Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość karmadynka

dobre czerwone wino w prezencie dla pary młodej

Polecane posty

Gość karmadynka

para młoda zażyczyła sobie zamiast kwiatów wino. Kompletnie się na tym nie znam. Może jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmadynka
a może być takie za 2,50 pln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
Kup kadarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indianeczka87
Kup Carlo Rossi, tylko nie wiem czy czerwone tez są ale pewnie tak bo i biale i różowe:-) Ja tez bede prosic wino, lub innych alkohol bo kwiaty to wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgggggggggggggggg
chablis - jest to białe wino, ale doskonale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipipipipipipi
teraz nikt normalny nie prosi o wino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerus89
Jak nikt nie kupuje win? Właśnie teraz kwiatów nikt nie kupuje. Większość Par Mlodych życzy sobie wina lub kupony do totolotka. Również nie znam się na winach, ale kiedyś moja dziewczyna kupiła przypadkiem dobre wino http://www.sklep-wina.pl/131,cava-mata-rosat-trepad.html i teraz je zazwyczaj wręczamy podczas życzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaaa
Naprawdę przejmujesz sie tym jakie wino zaniesiesz ? :-) kup jakieś za 30 zł polwytrawne i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino do kolacji
najlepiej idź do sklepu z alkoholami, powinni Ci coś doradzić. Carlo Rossi to takie oklepane, bo każdy wie że jest niedrogie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppychaczka
a kto będzie wiedział jakie wino przyniesiesz ,ja zawsze nosze takie za 3zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpel odwiniacz
Wstyd to jest na nachalna reklama sklep-wina, zakładanie tematów itp - napisalibyście po ludzku zapraszamy na nasza stronę taką a taką a nie robili z siebie idiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpisujecie wino żeby para młotych wiedziała od kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiaszm
immanos - akurat takie prezenty należy dobierać z zachowaniem szczególnej ostrożności. Bo nie wiesz czy ktoś umie pływać, czy ktoś nie boi się latania ;-) Tak więc generalnie z prezentami też trzeba ostrożnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanMlody
nie zgodze sie ze wino trzeba by podpisac przed wreczeniem, kwiaty tez sie podisuje no nie przecież. Ogolnie podoba mi sie ten zwyczaj z kupowaniem wina tymbardziej ze wybór jest olbrzymi, na nasze wesele doradzalismy sie w winnicy http://sklep.twojawinnica.pl/ no chyba ze ktos nie pija w ogole bo nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuzynka tez poprosiła mnie i meza zebysmy zamiast kwiatow dali im w prezencie ślubnym wino lub bomboniere.Kupilam martini czerwone,duze.Bardzo sie cieszyli,bo otrzxmali same bomonierki i mimo wszystko 5 bukietów kwiatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny pomysł - moim zdaniem najważniejsze, żeby pomysł nie był nudny, niech to będzie coś ciekawego, uzyskanego bez wydawania wielkiej kasy, bo z takiego właśnie prezentu jak najbardziej możemy być zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja tesciowa dostala kiedys na gwiazdke czekoladowe porto. Po prostu niebo w gebie jak nas poczestowala. Napewno nie jest tanie I trzeba troche zachodu zeby to znalezc, ale jesli wam zalezy na zrobieniu dobrego wrazenia I oryginalnego prezenty to bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bendek_P
Może poszukaj na stronie www.agdchrosciel.pl . Zamawialiśmy stąd wszystko co potrzebne do sypialni – kołdrę, pościel, poduszki i tak dalej. Mają rzeczy bardzo przyjemne w dotyku, z porządnego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celowałabym w wina półwytrawne. Te wina są najbardziej uniwersalne. Z czerwonych win proponowałabym Goru Organic które bardzo przypadło mi do gustu. Jest to łagodne wino o ciemno-fioletowej barwie, w smaku czuć nuty dojrzałych jeżyn oraz czekolady, na stronie dekanter.pl winko kosztuje 35 zł. Na prezent jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przyklad pijam tylko wytrawne, a jednak ludzie czesciej kupuja pol wytrawne, bo sie boja skrajonsci i tak jest bezpieczniej. Jesli dali znac, ze wino, to pewnie beda zadowoleni z kazdego. Niezly barek sobie skompletuja. Carlo rossi jest polskim winem, ja bym kupila cos z Pd Afryki, wcale nie musza byc drogie. Maja tez pol wytrawne opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup im najtańsze jakie będzie i powiez, że ekspediantka zachwalała, że doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na prezent idealnie nada się wino z Chile Koyle Cabernet Sauvignon Gran Reserva. W winie świetnie wyczuwalne są klasyczne nuty porzeczkowe, wanilii oraz przypraw. Bardzo dobre wino na prezent jak i dla smakoszy :) Dostępne na dekanter.pl za 58 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj tutaj http://salonwin.pl/ :) ja się tam w miarę często zaopatruję (no raz na kwartał mniej więcej) i jestem bardzo zadowolona z rad, o które czasem proszę. Bo dobre wino nie musi być strasznie drogie - ktoś, kto nie trenuje swoich kupek smakowych w tym kierunki nie zauważy różnicy pomiędzy winem za 40 zł a tym za 150 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hartocie
Czy ja wiem? W cenie dobrego porządnego wina to im możesz kupić np. lot awionetką na Prezent Marzeń. Czemu nie idziecie w takim kierunku? Szukajcie konkretnych prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup najtańsze, tylko żeby miało fioletową akcyzę. Te rozlewane w Polsce są zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cabernet Sauvignon,to wino ktore moze lezakowac a jest bardzo tanie,nawet jak polezy 2 czy 3 lata nie straci nic ze swojej wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi mieli wesele w styczniu, prosili o wino, sporo tego dostali, dzisiaj nie mają już ani butelki, kupują i popijają nadal. Już NIGDY nie zaniosę wina w prezencie!!! To zachęta do picia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że to bardzo dobry pomysł. Za rok biorę ślub i również delikatnie zasugeruję gościom, że wino będzie mile widzianym prezentem. W tym roku mamy sezon ślubny w pełni, na początku sierpnia będzie 4... Wszystkie koleżanki i kuzynki z jednej i z drugiej strony chyba się zmówiły. Wino dla nich zamawiałam przez Internet, uważam że na taką okazję warto się postarać i wybrać coś dobrego. Polecam sklep Dekanter, wino bez wychodzenia z domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×