Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Moja mała tajemnica

Mam zadłużenie za czynsz i nie mogę nic zrobić:(

Polecane posty

Gość Izabelka......... ...:)
ale no sorki masz rodzine patologiczna czy co?No jak mozna gdzies mieszkac i za to mieszkanie tyle czasuu nie placic? dla mnie to skandal! Wyobraz sobie, ze wynajmujesz komus mieszkanie a ten ktos nie placic ci kilkaa lat a mieszka sobie w TWOIM mieszkaniu. to dla mnie taka sama sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK NIE LETNI MA PŁACIĆ
CZYNSZ? MOŻE OD TEGO ZACZNIJMY. TEŻ JESTEM W TAKIEJ SYTUACJI. MOJA MAMA ZROBIŁA ZADŁUŻENIE. I ZWIĄZKU Z TYM,ŻE TAM MIESZKAŁAM JA JE RÓWNIEŻ ZYSKAŁAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech ich darmozjadow wywala
bo takie patologie w tych mieszkaniach mieszkają że szok! od dziada pradziada to chleje i tylko się mnoży jak króliki, i łapę do państwa to wyciąga żeby im dać bo ich nie stać. jak się chce coś mieć to tzeba za to płacić. do sklepu też idziesz złodziejko i za damo bierzesz, bo nie wiesz czy trzeba płacić????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK NIE LETNI MA PŁACIĆ
I OBWINIACIE OBRAŻACIE LUDZI,KTÓRZY CHCIELIBY ZROBIĆ COŚ Z TYM ZADŁUŻENIEM,BO ZNALEŹLI SIĘ W NIECIEKAWEJ SYTUACJI. NIE WAŻNE CZY ZE SWOJEJ WINY CZY NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzcxzxxcz
za 23m2 socjalnego ludzie placa 180 zł mc. Czy to dużo? Chyba z wypłaty 1200 to spokojnie starczy nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem jedynaczką i mam dlug
wiec o mnożeniu sie to różnie bywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukpar
14:17 [zgłoś do usunięcia] rozumiem, że to dotyczy lokalu .......... Poza tym nowe prawo weszło od 16 listopada ubiegłego roku. x x x x jakie nowe prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niech ich darmozjadow wywala
to jak skończysz 18 lat to idz do pracy i płać. mieszkasz to płać złodziejskie nasienie. a jak nie to wypad złodzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK NIE LETNI MA PŁACIĆ
JA STĄD SPADAM BO TUTAJ CHAMSTWO SAME,TAK SAMO RADZĘ ZROBIĆ AUTORCE I INNYM. FORUM SŁUŻY DO OBRAŻANIA I WYZYWANIA. ZAMIAST UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI,JUŻ JEDZIECIE NA WSZYSTKICH. OBYŚCIE WY SIĘ NIE ZNALEŹLI W TRUDNEJ SYTUACJI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uouopuh
troche dziwna sytuacja rodzice zyja? Wyprowadz się od nich i niech oni spłacają zadłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jak skończyłam 18 lat
to na prawdę już nie wiedziałam co zrobić,nie płaciłam. Autorkę rozumie. To nie jest łatwa sprawa. >Żałuje ze jak skończyłam 18 lat to nie zaczełam od razu płacic. Zreszta co by dało placenie za siebie,jak kwota za czynsz musi wplywac cała np 250zł a nie 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo lokatorskie
wedle prawa lokatorskiego które ktoś przytoczył możliwa jest w obecnej chwili eksmisja każdego kto nie posiada prawa do lokalu do noclegowni. jeżeli posiada inny lokal, to oczywiście tam go przeniosą, jeśli miał mieszkanie własnościowe, to ma możliwość starać się o przydział z UM, ale jeżeli mieszkał w zasobach UM, to zostaje mu jedynie noclegownia. I wierzcie że się za takich niepłacących wezmą. Mam znajomych którzy mieszkają w mieszkaniu komunalnym - za 70 mkw płacą 400 zł i jeszcze narzekają, że im za drogo - mieszkają tam we troje, czyli znacznie przekraczają normę na osobę. Ale mimo to jak umarł dziadek to nie oddali po nim części - zostałoby im około 45 metrów, bo stwierdzili, że będzie im ciasno... I tacy ludzie jeszcze potem nie płacą i mają pretensje. ciągle tylko roszczenia lub tłumaczenia, bo im się należy, bo oni chcą, bo oni nie wiedzieli itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaciłem po 18 roku życia
i to też nie wiele daje. Jak ktoś napisał cała kwota czynszu a nie jedna osoba ze śmiesznymi drobnymi. Płaciłem za siebie, i tak nie zdziałało bo dług mam. Bo czynsz to czynsz wszystkich zamieszkujących w lokalu. Napisałem do sądu(odwołanie),czekam już 1,5 roku na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelka......... ...:)
JAK NIE LETNI MA PŁACIĆ - owszem każdy moze znależć się w trudnej sytuacji ale ile czasu trzeba nie placic za lokal socjalny aby zrobic dlug na 50 tys? Niech autorka sie dowie co moze zrobic aby sie od tego odciac. Nie wiem dlaczego ona zyje z taka rodzina skoro mam faceta i dziecko. Niech sie wyprowadzi, wymelduje, no cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE W SPRAWIE MELDUNKU
Mógłby ktoś powiedzieć(kto się zna) czy meldunek jest bardzo ważną rzeczą? Ja bym chciała się wymeldować, bo rodzina nie płaci,zadłużenie rośnie i mam dość. Ale zostanę wtedy bez meldunku z dzieckiem,mam gdzie mieszkać,ale na razie tu nie ma szansy na meldunek. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba było płacić
to powinnyście płalcić całość a nie 50 zł. czynsz jest od metrażu a nie liczby osób, korzystasz z całego mieszkania, czy tylko z jednej piątej? logiczne. a jak takie biedne jesteście to złóżcie wniosek o przyznanie tylko wam lokalu i jeśli dostaniecie to ciekawe czy będziecie płacić czy znów będziecie mieć problemy i roszczenia, bo np kaucję 1800 zł za lokal trzeba zapłacić... żałosne darmozjady i złodzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK NIE LETNI MA PŁACIĆ
Z TEGO CO MYŚLĘ,TO PEWNIE MELDUNEK JĄ TAM TRZYMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam 100 tysięcy długu
i aż mi się ryczeć chce, skomplikowana sytuacja. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOŻESZ COŚ ZROBIĆ - ZPŁACIĆ
zapłać i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaciłem po 18 roku życia
trzeba było płacić Jak płacić całość? Płaciłem za siebie,bo tyle miałem chociaż,aby za siebie zapłacić. Dlaczego mam płacić za rodzinę czynsz która ma to w dupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uouopuh
no własnie najlepiej by było się wymeldowac z tego mieszkania bo potem długi beda się ciągły za nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My mamy zadłużenie nie wywalil
My zamieszkaliśmy w normalnym bloku,pomimo zadłużenie. Dostaliśmy drugą szansę,za którą dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE W SPRAWIE MELDUNKU
Mógłby ktoś coś doradzić,potrzebny bardzo jest meldunek teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z biednej rodziny
Ale nie mieliśmy lokalu za darmo, działkę trzeba było kupić, dom tata sam pobudował. wiele nie mieli, ale opłaty za dom wszystkie zawsze robili w pierwszej kolejności. jak poznałam obecnego męża i postanowiliśmy razem zamieszkać, to wzięliśmy kredyt i kupiliśmy mieszkanie - choć jak się później okazało mogliśmy się starać o mieszkanie komunalne, bo nie mieliśmy 1600 zł na osobę. a tak mamy kredyt na 30 lat i swoje mieszkanie, za które co miesiąc jeszcze 400 zł czynszu zgarnia spółdzielnia. a takie darmozjady nawet tych paru groszy za komunalkę nie zapłacą i się jeszcze żalą :O żałosne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja mała tajemnica
Wiedziałam,że znajdą się osoby które mi że tak napiszę,,ubliżą'' ale nie sądziłam że tak sporo. Tak samo nie sądziłam,że jest tyle ludzi w tej samej sytuacji. Gdybym miała pieniądze,bez wahania bym spłaciła całość(nawet za rodzinę). Myślałam,że ktoś jest w podobnej sytuacji i sobie jakoś z tym problemem poradził,a widzę,że każdy jest w tym samym miejscu co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z biednej rodziny
Płaciłem po 18 roku życia -a jeść przez te 18 lat ci rodzina dawała? no sorry pędraku, ale skoro tam mieszkasz to płać całość. ewentualnie staraj się o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK NIE LETNI MA PŁACIĆ
ALE WY DALEJ NIE POJMUJECIE,ŻE SĄ TAKIE PRZYPADKI GDZIE OSOBA ZADŁUŻONA BYŁA OSOBĄ NIE LETNIĄ!? ŻE CZYNSZ OPŁACAJĄ W TEDY JEGO PRAWNI OPIEKUNOWIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko cwaniarko
a niby co sądziłaś że ktoś napisze ci jak oszukać władze miasta??? No tylko na to liczyłaś, nie płacisz, więc kradniesz :O a ten goguś co zrobił ci dzieciaka też nic nie ma, nie ma gdzie mieszkać, że siedzicie na kupie... nawet ślubu z nim nie masz to w sumie czemu miałby płacić twoje długi, a w ogóle to dziecko pewnie w ao ma ojciec nieznany żeby jeszcze jakieś pieniądze z opieki wyłudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płaciłem po 18 roku życia
Ale skąd miałem płacić całość? Po 18 roku życia się wyprowadziłem-wynajmowałem. Nie wymeldowałem się, bo meldunek jest ważną rzeczą. Płaciłem za siebie czynsz. Skoro rodzina miała w dupie wolała kase przejebać to z jakiej racji ja miałem za nich płacić,aby oni mogli szaleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×