Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstretnyobzartuch

JAK WYSZCZUPLIC PUPE I BRZUCH, A ZACHOWAC BIUST?

Polecane posty

Gość wstretnyobzartuch

Ważyłam 48 kg przy wzroście 160, miałam śliczne nogi i pupę, ale okropnie kościstą klatę, brak biustu, rączki jak patyczki. Zaczęłam żreć jak świnia. Po 2 miesiącach ważę 54 kg, mam ładny biust, ramiona i ręce w normie, ale tyłek rozlazły, grube uda z cellulitem, większy brzuch. Chciałabym się pozbyć tyłka, ud i brzucha, a jednocześnie zachować biust, ramiona i wypełnioną twarz, bo lepiej wyglądam. Da się to zrobić? Obawiam się, że przy chudnięciu pierwsze co mi spadnie, to właśnie biust. A i tak jest malutki, więc cieszę się każdym cm do przodu. Za to siedzenie okropne, wyrastam ze spodni, porobiły mi się takie "szpice" po bokach tyłka, prawie wszystkie spódnice nie nadają się do noszenia ;/ co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Niestety biust to tłuszcz, więc jak chudniesz to zrzucasz tłuszcz również z biustu. Nie da się chudnąć w wybranych miejscach. Może pomoże Ci na poprawienie sylwetki zmodyfikowanie diety (więcej białka, żeby mięśnie miały się z czego budować) i ćwiczenia, zwłaszcza na pupę (mięśnie naprawdę ładnie zaokrąglają i podnoszą). Sporo kalorii z białek i pełnoziarnistych węglowodanów + sporo ćwiczeń = waga nie spada gwałtownie, mięśnie rosną, robi się korzystniejsza sylwetka, wszystko jest jędrne zamiast flakowate. Możesz się w ten sposób korzystnie "przemodelować". Polecam ten blog: http://chickentuna.tumblr.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjghcnkgvhgcnjhg
Niestety zawsze jest tak, że tłuszczyku przybywa nie tam gdzie byśmy chciały. Może jakimś sposobem żeby zrobić tak jak chcesz jest zostosować ćwiczenia właśnie na brzuch i pupę i do tego smarować te miejsca serum termoaktywnym (z algami, kofeiną- kosztuję ok 13-15 zł). Ja chciałam pozbyć się oponki z brzucha i zaczełam ćwiczyć 6 weidera do tego właśnie to serum (podobno pomaga też na celulit) i po ok 4 tygodniach widać różnicę. Ja piję jeszcze zieloną herbatę i ograniczam pieczywo i słodycze. A co zrobić żeby biust został to nie wiem. Ja jeszcze jakiś czas temu miała nie za duży. Mi po karmieniu został większy niż przed ciążą. Poza tym kiedyś jak brałam pigułki to mi się powiększył ale takiego sposobu nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×