Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość justysx80

nerwowe dziecko podczas karmienia...

Polecane posty

Gość justysx80

witam chcialam sie zapytac czy moze jakies mamy moze juz mialy taki problem i wiedza co to moze byc bo juz nie wiem gdzie szukac kogo pytac i co robic.. otoz moj 4 mc synek od pewnego czasu bardzo nerwowo sie zachowuje podczas karmienia butelka od porodu jest na butelce , najpierw pije a po chwili sie zaczyna prezyc i wyginac i tak jakby nie chcial butli bylam u lekarza pytalam mowila ze wszystko ok ze dobrze przybiera na wadze nie jest jakis nerwowy ani nic ze wyglada na zdrowego ale ja juz nie wiem co mam robic z moim pierwszy synem nie mialam zadnych problemow ale tutaj nie moge go normlanie nakarmic i pije tylko po pol butelki z tego co powinien na dzien i jem tylko 3 4 razy dziennie... czytalam juz rozne fora nie moge znalezc czy ktos mial moze tak samo tylko podobne zeby sie nie przejmowac ze sie ureguluje no ale ja juz sama nie wiem czy to moze jakies jelita kolki ale wtedy by plakal a nie placze moze brzuch go boli ...juz sama nie wiem pomozcie moze ktos mial podobny albo tak samo .... i moze cos opowiedziec pomoc dzieki pozdrawiam justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×