Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mkjhug

Ludzie działają mi na nerwy

Polecane posty

Gość mkjhug

Im dłużej żyję na tym świecie, tym bardziej nie lubię przebywać w towarzystwie. Nie z zasady, ale dlatego, że mam wrażenie, że otaczają mnie tłuki, ignoranci i samoluby. :O W szkole już nie mogę wytrzymać, jak mam spędzić cały dzień pośród ludzi, na których sam widok skacze mi ciśnienie. Własna rodzina też mnie strasznie wkurza, a szczególnie mama, która wierci mi ciągle dziurę w brzuchu o jakieś pierdoły, o wszystko się czepia i krzyczy na każdego wkoło. Mam ochotę spakować plecak i zamieszkać w lesie gdzieś na końcu świata, żeby nie mieć już do czynienia z innymi przedstawicielami mojego gatunku. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjhug
Pewnie sobie nawzajem też byśmy działali na nerwy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że nie jestem sama
że są inni który mają podobne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO obijany PO lityk
mam POdobnie gdy czytam kafeterie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkoleptyczka
wnioskuje że jesteś młody/młoda ,a ja mam już po 30 i czuję to samo !!!!! Mam odruch wymiotny na myśl o wyjściu do pracy ,którą niebawem rzucam i przeprowadzam się na wieś gdzie będę prowadzila agroturystykę , dziecko mi dorasta i ono będzie zajmowało się gościmi ,a ja cóż , łono natury i moje psy ,żegnajcie ludzkie gnidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuuukii
Niestety mam idealnie to samo -______________- Porażka .;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że nie jestem sama
narkoleptyczka ale masz fajnie że wzięłaś sprawy w swoje ręce, ja też jestem po 30 ale nie jestem na tyle odważna żeby zrobić takie rzeczy, poza tym na to trzeba kasy, oszczędności a tych u mnie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narkoleptyczka
po prostu sprzedałam mieszkanie w pełnym buraków bloku , ciągłe domofony kup pani kartofle ,kup pani patelke , pani skarpety tanio ,pani powróże , ulotki dzień dobry. Rzygałam tym ,pracuje głownie nocą ( piszę) i w dzień marzyłam by sobie pospać to nie da rady jak nie domofon to telefon ,wyłączyć tel nie mogę bo jakby córce się coś stało ? domofon wyłanczałam ,ale pukania do drzwi nie wyłącze , tymbardziej psów na nie reagujących . Ludzie to syf ,a miasto to jedna wielka nora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuję się pod tym wątkiem
ludzie są strasznie zawistni i zazdrośni, poczekajcie aż podrośniecie i coś wam w życiu wyjdzie, coś się uda, spotka was szczęście, dopiero usłyszycie jak to wy dobrze nie macie w życiu, a reszta taka biedna poszkodowana, i trzeba im tak bardzo pomagać że najlepiej oddać im jeszcze kawałek swojej wypłaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuję się pod tym wątkiem
to co napisałam z życia wzięte-kawałek wypłaty i kawałek pracy ... do tego zajmować się ich dziećmi za darmo odbierać ze szkoły,pilnować bez końca bez umiaru...ale jak ich poprosić o pomoc i powiedziec ze odpale pare groszy to extra jasne... wezma pieniądze, tylko daj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjhug
Moje największe życiowe marzenie to wyjechać gdzieś w świat i tak jeździć latami, nie mając domu i rodziny. Poznawać nowych ludzi, ale po kilku dniach mówić im "sajonara" i ruszać dalej, samotnie. Tylko skąd tu wziąć kasę na takie coś. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham psy a ludzmi gardze
mkjhug cudowne marzenie , mam takie od kilku lat , jednak mam rodzinę i psa , nie daje rady namówić ich na sprzedaż dobytku i zakup kampera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjhug
Ja jestem młoda, dopiero wkraczam w dorosłość, więc nie wiem jeszcze jak się moje życie potoczy... Może jakimś cudem uda mi się kiedyś spełnić to marzenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruuuuk
to mi wyglada na zbiorowa depreche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjhug
Owszem, mam depresję od lat i dzięki temu miałam okazję zobaczyć, jacy są ludzie - dbają tylko o siebie. Ale nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham psy a ludzmi gardze
autorko już teraz zbieraj środki na spełnienie tego marzenia ,studia ? jeśli już tylko zagraniczne ,pózniej praca i podróże , tu zachaczyć na mc ,tam na pół roku ,języki !! zakup kampera i nie daj się wmanewrować w żadne małżeństwo a tym bartdziej dziecko , ty już nie zmienisz swojego podejścia ,wiem ,bo ja od małolaty nie lubiałam ludzi ,więc walcz o swoje szczęście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruuuuk
ja mialam bardzo podobnie....wszystko mnie wk....lo,wystarczyla mala iskra a ja bylam na pelnych obrotach,zaczelam sie leczyc antydepresantami i mi przeszlo,mialam wiecej cierpliwosci,zlewalam idiotow(bo po co sie wk...c)albo osmialam sie i ogolnie lepiej mi sie zylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham psy a ludzmi gardze
o kurde widze ze tez depresje miałaś...a no to witaj w klubie ,jesteś chyba moim młodszym klonem emocjonalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjhug
Ja też nie przejmuję się idiotami w jakimś wielkim stopniu, no ale wkurza mnie to, że muszę z nimi koegzystować. Czuję do nich taki dystans. @kocham psy a ludzmi gardze, rozumiem, że żałujesz założenia rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham psy a ludzmi gardze
tak autorko żałuję ,kocham swoje dziecko owszem ,ale gdyby istniało wehikuł czasu ,nie zdecydowałabym się na nie , jestem wiezniem swojego jestestwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjhug
Ja z różnych względów nie chcę mieć dzieci. Może kiedyś zmienię zdanie, ale na chwilę obecną nie widzę siebie w roli rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×