Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninKA ^-^

Seks grupowy 6 miesiecy po slubie !!

Polecane posty

Ok ja już też pare mężatek posuwałem ale to one chciały tego a jak już mnie jakaś rozgrzeje to muszę się też zaspokojić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
uległy o tych mężczyzn sie nie boję , zwłaszcza ten zonaty nigdy mężowi nie powiedział by nic .To wiem ! Z tym "wolnym" raczej wiecej sie nie zobaczę , nie jest "miejscowym"..Obawiam sie o kolezanke i reszte ludzi z otoczenia na wyjezdzie .Niby nic nie widzieli a jednak mogli cos podejrzewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty po prostu nie kochasz swojego męża. Najlepiej rozstańcie się i niech sobie poszuka takiej co go doceni. Chyba ożeniłaś się tylko dlatego bo chciałaś mieć dziecko egoistko. Może i ja nie jestem święta i też mam za sobą grupowy sex i wiele różnych obrzydliwych rzeczy, ale robiłam to będąc wolna. I nie wyobrażam sobie mieć faceta i go zdradzić bo zaswędziała piczka. Od tego jest mąż żeby zaspokoić a nie jakiś obcy frajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
Darek nie dzieki. Nie chce z żadnym facetem miec wiecej nic wspolnego, nawet na gg ! A dlaczego zakładasz, że znowu zdradze ? Myslisz, że zrobiłam to bo mi seksu brakuje ? Alkohol zrobił swoje .Ale wiem, że nie powinnam zwalac winy na procenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lateksova przyznam ci rację będąc wolnym może se robić co się chce ale pamiętaj każdy mężczyzna ciężko przechodzi zdradę i lepiej powiedz mu i odejdź od niego i nie buduj większej miłości na kłamstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
TheExpendables nie wiem dlaczego to zrobiłam :( Naprawdę nie wiem :( Mam udane życie seksualne z mężem... lateksowa kocham męża . A wyszłam za niego będąc w ciazy wiec twoja teoria sie nie sprawdziła . Córeczka ma teraz 4 m-ce a jestesmy po slubie 6 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepperoni
Ale miałaś orgazm? Było fajnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninKA ^-^ - nic na siłę - nie mam zamiaru Cię zmuszać do rozmowy :) nie wydaje mi się że jakoś szczególnie brakowało Ci sexu - po prostu sex świadomie czy nie odłączyłaś od miłości - co nie często się kobietom udaje - i potrafiłaś się zabawić korzystając z chwili zapomnienia - nigdy nie potępiałem i nie potępię nikogo za takie zabawy - uważam że z życia trzeba korzystać - ale niekoniecznie chwalić się tym współmałżonkowi. Wydaje mi się że przekroczyłaś pewna barierę która teraz jest dla Ciebie trudna - ale z czasem będzie Cię ciągnęło bardziej. Oczywiście nie znaczy to że nie kochasz męża - pewnie nawet wasze życie sexualne dzięki temu zyska. Z doświadczenia - polecam robić to z kimś kto ma równie dużo do stracenia co Ty i nie będzie problemu że ktoś się wygada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ludzie jak wy ja możecie jeszcze kurwa chwalić alkochol to nie jest wytłumaczenie człowiek jest świadomy po alkocholu i wiesz autorko dla mnie już byś była przegrana na całej lini i teraz się nie użalaj nad sobą bo to tylko i wyłącznie twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nigdy nie mow o tym mezowi! bedzie po wszystkim, bedziesz tego zalowala do konca zycia. Stalo sie, zapomnij o tym, buduj malzenstwo! bo inaczej bedzie po nim. Kazdy dzien, pora, twoj maz bedzie ci wypominal zdrade (o ile wczesniej nie odejdzie) malo tego zobaczysz prawdopodobnie jego drugie oblicze, bo emocje wezma gore. Pracuj nad soba, nie popelniaj tego bledu ale NIE MOW! bo to najwiekszy blad jaki zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
TheExpendables a czy ja kogos innego obwiniam prócz siebie ? Napisałam, ze alkohol zrobił swoje ale nie usprawiedliwiam sie tym ! Darek przed slubem bylismy narzeczenstwem ponad 3 lata i nigdy Go nie zdradziłam na wyjezdzie czy gdziekolwiek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
Darek jest moim drugim partnerem seksualnym ... Poznałam Go bedac na studiach jeszcze .Mam 26 , mąz 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja też czasami popełnian błędy i tobie okaże skruchę bo lepiej jak się przyznasz naprawdę nie oklamuj go to jest najgorsze co może być w małżeństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
TheExpendables a czy Ty bys wybaczył na Jego miejscu ? Jesli mam byc z nim szczera to powinnam mu powiedziec o wszystkim . Boje sie tez tego, że sie załamie :( Darek to było spontaniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheExpendables - ty to masz pomysły - jak laska się przyzna to może się pakować - 1/10 facetów wybacza. Co innego jakby sam zaproponował 3kąt a co innego jak to zrobiła za plecami. ninKA ^-^ - tym bardziej uważam ze to nie był Twój ostatni skok w bok - pewnie nie teraz - może za 5 albo 10 lat - ale znowu zaszalejesz - tyle że później nie będziesz już miała takich wyrzutów jak teraz - jedynie będziesz żałowała że tak długo czekałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninKA ^-^
TheExpendables a powiedz mi, jak jest w Twoim przypadku jesli chodzi o seks z mężatkami -czy te mężatki same okazuja zainteresowanie Toba czy moze Ty ich "zdobywasz" czesto w taki sposób jak ja zostałam "zdobyta" ?? Odpowiedz szczerze tylko! Uważam, że jesli by ci mężczyzni nie zakręcili sie koło mnie/nas to ja bym w zyciu nie zaczęła flirtu . Oni wykorzystali fakt, ze byłam "wcieta" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenia77777
NIE mów!!!NIGDY! A nawet jeśli ktoś mu doniesie to się wyprzyj! Mąż napewno by się nie przyznał a po zatym nie wiesz może on też ma coś na sumieniu?!Uwierz mam za sobą 20 lat małżeństwa i są rzeczy które trzeba zachować TYLKO dla siebie.Ja nie możesz sobie z tym poradzić idz do psychologa,księdza cz gdzie tam chcesz ale mężowi nie mów! NIGDY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asria
ninKA nie usprawiedliwiaj swojego kurestwa. skoro to zrobiłaś to znaczy że cię to kręciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bereberybe
to teraz postaw sie na jego miejscu i wyobraz sobie ze to on ci mowi o takiej przygodzie? jakbys sie zachowala? wolalabys wiedziec czy nie? czy wybaczylabys i caly czas go tak samo kochala? ok szczerosc wzwiazku jest dobra ale czasami nie trzeba mowic pewnych rzeczy, stalo sie, glupote popelnilas i tyle, siedz cicho i powoli zapomnisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca OBŁUDA
w czystym wydaniu... czy wy się słyszycie? To straszne! i te rady! próbujecie ukryć szambo i naztwać je perfumerią... Czy tak byłoby w odwrotnej sytuacji. Autorko, daj szansę mężowi świadomego wyboru... Ja byłem dokładnie na jego miejscu.. dowiedziałem się pźniej... straszne. Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×