Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Gość ninKA ^-^

Zdradziłam swojego męża na jednym wyjezdzie . Mamy malutkie dziecko .Teraz boje się, że to może sie wydać ponieważ miałam "swiadków" postaci kolezanki i dwóch mężczyzn . Na początku uprawiałam seks tylko z jednym mężczyzną ale po jakims czasie ta druga para dołaczyła do nas. Zamienilismy sie partnerami ...:( Powiedziec mu prawde i liczyc na cud, że mi wbaczy ? Czy po prostu dla dobra córki zataic ten jednorazowy seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyaaaa hmmmm
zataic !! Chłop im mniej wie tym lepiej spi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
a co jak moja zdrada wyjdzie na jaw ? Nie bedzie gorzej dla niego gdy dowie sie od osoby trzeciej ? Gdybym mogła cofnąć czas.... Najgorsze jest sumienie . Cały czas mam ochote mu powiedziec prawde ale sie boje . Głupi stan mnie dopadł . nawet mąż zauwazył i sie dopytuje co sie stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci sumienie nie da spokoju to już trudno. Cierp ciało jak chciało... Albo zaproponuj mu trójkąt z kobietą w ramach rewanżu. Oczywiście nic nie mówiąc o tamtej przygodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
Lepiej nie mówić, chyba w niczyim interesie nie jest nagłaśnianie orgietki a jak ktoś chlapnie ozorem to...iść w zaparte, chyba że ktoś kręcił i puścił na red tube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaass
trzeba być nienormalnym żeby chcieć się przyznać do jednorazowego sexu przed mężem z którym chce się być dalej. Jeżeli nie chcesz z nim żyć to się przyznaj - odejdzie i Cię zostawi z Twojej winy. Możesz też zataić sprawę i uratować małżeństwo - wybór należy do ciebie. największa głupotą jest się przyznać z góry zakładając że sprawa się wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko nic nie mów mężowi. Ciekawi mnie czy Twoi partnerzy z tej imprezy też są w związkach. Bo jeśli tak to chyba im też zalezy na dyskrecji. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregorii
Jak powiesz bedzie bardzo źle jak nie powiesz a się sam dowie będzie jeszcze gorzej. Tak czuy siak tylko nie mówiac i licząc że się nie dowie możesz utrzymać małźeństwo w obecnym stanie. Jak się przyznasz to może nie odejdzie ze względu na córkę i będzie próbować się z tym pogodzić ale nic nie będzie takie jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
Pendzior to bez sensu ! Jak mam mu proponowac trojkąt ? Ot tak nagle wyskoczyc , z zapytaniem czy chce jeszcze jedna kobiete w łózku ? Wiem, że to złe co zrobiłam ale stało sie .Teraz zyje w zaklamaniu i nikomu nie zycze takiego sumienia :( Jeden skok w bok a zniszczył mi szczesliwe i ułozone zycie . Boje sie, że Go strace jak mu powiem :( Z drugiej strony mysle, ze poczuła bym sie lepiej mówiąc m prawde i wierzac , że mi wybaczy Nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
uległy jeden z facetów był zonaty , drugi wolny . Koleżanka ma chłopaka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
Gregorii własnie boje się najbardziej tez tej "wegetacji " w zwiazku gdy mąż mi wybaczy jedynie dla dobra córki ale nie bedzie juz takim wspaniałym mężem dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grupowego może nie wybaczyć. Chyba, że zaczniecie uczęszczać do klubu dla sweengersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
Heh, no i tak to babę wypuścić na zakrapiane imprezy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia bedziesz--------
jak mu powiesz . A skąd wiesz, że twój mezus to swiety jest ? Mysl w ten sposób to bedzie ci lżej na sercu ;) Wiem po sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
to był firmowy wyjazd / impreza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
nie pomaga takie myslenie :( Po drugie maz nie daje mi powodów bym cos podejrzewała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
zdziwek pospolity a jakie ma znaczenie co to było ? Zdradziłam i tylko to sie liczy a to gdzie nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninKA ^-^ - po co Ty mu chcesz cokolwiek mówić? - a propozycja 3kąta to akurat dobry pomysł na urozmaicenie w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
Darek ale ja nie chce urozmaicenia !! Idąc z obcym facetem do łózka nie szukalam urozmaicenia tylko to była chwila słabości i alkohol... Nikt z Was nie zdradził swojej polówki bedąc w UDANYM MAŁZENSTWIE ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihahohuha muah
zostaw tak jak jest . Przynajmniej bedziesz miala co wspominac na stare lata hihi Zawsze znajdzie sie jakis plus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
a tak na marginesie zapytałem. Byłem na "n" imprez firmowych i to co me oczy widziały wystarczyło by na napisanie nie jednego erotyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwek pospolity
"TheExpendables" kamienie rzucasz, a czy ty jesteś taki bez grzechu ?. Może cię na ołtarze wywindujemy, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
TheExpendables starczy , ze ja sama czuje do siebie obrzydzenie wiec wyzywac mnie nie musisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepperoni
ale przynajmniej było ci dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów mu to się jakoś z czasem zatrze. Będziesz miała nauczkę na póżniej.Poprostu zapomnisz. Pewnie się obawiasz ze ktos z tej całej grupy chlapnie, ale myśle ze takiego ryzyka nie ma. Powiem Ci że ja sam mam takie fantazje aby to zrobic ale.................czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninKA ^-^ - zdarzyło mi się - dlatego właśnie radzę Ci dobrze - nie chwal się - ale pozwól i mężowi na trochę urozmaicenia - dzięki temu wyrzuty będą mniejsze - i z czasem pewnie znowu zaszalejesz - najtrudniejszy pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×