająca,która sama będzie musiała tego klienta znalezć.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozon24_pl
W kwestii sprzątania poleca zerknąć na naszą stronę www.Ozon24.pl najlepszym sposobem jest oczywiście metoda ozonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×