Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedzionaona

Mój narzeczony kontaktuje sie ze swoją byłą ;/

Polecane posty

Gość zawiedzionaona

Mój narzeczony po kilku latach od rozstania nadal kontaktuje się ze swoją byłą. Nie rozumiem tych relacji? Czy powinnam się obawiać ? Wydaję mi się że on ma do niej jakąś słabość;/ Nie martwiła bym się gdyby nie fakt ze ,,oni'' w czasie kiedy nie byli razem spotykali sie na sex czy tez przypadkowe spotkania typu kino... A dzis mi mowi ze ona do niego pisała i zapytała czy może kupić ubranka dla naszego jeszcze nie narodzonego dziecka ! Wyprowadził mnie tym z równowagi , odpowiedział ,,Jak chcesz'' i tym samym dał jej wolną rękę do tego by była w naszym życiu. Jestem kobietą i wiem jakie sztuczki sie wyrabia by byc z kimś kogo sie darzy jakims uczuciem i wydaję mi się ze tak wlaśnie jest teraz . Mój partner nie widzi w tym problemu temat urywając słowami ,, Ona przyjęła do wiadomosci ze jestem z Toba'' Jej słowa do niego,, ze związki mozna rozbijać ale nie rodzine'' . Nie raz się o nią kłóciliśmy, mówił ze ją nienawidzi a teraz nagle się jej zwierza jak bardzo mnie kocha? Przeciez to nie dorzeczne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .hmm...
szczerze tez bylabym zaniepokojona takim zachowaniem! Bylam w podobnej sytuacji,byla eks mojego meza,przed naszym slubem,probowala adorowac go z kazdej strony. Np. Znala dokladnie jego godz pracy,po czym przyjezdzala pod hotel,bo wiedziala ze tam bedzie i z wielkim zdzwieniem mowila,ooo znowu sie spotykamy,przyjechalam do znajomej do hotelu! Wkurzalo mnie to bardzo az wkoncu,kazalam mu wybierac albo konczy z nia definitywnie albo ja koncze znim. I rowniez bylam w ciazy,jednak dalam mu do zrozumienia,ze dziecko sama bede w stanie wychowac ale zyc w nerwach i w strachu,ze dzis znowu moze napisac lub zadzwonic nie wyobrazalam sobie! Wybral mnie:) od tamtej pory wszystko sie zmienilo,zmienil nr tel,nawet prace,nie widywal sie rowniez z ich wspolnymi kumplami:) jak widac pomoglo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .hmm...
Moze rowniez powinnas go po szantazowac,powiedziec sluchaj chlopie,woz albo przewoz! Postaw wszystko na jedna karte! To ty masz miec 100% pewnosc ze Twoj przyszly maz jest tym jedynym! Ze ojciec Twoich dzieci,jest i bedzie Ci wierny,masz miec pewnosc,ze jestes ta najwazniejsze,jedyna w swoim rodzaju,ze to wlasnie z Toba chce byc do konca zycia! I to ze Ci to mowi swoja droga-ma Ci to pokazac,udowodnic jakos - nie slowami lecz czynami... pozdrawiam i powodzenia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedzionaona
Dzis znow mnie powiadomił ze mu coś tam powiedziala... I Oczywiscie ja mam wysłuchiwać co ten pustak ma do powiedzenia mojemu facetowi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfffffbsbs
poinformuj go, że nie życzysz sobie z nią jego kontaktów. I że ma wybrac olbo ty albo ona. Ja bym odeszła od takiego faceta nawet będac w ciązy, czeka się poród i połóg to rrudny okres dla kobiety a jak ona stwierdzi że cię szpitalu odwiedzi i twój nie bedzie miał nic przeciwko? takie znajomości trzeba ucinać szybko i stanowczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie będę kablować
ale moi sąsiedzi po rozwodzie nadal ze sobą noce spędzają. On niby się wyprowadził od zony, ale i tak większość nocy u niej spędza [ obecna żona na dyżurze w szpitalu].Żal mi tej nowej jego kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dziecko jest
w byłym związku to sobie możecie dziewczyny tylko się modlić, aby w byłej nie umaczał znów fallusa.. Wiem jedno,mimo rozwodu jakiś sentyment zostaje{może wspólne dziecko?], a jak dziecka nie ma to coś innego się znajdzie... Ja zbieram dowody na zdradę mojego byłego, oddam tej pani z nawiązką. Wkrótce przekona się, że miłość to tylko puste słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda!!! Może faceta z byłą nie łączyć NIC- nawet jeśli mają dziecko. To zależy od faceta. To tylko znaczy, że sobie niewłaściwego faceta ktoś wybrał, jeśli musi się modlić o takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessssuuu chyrusowy !!!????? gdzies znalazla takka meska kurwe????????? Nie chce obrazac twojego partnera,ale dlaczego on obraza ciebie??? Spodziewacie sie dziecka.Waszego dzecka.Zakupy ubrankowe powiniscie roic razem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagodanka
Ludzie czy wam już wszystkim odbilo zupełnie. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×