Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Hsjsjjenwjaksokd

Jak go przekonac?

Polecane posty

Gość Hsjsjjenwjaksokd

Razem z chlopakiem nie mamy pracy. Ja ponad miesiac a on od 2 dni... Ostatnio sie o to klocimy i w domu panuje nerwowa atmosfera poza tym nie rozmawiamy ze soba od kilku dni. Dzis napisal do mnie byly chlopak z ktorym bylam 4 lata temu i od tego czasu wlasciwie sie nie widywalismy. Raz na kilka miesiecy cos do siebie napiszemy i tyle. No i dzis pisalismy na fb. Chlopak czasami przechodzil kolo mnie (pisalam z telefonu). Nie wiem czy cos zobaczyl czy nie, ale za ktoryms razem wchodzac do lazienki trzasnal drzwiami i powiedzial cos w stylu ' predko sie za to bierzesz widze'.. Dodam ze mialam tez wlaczonego laptopa i akurat drukowalam swoje CV... Nie wiem czy chodzilo mu o to ze 'predko' biore sie za roznoszejie CV czy moze ubzdural sobie ze go 'zdradzam'.. Dodam ze on jest baardzo zazdrosny i jesli zapytam o co mu chodzi i powie ze o to ze pisalam z bylym to bardzo ciezko bedzie mu przemowic do rozsadku i udowodnic mu ze po prostu pisalismy jak starzy znajomi... Mieszkamy za granica takze nie wiem o co mialby byc zazdrosny... Cala sie trzese i jestem nerwowa bo on jak sobie wmowi ze flirtowalam z bylym to jest koniec.. Postawi na swoim i powie ze ma racje (ma zle wspomnienia z poprzednich zwiazkow) Poza tym zawsze znalam wszytkie hasla. Do jego maila, konta paypal, ebay'a itd.. Dzis chcialam wejsc na jego maila sprawdzic czy dostal jakas odpowiedz w sprawie pracy, bo nie rozmawiamy i to jedyny sposob zeby sie dowiedziec. Probowalam wpisywac haslo kilka razy.. Okazalo sie ze je zmienil.. Dlaczego?? Boje sie ze ma przede mna jakies tajemnice.. Dlaczego zmienil tylko haslo do maila a inne zostawil?? Nie wiem co robic zeby naprawic ta sytuacje... Ciagle placze bo on sie w ogole nie odzywa i jet strasznie nerwowy.. Nie mam tutaj za granica znajomych wiec nawet nie mam z kim porozmawiac :( przez to wszystko nie mam glowy do szukania pracy bo gdziekolwiek wejde zapytac i zostawic CV to chce mi sie plakac bo ciagle mysle o tej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×