Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość BeLlA 28*
srirek drogi kafeterianie;) Pytazs dlaczego wybrał mine ? Bo jestem wyjątkowa!? mimo zdrady dał mi szanse bo mnie kocha .A ciebie dlaczego wybrała azjatka ? Pewnie nie miała szans u nikogo innego tylko u rozwodnika przesiadującego na babskim forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
srirek drogi kafeterianie;) Pytazs dlaczego wybrał mine ? Bo jestem wyjątkowa!? mimo zdrady dał mi szanse bo mnie kocha .A ciebie dlaczego wybrała azjatka ? Pewnie nie miała szans u nikogo innego tylko u rozwodnika przesiadującego na babskim forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
srirek drogi kafeterianie;) Pytazs dlaczego wybrał mine ? Bo jestem wyjątkowa!? mimo zdrady dał mi szanse bo mnie kocha .A ciebie dlaczego wybrała azjatka ? Pewnie nie miała szans u nikogo innego tylko u rozwodnika przesiadującego na babskim forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahhaha
jaka wyjątkowa hahahaha. W czym ty mozesz byc wyjątkowa prócz dawaniu dupy na boku. Wyjątkowa to ciota i meska cipa z niego (ten patałąch Twój mąż). Boi sie zycia i zostawil sobie puszczalska żone i owoc jej zdrady znajdka przy sobie - nie ma inego racjonalnego wytłumaczenia. Jego rodzice wiedzą że mają syna niedojde? Że na wnuka musiał kto inny Cie pieprzyc? Ej a może to teść Cię dymał żeby mieć wnuka bo mąż nie umiał? Jaka patologia ahahhahaha. Nauczył sie sam dzieciaki robic czy w ciazy teraz tez jestes z kims innym. A moze nie wie w który otwór ma walić ahahahhahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azjatki
są o wiele bardziej kobiece niż Polki. Wystarczy zapytać kogoś o Polkę za granicą to od razu ma na mysli kórwe. Przykre ale prawdziwe. A ty jesteś najprostszym przykłądem tego. Powinien Ci ten kochaś płącić na bahora. A tak to nawet tańsza od kórwy jestes. Dymał dymał dymał dziecko zrobił i nic. Dobre małżeństwo mąż ciota i żona dziwka. Udane macie dzieci? HMMM ale czy macie jakieś wspólne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś wyjątkowa :D Wyjątkowo zabawna :D Żona nie dała mi szansy, tylko ja ją sobie wybrałem. Dla ciebie to pewnie wyższy poziom abstrakcji, że facet może sobie wybrać, ale tak robią ci z poczuciem własnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Rozpruwacz ;
Siurek mam szczęsliwa to i dziecko szczesliwe , kiedys bekniesz za te alimenty. Z z twojej bylej to pizda ,jak wie w jakim kraju mieszkasz to przez konsula moze cie szukac, daj namiary na zonke to ja uswiadomie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
Azjatki są bardziej kobiece, taa jasne ;) Tu gdzie żyję również spotykam Azjatki i większość to brak słów . ale wszędzie znajdzie sie i piękność-wiadoom . Jeśli wszystkie Polki to kurwy to mam rozumieć, że twoja matka, babka również ? A ja nawet nie będę pisać jakie zdanie mają tutaj o facetach polakach heh srirek a wybieraj i przebieraj sobie do woli ;) Ale kiedyś za to twoje szyderstwo z Polek możesz gorzko pożałować . Piszesz tak pewny siebie a życie bywa brutalne i tak naprawdę to nie wiesz co cie spotka jutro ba nawet dzisiaj . Ale my Polacy słyniemy niestety z takiego właśnie chamstwa, pogardy, zazdrości, nietolerancji , wymieniać dalej ? A i jeszcze jedno. Gdybym to ja napisała, że jestem z Azjatą to ty i cała reszta napisała by komentarze typu ciapaty i brudas .No ale ty jesteś panem więc twoja Azjatka to Bogini :D Żałośni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
Azjatki są bardziej kobiece, taa jasne ;) Tu gdzie żyję również spotykam Azjatki i większość to brak słów . ale wszędzie znajdzie sie i piękność-wiadoom . Jeśli wszystkie Polki to kurwy to mam rozumieć, że twoja matka, babka również ? A ja nawet nie będę pisać jakie zdanie mają tutaj o facetach polakach heh srirek a wybieraj i przebieraj sobie do woli ;) Ale kiedyś za to twoje szyderstwo z Polek możesz gorzko pożałować . Piszesz tak pewny siebie a życie bywa brutalne i tak naprawdę to nie wiesz co cie spotka jutro ba nawet dzisiaj . Ale my Polacy słyniemy niestety z takiego właśnie chamstwa, pogardy, zazdrości, nietolerancji , wymieniać dalej ? A i jeszcze jedno. Gdybym to ja napisała, że jestem z Azjatą to ty i cała reszta napisała by komentarze typu ciapaty i brudas .No ale ty jesteś panem więc twoja Azjatka to Bogini :D Żałośni jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
ukrywasz się jak jakiś mięczak żeby tylko alimentów nie płacić :-O Uważasz, że twoja eks będzie sobie dupsko napychała twoimi pieniędzmi? A jedzenie, opłaty, ubrania, zabawki, lekarze, leki i wiele innych to niby sie nie liczy ? Dziecko to nie tylko 5 posiłków dziennie i zabaweczki . Jakbyś to ty miał dziecko na utrzymaniu to byś takich głupot nie wypisywał :-O Wyślesz pewnie dwa razy w roku prezent i udajesz , że jest git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy sobie postępowe kobietki możecie pierdzielić, ile wlezie :D Wy swoje, życie swoje. A ty beczka28 przestań gadać głupoty o złej karmie, bo jako zwykła prostytutka i pasożyt to ty powinnaś się jej bać :D Przecież z azjatą byś nie poszła, bo niski i ma małą trąbkę, co z tego, że bystry i pracowity? 'Żona' mnie znajdzie przez konsula? Błagam cie Kubo :) Wyjdź na powietrze, takich jak ja jest wielu i myślisz, że zaboli nas finansowo ewentualna rozprawa? Jak coś dostanie to zwykłe ochłapy :D Pozdrawiam serdecznie i idę się pośmiać :D Tak w ogóle bizon28, temat jest o waszym dziwkarstwie, zepsuciu, patologii, niskich standardach i smutnym, pustym życiu. Dlatego trzymaj się swojego tematu, zapewniając nam ubaw, a my pogadamy swoje z facetami. Wiem- boli cię to, że facet nie musi płacić za konsekwencje twoich przejawów biedy intelektualnej. Jesteś trenowana, że pokrzyczysz, popłaczesz i dostaniesz do rączki, jak małe dziecko. Nie toleruję takich żebraków jak ty, które wystawiają ręce jak jakieś cyganki po alimenty i nie mam zamiaru ułatwiać wam życia. Im bardziej będziecie się kur%#ły, tym mniej facetów będzie wam za to płacić. Zostaniecie smutne z takimi beta cipciami, atrapami facetów na boku. W to mi graj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o i prosze jak pieknie
NINKA przepotwarzyla sie w BELLA28. Nince skonczyl sie temat, bo przyparta do muru. To teraz pisze jako bella. Brawo trolico.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowe gimbusy atakują
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
srirek jesteś żałosny i tyle mam do powiedzenia .Pocieszaj sie dalej mięczaku :D A wy gimgówna piszcie sobie co chcecie ;) Zresztą NINKA do mnie napisała więc nie mam zamiaru pisać tu więcej z kimś o pokroju srirka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
srirek jesteś żałosny i tyle mam do powiedzenia .Pocieszaj sie dalej mięczaku :D A wy gimgówna piszcie sobie co chcecie ;) Zresztą NINKA do mnie napisała więc nie mam zamiaru pisać tu więcej z kimś o pokroju srirka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Rozpruwacz;
siurek nie podniecaj sie tak ,ty i twoja prawda , tylko tchórz sie tak zachowuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhghjk
kkkhjhg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
Kuba siurek the best :D srirek żeby się trzymać tematu to musisz się przestać tu wypowiadać ;) myślę że powiedziałeś już wszystko i pora się pożegnać . napisałam NINCE swoją sytuację i reakcję mojego męża na zdradę Więc asm widzisz, że tylko ty odbiegasz od tematu opisując swoje żałosne postępowanie i przegrane życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
Kuba siurek the best :D srirek żeby się trzymać tematu to musisz się przestać tu wypowiadać ;) myślę że powiedziałeś już wszystko i pora się pożegnać . napisałam NINCE swoją sytuację i reakcję mojego męża na zdradę Więc asm widzisz, że tylko ty odbiegasz od tematu opisując swoje żałosne postępowanie i przegrane życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba Rozpruwacz;
nie chce mi sie wnikać w zycie siurka, ale jak sie ma dziecko,dzieci to trzeba sie poczuwać do odpowiedzialności. Zabawki nie zastąpią ojca, a jak matka klepie biedę to i dziecko razem z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do belia
z kórestwa też słyniemy - jestes najprostszym przykładem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
tak jeden z nich był pakistańczykiem i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karry on
ninka - co słychać, jak po Świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dziwię drogie gimgówno :) jak dorośniesz to zrozumiesz że czasem warto wytarzać się w błocie:D jak świnka... ty się nigdy nie tarzałeś? Dlatego rozumiem doskonale ninKĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiesz ją
bo taka sama puszczalska jestes z tą różnicą że ona wolała dwa kutasy w sobie a ty dymalas sie przez 2 lata z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja jestem BeLlA 28*
co podałam mail NINCE i opisałam swoją historię .Ktoś mi ukradł nick i teraz widzę stara sie prowokować. Ja tu się już nie udzielam bo mam kontakt mailowy z NINKĄ .A wpis 23:13 oraz 20:30 -NIE JEST MÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja jestem BeLlA 28*
co podałam mail NINCE i opisałam swoją historię .Ktoś mi ukradł nick i teraz widzę stara sie prowokować. Ja tu się już nie udzielam bo mam kontakt mailowy z NINKĄ .A wpis 23:13 oraz 20:30 -NIE JEST MÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×