Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mister germany

czy rozwodnicy

Polecane posty

Gość mister germany

to gorsi faceci? Moze ktos rozsadnie odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister bolanda
Oczywiście że gorsi. Facet rozwodnik w jakiejś dziedzinie się nie sprawdził. Powinien do końca życia nie zawracać już nikomu głowy swoją osobą. Może wstąpić do klasztoru, albo zamieszkać w samotni i jeść korzonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prudencja
Myślę,że jednak są gorsi z lekkim lub mocnym odchyleniem p.t." Teraz to mnie już żadna nie zrobi w jajco,jak coś będzie nie tak z tą drugą to pogonie w cholerę" Jestem przekonana,że nie potrafią się tak na 100% zaangażować i są jednak mocno wyrachowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
to racja tylko rozpaczac a jak zona byla alkoholiczka ale to wlasciwie tez nie ma znaczenia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
mister bolanda ma racje! nie sprawdzilem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszku
czasem zastanawiam się skąd i dlaczego takie a nie inne poglądy i zdania na określone tematy. Mister dlaczego wychodzisz z założenia że rozwodnik/rozwódka niby ktoś gorszy... Kto taki głupot Ci naopowiadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
nie to stary stereotyp sorry to byla tylko chwila refleksji gdy sie naprawde spotka odpowiednia osobe -kobiete to nie bedzie mialo chyba znaczenia a jak bedzie tez rozwodka to moze wogole nie bedzie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister bolanda
Rozwodnik z rozwódką!? Dwa nieudaczniki wejdą pod jedną pierzynę i nie będzie tematu!?!? Oj nie moge ;):) Dwa życiowe popaprańce pod jedną pierzyną... buuhahahaha .... bez tematu... eeehehehehe ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalni ludzie
Chyba lepiej sie rozwiesc niz zyc z kobieta, ktora np. zdradza i na odwrot? Az nie chce sie tego tlumaczyc tlukom z ciemnogrodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister bolanda
My tu nie rozważamy czy lepiej sie rozwieść czy lepiej sie nie rozwieść. My tu rozważamy do czego nadaje sie rozwodnik. Tłuku cycaty, a nie cytaty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie na śniadanie mister bolanda ? z jakiej choinki się urwałaś ? ;) mimo wszystko dzięki - zabawna jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aa zapomniałam odpowiedzieć poważnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie można kategoryzować ludzi w taki sposób. Co to znaczy, że rozwodnik jest gorszy ? Oczywiście, że nie. Ludzkie życie składa się z wielu etapów i jeśli mamy „pecha nie zawsze wszystko wychodzi tak jak mieliśmy na to nadzieję. Nie warto rozpisywać się o przyczynach tego, dlaczego ludzie przestają być razem, ważne jest to, jaki ślad to w nich pozostawia, czy potrafią wyciągnąć wnioski z tego co ich spotkało, jakie mają cele w życiu czy chcą a raczej dojrzeją do bycia znowu z kimś. Nie ma n a Ziemi dwóch identycznych osób, nie ma takich samych przypadków więc nie ma co kategoryzować. Pewnie, że utarły się jakieś tam stereotypy, ale zazwyczaj są one z gruntu błędne i trzeba dobrze poznać konkretnego człowieka, a nie wystawiać mu „laurkę na podstawie tego czy jest po rozwodzie czy nie. To w sumie tak jak ocenianie po kolorze włosów rude to fałszywe podobno haha ;) albo zodiaku. :D Poza tym w pewnym okresie mamy wokół siebie ludzi, którzy albo są w związkach albo nie bo właśnie nigdy nikogo nie znaleźli, ich parter zmarł albo są właśnie po rozwodzie. Gdybym miała się czepiać, to raczej zastanowiłabym się nad kimś kto jest sam i nigdy nie stworzył żadnej na tyle trwałej relacji, żeby nazwać ją związkiem, niż nad rozwodnikiem. Ale oczywiście to tak naprawdę nie ma znaczenia. Możemy mówić tylko o tym, że ludzie mają różny „bagaż życiowy a co z nim robią to już bardzo indywidualna prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister bolanda
Dlaczego nie wolno kategoryzować? Pytanie zostało zadane tak, aby właśnie kategoryzować! Cygan to złodziej - bo jak tabor przejechał koło wsi to kury pognięły Żyd to handlarz i lichwiarz - bo 80% Żydów to handlarze i lichwiarze Ruda to wredna - bo prostytutki w starożytnym Rzymie farbowały sie na rudo. A wiadomo jakie są kurwy - wredne. Rozwodnik to nieudacznik - bo 100% z nich dokonało złego wyboru. A 80% zawsze dokonuje złych wyborów (nawet jak wybierze jaka w biedronce - to weźmie zbuki). Taka już dola rozwodników. I nie ma w tym żadnej ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister bolanda :) powiem to jeszcze raz, zabawna prowokatorka z Ciebie :) nie mam czasu w tej chwili na rozmowę ale mogę zapytać ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister bolanda
za dużo ;) I nie jestem prowokatorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera :O to całkiem jak ja hah :) przepraszam ale serio mam robotę rozwinę jakieś kontrargumenty w dogodniejszej chwili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
czy rozwod albo zgoda na niego to jakas tragedia, wina itd ? Miss bolanda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister bolanda
Do mnie się zatytowujesz? Mię się zapytywasz? To zadaj pytanie jeszcze raz. W sposób właściwy i z prawidłową formą tytularną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)normalna
mister kurde, tego w mojej kuli nie widziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani mister bolando a skąd to przywiązanie do tytułów ? ;) tak zapytam, a tytuł po wrzecionie czy po mieczu ? haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
nice to see you again :-) co slychac u wibratora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
mister bolanda przepraszam moj polski jest nie tak dobry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
(nie)normalna szukalem Ciebie i tego nie widzialas w swojej kuli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... pisanie bez stałego nicka powinno być zabronione haha :) chciałbym odpowiedzieć, że mi również miło, ale moja kula też szwankuje i nie wiem komu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister bolanda
OK. Jeszcze we no wytłumacz mjck, że jak ktoś ma w tytule "mister" to sie do niego nie zwraca per "Pani". Bo jak wyjedzie z Bolanda do Germany i przedstawią jej kogoś jako "mister" - może zechcieć z nim biustonosze przymierzać. Sie dopiero zdziwi.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
who is who? kto to jest (nie)normalna kobieta facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany
mister bolanda to facet ale moze tez przymierzac "bra" jak lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ;) no proszę Was, to miał być z założenia poważny temat chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może wyjaśnijmy sobie kto jest kim i nie będzie niedomówień i rozczarowań ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×