Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość testomen

testo szaleje

Polecane posty

Ale ja się przy wszystkich wstydzę. Mogę prywatnie dla Ciebie się rozebrać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testomen
przejawiasz typowo kobiece JA. Napisałem puknąłbym bo tak myślę, żadna z nich nie zwróciła mojej uwagi, ani nie zainteresowała mnie na tyle abym chciał od niej czegoś więcej. Powinien w tym wypadku napisać "z kilkoma z nich z chęcią bym się kochał"? WTF? Karzecie facetów za szczerość, a później macie pretensje, że Was ktoś oszukuje. Ja mam to do siebie, że jest prostolinijny i otwarty. Do chamstwa mi bardzo daleko, a wręcz uważam się za dżentelmena. Jesteśmy na forum, gdzie każdy pozostaje po części anonimowy, co ma służyć do bardziej otwartego wyrażania myśli. pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni, post numer 61 w tym temacie był d Ciebie. Ten o prywatnym striptizie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testomen przejawiasz typowo kobiece JA. Napisałem puknąłbym bo tak myślę, żadna z nich nie zwróciła mojej uwagi, ani nie zainteresowała mnie na tyle abym chciał od niej czegoś więcej. xxx jako nietypowa czesc kobiecej populacji stwierdzam fakt, a nie karze cie za otwartośc :classic_cool: słownictwo wyrwane żywcem ze sredniej klasy BMW na którym "puka" sie niunie w panterkach:classic_cool: Nie ma sie co dziwić że trafiasz na same pustaki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średniej klasy BMW to już jest coś ;) łatwe niunie to się chyba puka w golfach trójkach;)...andro genie Twój striptiz dla mnie :classic_cool: zwiążesz mi z tylu ręce, żebym nie mogła Cię dotknąć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testomen
żadnej ze swoich byłych kobiet nie uważam, za pustaka, mam do nich szacunek i w każdej chwili gdyby działo się im coś złego zrobiłbym wszystko, aby im pomóc... Pisząc, że trafiałem na pustaki nie uderzasz we mnie tylko w nie, a one nie są niczego winne. Chyba nie chciałabyś, żeby Twojemu byłem pocisnęła jakaś laska, że był z pustakiem... pozdro, peace & smile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Vii średnio się przejmuje tym, co myśli o niej ktoś jej zupełnie nieznany :-) Arni, przykułbym Cię kajdankami tak, byś nie mogła dotknąć. Za to ja bym mógł wszystko. Nie boisz się? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończysz akurat pracę nad bardzo ważnym projektem i musisz się skupić. Rozumiem i z pokorą przyjmuję odmowę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testo ja jestem chetna
a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testomen
na co jesteś chętna? ja nic tu nie proponowałem... Widzę, że śmiało włączasz się do dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli razem nie moglibyśmy pracować, bo ja bym się też nie skupił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testo ja jestem chetna
polatalabym na moto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary mokotów -stare dobre czasy :) ileż tam się alkoholu, potu i spermy przelało.! no i oczywiście nauka, zawsze na pierwszym miejscy -na koszt jej szlachetnej rzeczpospolitej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm..... z toba to miesiac byloby malo :) Niestety na chwile...ale wiedzialam widzisz gdzie cie znalezc i ukochac 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sm serdecznie pozdrawiam.bujacie sie widze nadal w podniecajacym swiecie fikcji :) Cos mnie ominelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelnie jestem zachlanna.. ty juz wiesz jak wtedy wygladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno ten widok zapomnieć, wierz mi :-) Napisałem Ci @, jak będziesz miała chwilkę to odpisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sprawdzalam tej skrzynki od dawna.dla Ciebie chwilke zawsze znajde. :) I tez wybuchowo wspominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peeewniee
że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie jestes
za chudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka1995
hej testomen ladne cialo.odezwij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×