Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poszukuj@cy

kolejny typowy kafateryjny temat: gdzie szukać...? ;)

Polecane posty

Gość podnosnik a gdzie szukasz
Z jakiego rejonu Polski klikasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihihihihihihiii
Poszukaj na portalach randkowych ale takich lepszych gdzie dzięki filtrom mozna odsiac osoby do ciebie niepasujace. Ewentualnie poszukaj na forach w tej tematyce. Uważam ze jesteś bardzo dojrzały i fair w stosunku do przyszłej partnerki. Mowi ci to żona i matka, jeśli znajdziesz odpowiednia osobę stworzycie uczciwy i dobry związek. A jak sie nawet zdarzy wpadka ... Wtedy będziecie sie martwić bo wpadki w większości zdarzają sie na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panowie którzy nie chcą
mieć nigdy potomstwa powinni obowiązkowo się wysterylizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś
@poszukuj@cy w temacie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5531808 czasami nawet stawiając sprawę uczciwie, druga strona nie przyjmuje tego do wiadości, licząc pewnie na cudowną moc sprawczą zmienności natury ludzkiej. Kto ma rację ? Uważam, że ona. Kto poniesie konsekwencje ? Oczywiście ona bo partner odejdzie, a ją ukrzyżują za chwilę kafeteryjni dewoci. Jakieś męskie wsparcie pewnie by się jej przydało Panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
portale przeglądałem. mały procent kobiet nie ma i nie chce mieć dzieci. o forach "tematycznych" nie wiedziałem. zrobię małe rozeznanie. ;) dziś- ciężka sprawa z tym wsparciem. niby jak jej go udzielić? jeśli pisze prawdę, to ma rację. niektórzy to powinni specjalne "intercyzy" podpisywać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś
udzielić wsparcia na forum to nic innego jak wypowiedzieć się :) i faktycznie spisanie swoich potrzeb i oczekiwań a potem zabezpieczenie tego notarialnie, żeby zapobiec ewentualnym manipulacjom nie jest złym pomysłem ;) chociaż życzę Ci, żebyś zbudował relację, która nie będzie wymagała tyle „zachodu ;) fora "tematyczne" to dobry pomysł, bo kafeteria chyba nie jest najlepszym miejscem jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziś
może się mylę? to tylko moje subiektywne odczucia w sumie znalazłam tu przyjaciół, więc dlaczego Ty nie masz znaleźć kobiety, która spełnia Twoje oczekiwania ? :) próbuj i baw się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka Kielce
Nawet nie dasz mi szansy? Ile więc masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka Kielce
Ja tam wymienilabym sie z toba fotkami bo mnie bardzo zainteresowałeś, bo szukam kogos takiego jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka Kielce
Już wiem, 32 lata, to duża różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komuna Paryska
Na Twoim miejscu poszukałabym w klasztorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuna Paryska - a Ty tam jesteś, że się tak dobrze orientujesz gdzie szukać? ;) Brzydka Kielce - duża i uważam, że za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu jak to jest ?
a brzydka Kielce ile ma lat bo coś nie widzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziu jak to jest ?
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego niedojrzały. Właśnie jasno i konkretnie się określił, więc chyba jednak dojrzały. Gdzie znaleźć? Myślę, że masz na to małe szanse. Raz chcą, raz nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idealistka:)
Kiedyś się udzielałam na tym forum,a teraz sporadycznie podczytuję.Z wiekiem zmieniłam orientację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry temat, ja mam identyczny problem. Jak jakiś portal randkowy ma w filtrach opcję 'nie chcę mieć dzieci', to zwykle redukuje ilość wyników niemalże do zera (lub dosłownie do zera). Co do pytania o hipotetyczną wpadkę - tu nie chodzi o to co się stanie tylko o to aby znaleźć kogoś o zgodnym planie na przyszłość - tak aby obojgu w równym stopniu zależało aby tego potomstwa nie mieć. Co do propozycji ze sterylizacją - bardzo dobry kierunek, ale są mniej radykalne środki. Zainteresowanym polecam poszukać w googlach co to jest wazektomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie chce dzieci
Jestem kobietą mam 29 lat i tez nie chce mieć dzieci szukam wiec faceta o takich samych poglądach mój mail kachaa_84@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci mieć nie chcecie, jest to dla was ważne, ale sterylizacji mówicie nie. gdzie tu logika? dlaczego kobieta ma do końca życia brać pigułki, które powodują rozmaite choroby po latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×