Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imafraid

Śnią mi się koszmary - diabły

Polecane posty

Gość imafraid

mam fobię ztego powodu. Od czasu do czasu cos sobie wcisnę i nie moge spac. Ktos sie boryka tez z tym problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ak wygląda taki diabeł
z twojego snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imafraid
nie widze go ale jego oczy i dzis mi sie snilo że sufit wkuchni jest mocno zdrapany i jest wygrawerowany napis cos o Matce Boskiej . Ja pierdziele co za koszmar. Kiedys moze jak mialam z 17-18 lat we snie slyszałam jego smiech i sie jakos przeciwstawilam temu - nie dalam sie wystraszyc - wytrzymałam i od tego momentu tak sie juz nie dzieje. Nie mam tych snów czesto noc za nocą ale zdarza sie. Macie cos podobnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dix ae
masz nieźle zryty beret

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkadjeiufdhie
zwykle koszmary senne :) chociaz ja też pamiętam jeden taki sen.. Ukazała mi się Matka Boska i była taka smutna... jakby płakała i tak kręciła delikatnie głową jakbym coś złego zrobiła. Do tej pory to pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kto wymyślił
Matkę Boską odpowiada za te koszmary które teraz macie, Matka Boska, Wilkołak, Wampir i inne takie bajki nie są dla ludz o słabych nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkadjeiufdhie
hm... ja tam nie jestem jakas wielka katoliczka czy cos. Dlatego uwazam ze to byl poprostu zwykly sen. Nie wierze w sny ;P uwazam ze to przypadek, wyobraznia a nie znaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imafraid
widzę, że te forum to tylko gromadka debili . Myślałam, że tu na każdy temat można się wyrazić a tu cię biorą za psychola. Nie mam z tym problemu ale chciałam o kims pogadac czy ktos ma to samo czy to sie zdarza. Ale chuj . Nie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajmowałaś sie kiedyś spirytyzmem ? magią ? chodziłaś do wróżki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imafraid
do wróżki tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziłąś od niej będą osoba dorosłą ? w sensie świadoma swoich czynów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggrand
dokładnie, wystarczy ze dałas sobie komuś powróżyć z tarota, albo "w zabawie" wywoływałaś duchy to mogłaś otworzyc furtke złu. są na to sposoby - porządna spowiedź, msza o uwolnienie itd, ale z drugiej strony może to być zwykły koszmar senny, może masz problemy emocjonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×