Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość hahahaasd
pytał pytał a ona mu wmawia ze nic nie zaszlo wiec na prawde daleko jej do bycia szczerym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srirek
Balia28 no takie są prawa natury, nie pokonasz ich. Ja po rozwodzie wyjechałem z Polski, nie mam tam rodziny i mój 'obowiązek alimentacyjny' praktycznie nie istnieje. Rozmawiałem z prawnikami i wręcz śmieją się z moich obaw :D Dziękuje z całego serca mojej puszczalskiej żonie, że mnie do tego zmusiła, bo teraz do tego zapyziałego kraju wracam tylko na święta. A kaskę na dziecko kombinują jej rodzice. Wiesz co? Czuję się z tym doskonale, mam tutaj dziewczynę z Azji, która zdecydowanie bardziej się ceni i planujemy zalegalizować nasz związek. Jeszcze raz to napiszę: jeśli zadajecie się z takimi atrapami facetów, którzy do was wracają, to nie dziwie się, że pozwalacie zapuszczać sobie sondy jakimś pierwszym lepszym brudasom. Wasi faceci to niepełni faceci, tak samo jak wy jesteście niepełnymi kobietami. Zdecydowanie polecam taką metodę odcięcia się od puszczalskiej kobiety- wyciąć zmianę wraz z marginesem wielkości całego kraju i całkowicie zerwać kontakt z taką patologią. Chcesz tego czy nie- normalni faceci zawsze znajdą sobie sposób na ominięcie tego pseudoobowiązku :D Jeśli któryś z panów chce poznać moją historię- pytajcie, służę pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do srirek
popieram Cie w su procentach faceci wybaczający zdrady to słabi faceci, nie mający poczucia godności a mąż balii jest tego przykładem nie dosyc ze zdradzala 2 lata to jeszcze zaciążyła a on wziął to dziecko pod siebie przeciez ona tylko patrzec jak znowu mu się puści a autorka nie jest lepsza Ciebie żona zdradziła? przyznała się czy sam się dowiedziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
srirek mój nick to BELLA ;) takie farmazony wypisujesz że głowa boli ;)Jesli swoją eks żonkę masz jedynie za nic wartą dziwkę, która teraz wychowuje twoje dziecko to po co się z nią żeniłeś ? Pewnie napiszesz eż na początku kryła się ze swoim kurestwem :D Raczej ja kochałeś że wziąłeś z nią ślub .A jeśli ta twoja azjatka również ci rogi przyprawi ? Nie pisz że jesteś taki pewny bo nikt w niczym pewny nie jest .Uważaj bo tym sposobem narobisz sobie dzieci i niedługo nie będziesz miał gdzie uciekać ;) Dla mnie jesteś nikim bo pomijając zdradę żony to ty ukarałeś również swoje dziecko za to .Nic warty gość z ciebie . ale zła karma wraca zapamiętaj ;) I mój mąż nie jest żadnym brudasem ani ciapatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BELLA
Piszesz tak prostym i agresywnym jezykiem jakbyś była skołowanym gimnazialista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
dla ciebie mogę być gimnazjalistą ;) Piszę takim językiem na jaki zasługują niektórzy faceci tu piszący. Szacunek i grzeczność okazuję tym ludziom którzy wiedzą, że w zyciu nie wszystko jest białe lub czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BELLA
Faceci będą trzymać stronę facetów kobiety kobiet... Sprawa prosta i oczywista jest przecież. Jedyne w czym się z Tobą zgodze to sprawa dziecie że one niczemu winne nie sa a facet nie płacący to szuja bo utrzymanie dziecka kosztuje. A co do zdrad to tylko takie ciepłe kluchy przygarniają niewierne żony, a Twój mąż to już na prawde kosmos... Kochanek płaci Ci te alimenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
srirek juz widzę tych prawników którzy śmieją się z twoich obaw ;) pewnie się śmiejąale z twojej beznadziejności że uciekasz przed płaceniem za własne dziecko ale wiadomo że dzięki takim jak ty napychają sobie kieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie płaci
biologiczny ojciec dziecka alimenty czy fujare wypiął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie płaci
a może wychowujecie w trójkę? nowoczesna kobieta jestes to i dziecko mozesz chować nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
kochanek nie wie że został ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i na kogo
wychodzisz teraz bello? a czy on nie ma prawa wiedziec? niech mąz frajer wychowuje i łoży... ale cipa z niego nie dziwne ze wolałąś dymać się z innym. Ale to racja to łozka inny a do niańczenia ciepłą klucha frajer. Twój mąż to niedorajda życiowa bojący się ze go nikt nie zechce dlatego się trrzyma kurczowe... Teraz tez z nim w ciązy jestes czy kolejny znajdek urodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie juz spokój kobiecie
wyszla za maz nie z milosci a po to zeby miec taka właśnie kluche w domu a seks uprawia z prawdziwym facetem wiele kobiet tak robi a mąż jak ciota i mu pasuje niech wychowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella28 Ale ty nie rozumiesz koleżanko. Dziecko ma ze mną stały kontakt, bo jest już trochę starsze. Widzimy i słyszymy się na skype i moja !przyszła żona! doskonale wie o naszej sytuacji. Kiedy skończy określony wiek, zabiorę dziecko z Polski. Dostaje ode mnie zarówno pieniądze (oczywiście- bez wiedzy matki) za pośrednictwem moich znajomych w kraju, którzy pilnują, by niczego mu nie brakowało. Ex myśli, że robią to ze swoich pieniędzy, a to ja funduje dzieciakowi zabawki, ciuchy itd. Robią to często, bo żonka ma problemy finansowe, ale jej życie i zdrowie akurat mi wisi i powiewa. Możesz sobie płakać, ile chcesz :) Mi jest teraz dobrze, zarabiam pieniądze, które w Europie są uznawane za kosmiczne. Jeśli moja przyszła żona mnie zdradzi? Jestem samowystarczalny, nie planujemy dzieci. Wątpię, żeby to zrobiła bo jak już pisałem- jest Azjatką. Nie jestem żadnym śmieciem, nikogo nie zdradziłem. Powiedziałbym, że postępuję w najlepszy z możliwych sposobów i takich jak ja będzie więcej. Alimentów nie płacą, ale dzieci ich lubią- dziwne to, nieprawdaż? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
ulżyliście sobie :-O co wy możecie wiedzieć o momi mężu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie juz spokój kobiecie
wiemy to co napisalas ze 2 lata dymał Cie inny a on wziął cie pod dach i uznal nieswoje dziecko od razu widac ze to ciota zyciowa bojaca sie ze sobie sam nie poradzi... kto normalny by podobnie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty nie masz go
za taką męską cipe po tym jak bękarta uznaje za swoje? przeciez nie brał udziału podczas produkcji tego znajdka... teraz w ciazy z nim tez jestes czy kolejny koles poruchał do konca bez zobowiązan... maz przykmie wszystko co białe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak pewnie
za każdym razem jak patrzy na to dziecko widzi jak ktoś rucha mu zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@dajcie juz spokój kobiecie Ależ oczywiście. Wstyd mi tylko, że takie niemęskie twory chodzą po naszym świecie, robią tylko wstyd i czarny PR normalnym mężczyznom. Myślę, że normalni faceci też jednak czytają takie wątki, więc chciałbym posłużyć im za inspirację do zmiany życia. Bo zdrada przez żonę nie musi być porażką tylko silnym bodźcem, który skieruje ich na nowy tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej bella
prawda jest taka że my mamy twojego męża za ciote i frajera, za ciote i frajera ma go ten kolo co Cie dymał mu na boku a jak ów kolo by sie dowiedział że Ci jad zapuścił a mąż je przyjął to by go miał za ciote i frajera do potęgi. nawez zwierzata nie uznaja cudzych bękartów ale niedorajda życiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie znaleźć taką pannę
żeby mozna było poruchać i jakby co to nawet jak zaciąży to nie ponieść konsekwencji? bello masz jakies koleżanki podobne sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bello może
daj mężowi poczytać to forum zobaczysz jego reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do belli, twoja ciąża z gang bangu? jak pisałem wcześniej? dlatego tutaj jesteś i się tak wkurzasz? ten osioł którego masz w domu jest biały a kochankowie czarni lub ciapciaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeLlA 28*
a ty nie masz go nie mam go za ciotę bo w przeciwieństwie do ciebie znam swojego męża i do cioty mu daleko ! Myślisz, że jest ze mną tylko dlatego bo żadna inna by go nie chcaiła ? jesli tak uważasz to jesteś w wielkim błędzie ;) A może to ty jesteś znajdkiem ;) według cb to pewnie dzieci adoptowanych rodziców to również znajdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhahhaha
na pewno mąz tej szmaty to macho ahhaah sam nie umie zrobic to mu inni robią ahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem musi być poważniejszy niż wrzód na doopie którego można ukryć za gaciami, to będzie raczej wrzód na nosie albo na czole prawda? coś czego nie da się ukryć prawda belia? albo osioł jest biały i oni śniadzi lub jest na odwrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berta28 Przecież twój mąż to samiec beta. Jeśli inne go chcą, to niby po co miałby wybierać ciebie, kafeteriankę? :D Próbujesz tutaj teraz podkreślić swoją wysoką wartość i przedstawić się jak przedmiot godny pożądania. Wiesz dobrze, że tak nie jest :) Nie zgrywaj nam się, że jesteś taka super; możesz popuszczać szpary a i tak jakiś kochający macho mąż czeka. Twój mąż to zwykły śmieć i nauczyłbym go manier oraz szacunku do siebie, pewnie nawet bezdotykowo, bo przez takie deficyty testosteronu zgrzewki wody pewnie nie podniesie :D Ty z kolei masz kompleksy tak duże, że musisz się rozdawać, bo opinia twojego bezwartościowego męża dla ciebie nic nie znaczy. Zasługujecie na siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×