Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam ppytanie

ZIXIUTANG,XIYOUJI, REDUCE skuteczne odchudzanie z nowosciami

Polecane posty

Gość mam ppytanie

Cześć jestem ciekawa waszych opinii o nowościach i ich skuteczności. Biorę obecnie lishou wystartowałam z wagą 87 przy wzroście 172cm. Po tygodniu stosowania mam 1,5kg mniej i cm mniej w pasie. Słyszałam też o xiyouji że ma dobre opinie podzielicie się swoimi uwagami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jushinka
Ja też brałam te lishou do momentu puki kontakt się nie urwał a potem nie mogłam trafić na te cudo . A które stosujesz w butli czy w listkach jak lida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okraglinka
A ja własnie kończę odchudzanie z Xiyouji po miesięcznej kuracji schudłam 7kg i to bez jakiejś specjalnej diety tylko po prostu dzięki temu wynalazkowi .Pierwszy raz biore wspomagacze aby coś schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenus131
witam,wlasnie tez sledze rozne wpisy i zastanawiam sie co skuteczniejsze,lida,zixiutang czy Lishou?no i ktory z preparatow moze byc najbardziej dostepny jako orginal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska66
Moim zdaniem możesz spróbować xiyouji to odpowiednik adipexu jest na bazie feterminy takiej samej substancji co subitramina ale innej chemicznie .Jak do tej pory nikt na to nie narzekał oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie?
a gdzie to mozna dostac? i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje tym specifikom
dzieki nim mam dzis niechciana corke :/ nigdy wiecej suplementow diety i odchudzaczy razem z tabsami anty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie?
jak mozna miec niechciana córke to straszne mowic o dziecku ze jest niechciane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje tym specifikom
niechciana w sensie wpadka przez te specyfiki wlasnie :/ mozna mowic jesli wali ci sie przez to caly swiat ale niewazne tylko ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to kupiłas i za ile ? ja chemicznej antykoncepcji nie stosuje wiec nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenus131
ja tez stosuje antykoncepcje,od kilku dni biore lide,ale nie jestem pewna czy mam orginal i czy na mnie dziala?chce teraz zamowic listek-10 sztuk Reduce15 albo xiyouji.i wlasnie sie zastanawiam,ktory wybrac?oby te tabletki nie szkodzily antykoncepcji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenus131
a jesli ktos wie jak powinny wygladac orginalne tabletki xiyouji,to prosze napisac,bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaaaa
Hej ja też stosuje xiyouji i po 12 tabletkach mam 4 kg mniej :) Nie mam żadnych skutków ubocznych oprócz suchości w ustach A jak u was idzie odchudzanie????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Nazwy takie jakby były chińskie. Nie próbowałam ale też dzięki tabletką schudłam. Mi kobieta której opiekuję się dziećmi poleciła tabletki odchudzające Forever Slim, dostałam od niej pierwsze opakowanie w prezencie a też można je kupić na allegro. Do tego zaraziła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. I już po 3 tygodniach schudłam 7 kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się opiekuję i plac zabaw ;) Wcześniej byłam na samej zdrowej diecie ale nigdy nie było takich efektów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulchniutkaxl
Hej ja moge wam polecić bardzo dobre jest zixiutang na początku miałam obawy jak każdy zresztą bo to nowość ale teraz mam już widoczne wyniki w odchudzaniu. Dziewczyny na prawdę warto eksperymentować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex Retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech, wysyłka z opcją sprawdzenia zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×