Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siezastnawiam

Kiedy mezczyzna koziorozec mowi ze kocha...

Polecane posty

Gość gość
prawda przychodzi do cierpliwych i otwartych umysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolkowa
moj Koziolek jest dokladnie taki sam :) to niesamowite, jakbym przeczytala to wczesniej to byloby 3 razy mniej klotni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówicie że nie ma co wierzyć w znaki zodiaku, a jednak ten koziorożec na którego mam oko jest właśnie taki jak tutaj wszystkie opisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhelina
Chodził za mną 2lata i się nie odezwał słowem aż. w końcu ja to zrobiłam, spytalam co ode mnie chce, odpowiedzial że chce pocałować, taki nieśmiały bardzo mi się spodobał. No i zakochałam się.wylądowaliśmy w łóżku. Był wspaniały.Potem pisał sms-y. a nich ani słowa o uczuciach.Teraz żałuję. że się przed nim otworzyłam, a on zamknięty w sobie,. Czy te kozły są w ogóle szczęśliwe,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiammmm
Mężczyzna koziorożec mówi, że kocha.... jak naprawdę kocha i czuje się dobrze przy swej partnerce. Mój powiedział mi, że kocha dość szybko moim zdaniem, ale wiem też, że bardzo mi ufał od początku. Mówi mi to baaaardzo często i jest to jak najbardziej szczere. Czuję, że mnie uwielbia i bardzo kocha. On po prostu musi czuć, że kocha go również kobieta całym sercem - wtedy będzie to słyszeć często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdziam
Nie mogę , wszystko co piszecie to prawda . Czy są jakiekolwiek szanse by usłyszeć od koziorożca Kocham Cię ? Jesteśmy 3 lata i nic . Niby okazuje , ale nie mówi . Fakt że trochę przez jego dziwne zachowanie przeginam i sprawdzam go , jego tel co go niesamowicie wkurza , ale jego samo tajemnicze zachowanie prowokuje mnie do tego . Do tej pory nie poznałam jego rodziców , Czy to kwestia że się tylko mną bawi czy nadszarpniętego zaufania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdziam
Nie mogę , wszystko co piszecie to prawda . Czy są jakiekolwiek szanse by usłyszeć od koziorożca Kocham Cię ? Jesteśmy 3 lata i nic . Niby okazuje , ale nie mówi . Fakt że trochę przez jego dziwne zachowanie przeginam i sprawdzam go , jego tel co go niesamowicie wkurza , ale jego samo tajemnicze zachowanie prowokuje mnie do tego . Do tej pory nie poznałam jego rodziców , Czy to kwestia że się tylko mną bawi czy nadszarpniętego zaufania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko co z tymi koziorozcami. To ja sie martwie że ten ktory mi sie bodoba nic nie chce z siebie wydusić a nie jestesmy w zwiazku a wy w zwiazkach i to kilkuletnich i macie takie problemy szok. Jak wam się udalo ich zdobyć skoro nic nie inicjowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdziam
Oni sami zdobywają . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy sami zdobywają jak czytam, że co druga cos inicjowala sama, bo by się nie doczekała z ich strony żadnego ruchu. Nawet w zwiazkach z nimi dziewczyny mają problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdziam
Nigdy nie wierzyłam w horoskopy , ale co tu jest napisane o koziołkach to prawda . Zaintrygowała mnie jedna wypowiedź Ze jak w 100 % ufają to się otwierają . Zostaje mi więc uzbroić się w cierpliwość i nie przeginać ze sprawdzaniem go :) Sam mi często mówi że jestem w gorącej wodzie kompana i nie cierpliwa . To od dzisiaj czekam ..... :) Może się uparty kozieł otworzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdziam
Tylko ten brak zainteresowania mną , brak czułości wręcz doprowadzają mnie do szewskiej pasji . Sam od siebie nie przytula . Czasem jak mu powiem że jest zimny jak Antarktyda to mówi że mi się wydaje :)Nie rozumiem tego faceta .Szybciej chyba doczekam się śmierci niż jego wyznania miłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdziam
Po za tym to bardzo dobre znaki zodiaku . Można na nich polegać , wierzy we mnie bardziej niż ja sama w siebie . Dzięki niemu uwierzyłam że nie możliwe staje się możliwe . Jest moim motorem napędowym w działaniu . Ja i własna firma ? Nieee . Ja i prawo jazdy ? Nigdy . A jednak :) Tylko ten brak czułości , romantyzmu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten który mi się podoba jest raz otwarty, wygadany i fajny innym razem chłodny, oziębly i bez emocji. Nie tozumiem tego jak tak można się zmieniac. Jak Jeckyll i Hyde. Powiem szczerze wykancza mnie to psychicznie i wolałabym się od niego i myśli o nim uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdziam
Oby nie zdradzał z resztą idzie sobie poradzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdziam
Oby nie zdradzał z resztą idzie sobie poradzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latał za mną bardzo dlugo zaw koncuzwrocilamna niego uwage. Wdalam się w romans, szybko rozkochal mnie w sobie. Cudownie calowal i wlozku byl wspanialy. Po prostu ideal i romantyk. Potem zaczal mnieolewac ale codziennie mówił zekocha. Coraz częściej prosil o kasę bo te jego wieczne problemy. Wiem zespotykal się w tym czasie z innymi. Ideał. Oczywiscie zonaty z dwójką dzieci. Wierny jak nikt.samolub. tylko on sie liczy i kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ańdziam
Może u nich jest odwrotnie jak mówią że kochają to nie kochają i odwrotnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skryte moga byc rownie dobrze Skorpiony raki ryby. A nawet zdarzaja sie skryte strzelce i bliznieta a co ;-) po przeciez zawsze bedzie jakas planeta albo ascendent w jakims tajemniczym znaku. Każdy z nas jest skryty w jefnych okolicznościach bo np kiedyś był zbyt wylewny i doznał zranienia więc teraz podchodzi ostrożnie albo bylejak do uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No racja, ale nikt tak jak koziorozec nie potrafi mowic o uczuciach. Skorpion rak czy ryba są w stanie to okazac a koziorożec nawet już będac w zwiazku ma z tym duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś od jednegi koziorożca usłyszałam, że nie warto się zakochiwać a był wtedy w zwiazku z dziewczyną i to dlugoletnim. Oni są dziwni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ja znam te problemy... Mój kocham powiedział po 2 latach i to tylko dla tego, że się rozstaliśmy(bo był zimny a ja przez to okropna) i to był jedyny sposób bym została. Jestem rybą, bardzo emocjonalną i potrzebującą dużo uczucia. On zimny, nie inicjuje pieszczot, nie mówi komplementów, nie przytula, nie całuje. Za to jeśli mówi, że kocha, to z pewnością tak jest. Poza kwestią braku okazywania uczuć, mój jest piekielnie inteligentny, męski, poważny, b.ważne są dla niego pieniądze, nie ścierpi kontroli bądź prób sterowania nim. Kocham go jak żadnego wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koziorożec Niedostępny ale jak pokocha to na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny to jak on jest taki niedostępny i nie okazuje uczuc to po czym się zorientowalyscie, że on coś do was czuje? No i jak to się przerodziło w związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalam kilku. Kazdy uroczy, mieli w sobie to COŚ. Kobiety za nimi szaleją a oni to wykorzystuja, nieważne żonaty czy nie. Pogoń za pieniędzmi i d....i. Zawsze udają idealnych mezow i mnostwo ludzi w to wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to możliwe, że ja pewna siebie kobieta wpadłam w kompleksy przez takiego koziorożca. Myślę, że to okropny manipulant. Psychiczny sadysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. Manipulant, sadysta, kłamca, kobieciarz, jak kocha to tylko siebie, on najmądrzejszy, skryty, oziębły, uciekający od problemów, alkoholik, nigdy nie przyzna się że popełnił zdradę lub jakiś błąd, powie ci że kocha jak czyje miękki grunt pod nogami lecz to tylko w trosce o swoje dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulant i sadysta, nie zgodzę się ale przecież sam znak zodiaku to nie wszystko. Egocentryk na pewno, zawsze ma rację-na pewno. Kidy poznać że mu zależy i kocha? Kiedy zachowuje się jakby kochał, nie odpuszcza, zabiega, przy czym nie robi tego w disneyowskim stylu (książe na białym koniu to nie jest).Jeśli dba o dom, wyręcza Cię w obowiązkach, pyta czego Ci potrzeba i to realizuje, zabiega o kontakt, to raczej mu zależy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babiarz, cwaniak, alkoholik, itp itd. Nie potrafi kochac innych bo kocha tylkosiebie. Dobry aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×