Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość Ninka - kibicujemy Ci
Trzymaj się, i powodzenia. Pisz nie zważając na kafeteryjnych idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdnjsadnj
Ej ninka nie bulwersuj sie i nie chce cie prowokowac ale te idiotyzmy ze nic nie masz to tego goscia i ze nie chciala bys powtórki to mozesz matce swojej albo temu jeleniowi swojemu mezowi wciskac. Frajer moze i wierzy w poprawe twoja a ty i tak się puścisz przy najblizszej okazji. Kiedy kolejna delegacja z tym loverboyem? co moze na niej nic nie bedzie i bedziecie jak obcy sobie ludzie. Kórwa ze ci idioci z tego forum wierzą w te twoje wypociny i żelazną chęć porawy. Na odległość po tym twoim pisaniu widac ze cipe masz jeszcze mokrą bo tym gangbangu i chcesz poczuc w sobie kutasa tego gościa a co moze nie? odpowiedzi udzielisz jak zwykle wymijającej? buhahaha kibibujcie kibicujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdnjsadnj
Sama widzisz Ninka... A ja tam wolę lizać psie jajka i tym się podniecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja baja
nino zaliczył cie juz drugi raz jeden z kochanków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zdania że istnieje 1% szansy na to że ninka nie jest TROLLEM. Ale jeżeli trollują redaktorki kafeterii to piszą na pewno w oparciu o swoje doświadczenia życiowe :D. Tak więc mamy kochanka X co o nim wiemy? Żonaty, zajmuje wyższą pozycję w firmie niż redaktorka ninka może dowolnie zmieniać „odległość w jakiej wobec niej się znajduje. Raz jest „w oddaleniu raz „blisko jak sama ninka pisze. Do tego hedonista posuwa podporządkowane koleżanki z zespołu korzystając ze swojego statusu i pozycji. O jego pozycji świadczy też to że nie boi się zdemaskowania przed żoną ani oskarżeń o mobbing lub molestowanie seksualne. Tak więc ninka puściła się z gościem o wysokim statusie na tyle dużym że zgodziła się też bez oporów na gang bang. Ninka nigdy nie napisała czyj był to pomysł i można założyć że na pewno nie jej. Tak więc zbliżamy się do motywacji ninki. Dlaczego pani redaktor się puściła? Ona sama tego nie wie. „wypiłam i się stało. A na zarzuty iż kochanek X ją pociąga pisze „Skąd ty mozesz wiedziec kto mnie podnieca? Oczywiste jest że to nie kochanek X redaktor ninkę podnieca ale jego status i możliwości z tego wynikające. Ninka jak tylko zrozumiała prawdziwe powody swojego zachowania szybko wyrzuciła je z głowy. Ta więc nic nowego KASA KASA KASA :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jsdnjsa a Tobie coś dolega , że taki dociekliwy jesteś . Ja już tu nic nie opisuję bo mąż wrócił więc nie widzę dalszego sensu a Tobie radzę się uspokoić z tymi chorymi domysłami Pendzior i co tam u Ciebie bo Twój temat mi "uciekł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale ciągle gdy wątek upada coś piszesz.." Dla mnie on już dawno upadł a to, że raz czy dwa na kilka dni odpowiem na komentarz to nie służy on do podniesienia tematu. Jakby mi zależało na Jego kontynuowaniu to bym pisała na bieżąco . To ty siedzisz i podciągasz ten temat -raz jako pomarańczowy troll a raz jako zalogowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko odwołam, przeproszę jeżeli napiszesz że kochanek X jest młodym jurnym i przystojnym mężczyzną po powoduje kisiel w twoich majtkach :D jeżeli tak nie jest, puściłaś się dla korzyści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z was idioci
przeciez widac ze ona ciagle sie dyma z tym x moze nie ? na wszekie pytania i insynuacje tego ze nadal za nim lata atakuje agresją a o czymś to świadczy. Na bank była już na kolejnej delegacji i dała ponownie dupy więc nie produkujcie się już tutaj niech daje na lewo i prawo to jej sprawa przecież. A mąż pizdeczka wybaczył to niech sie dzieli żoną. Dobrze ktoś tutaj napisał że wstyd mu za takie męskie niedojeby, które wybaczają zdrady. Biorą sobie tym zdradliwą kórwe do domu, która i tak się puści przy najbliższej okazji. Poczuje tylko że mąż tolerancyjny na jej kórestwo i wio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa_pomarańcza
wszystkie pomarańcze to debile i walikoniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazdy facet kiedyś walił konia
pindo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa_pomarańcza
ale nie każdy przegrywa życie siedząc całymi dniami na kobiecym forum i trzepie kapucyna bo nie ma szans na normalne dymanko z dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostro cię wyrucham suczo
Ninka dzisiaj w Hotelu o tej na którą się umówiliśmy ubierz jakiej fajne majtki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los debilos
wysyp kretynów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
topic umarł autorka daje dupy nadal kochankowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka jestem..................
to ja ninka -załozycielka topicu . Nie udzielam się bo mąż mnie sprawdza jak pojebany jakiś :-O A mam sporo a uszami :P Teraz mam romans z kochankiem X więc muszę być ostrożna. Zamykam tym komentarzem swój temat. Dzieki za wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukujesz samą siebie
powiedizalas mężowi o zdradzie ale nie o tym że robilas to z dwoma facetami? dla ciebie sa to detale? może i są ale sama doskonale wiesz ze dla niego to nie bylyby detale, nawet jak w koncu postanowilas sie przyznac to zamiast powiedziec prawde to kłamałąs. Poł prawdy to jest całe kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ninko ninko
witam myślisz ze jak piszesz z laptopa albo iphona to nie ma numeru IP? Myślisz ze mieszkasz w anglii i nikt cie nie znajdzie? wiem juz gdzie pracujesz i zanim bede mial kontakt do twoje męża to tylko kwestia kilku dni, może kilku tygodni. dowie sie o tym drugim a i ten caly temat zobaczy, a jak nie bedzie dzialal to po prostu gotowe screeny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: oj ninko ninko
aleś ty głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do: oj ninko ninko
dawaj to ip, przekonamy się jaki z ciebie gieroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka jestem................. interesująca opowieść . Szkoda, że nie moja :/ #oj ninko ninko co ty pierdzielisz człowieku ? Ja nic nie myślę , ja wiem , że jesteś nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ta niedojebana pinda
szmata się pojawiła, spierdalaj kurwo bo kiedy ciebie czytam odchodzi mi chęć na ożenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alabama31
Hej Ninka - jak w domu? Dobrze już z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ta niedojebana pinda a po co mnie czytasz w takim razie ? Alabama31 hej , mogło być lepiej ale cóż...żyjemy dalej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamara
brawo Ninka, jesteś dzielna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolomika
oj tam, zdarza się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie już spokój. wiadomo że ninKA ^-^ to niewyżyta lola która chciała się pochwalić wszystkim ze dala dupy na imprezie a dodatkowo udaje cnotkę która wstydzi sie tego przed mezem. Wiadomo że chciała też jemu się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna prawda o Arku
A Arek to gimnazjalny ciul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×