Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fdeee

Znacie jakieś metody wyciszenia ścian?

Polecane posty

Marzy nam sie wyciszenie jednej sciany, słychać nawet rozmowę sąsiadów i nas u nich zapewne też. Czy znacie jakies materiały? A może macie doświadczenie w tej sprawie? Poradźcie mi proszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
pewnie ktoś tu się odezwie, ale najlepsze informacje uzyskasz chyba na forum muratordom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, płyty rockwool z wełny mineralnej są super. Na ich stronie jest kilkadziesiąt rodzajów płyt, szukałam takich do ocieplenia dachu ale pamiętam że była tez taka do wytłumiania typowo. Musisz poszukać bo nie mam siły już grzebać w kompie. Musi być gruba, na pewno mieć niski współczynnik przenikania ciepła, jakaś tam była do wygłuszania. Ja wygłuszyłam ścianę styropianem i nie jestem zadowolona, dzisiaj zrobiłabym to płytą do tego przeznaczoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Isovera mają takie produkty poszukaj sobie na ich stronie to się nazywa aku płyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jaka jest różnica pomiędzy płytami Isovera a innych firm i jak cenowo to się przedstawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszen
Jest to paskudny problem, ciągłe szeptanie aby sąsiadom nie przeszkadzać. Problem zniknął jak wyciszyłem ściany wełna mineralna . zastosowałem markę ISOVER. Ponieważ jak sprawdzałem parametry podobnych materiałów ,isover miał najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aparatt
@Tomaszen: A tak dokładnie to jaki produkt Isovera użyłeś? Bo chyba mamy podobny problem i coś muszę z tym zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszen
@aparatt. Użyłem aku-płytę . To dobry materiał ponieważ ma różnorodnie zastosowanie - do izolacji akustycznej np. lekkich ścian działowych, sufitów podwieszanych oraz do izolacja termiczna np. ścian murowanych,ścian osłon o konstrukcji szkieletowej. Takie 2 w 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×