Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiaaaaa12345

co byście zrobili na moim miejscu?????

Polecane posty

Dzisiaj skończyłam szkołę wcześniej, dzwonię do chłopaka okazało się że jest blisko mojej szkoły załatwić sprawę. Więc zaproponowałam że podjadę do niego żeby się zobaczyć, on odburknął że jak chcę to mam przyjechać. Załatwił już swoją sprawę, idziemy na tramwaj, i rozśmieszyła mnie pewna sytuacja , a on zaczął krzyczeć żebym się nie śmiała tak głośno bo się ludzie patrzą.. wkurzyło mnie to. Tramwaj podjechał a on wsiadł do innego wagonu żeby ze mną nie jechać. Póżniej wysiadł za mną, i zamiast krzyknąć czy podejść uderzył mnie lekko parasolką..;/ co to miało znaczyć to ja nie wiem;) I zadzwonił teraz do mnie i mowi "przepraszam że cię zgasiłem" . Teraz ma do mnie przyjechać z kwiatami na dzień kobiet.. No i oczywiście się rozłączył jak zawsze w każdej rozmowie. No i tu pytanie: chciałybyście żeby przyszedł, czy wyszłybyście z domu? Bo powiedział że pójdziemy coś zjeść, ale jestem taka zła na niego, że nawet jak gdzieś mnie zabierze to będzie takie na siłę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe
o co ci chodzi, brałaś buraka, to masz buraka, a teraz wielkie halo ma jakieś inne wady poza babskimi humorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, oprócz wyzywania mnie, a później wmawiania mi że to na żarty było to chyba nie;) . Tylko to nie takie proste z nim zerwać, bardzo go kocham ;((( eh nienawidzę siebie za to. Ryczeć mi się chce, nie wiem co już robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TKA TA KAFETERIA JEST, JA SIĘ WYPOWIADAM CZĘSTO WAM NA RÓŻNE TEMATY, ALE JAK JA JUŻ COŚ ZAŁOŻĘ TO KAŻDY MA TO GDZIEŚ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepepekl
Ale przecież dostałaś już odpowiedź - to jest BURAK. Powinnaś dać sobie z nim spokój no ale jak taka zakochana jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłe hłe
jak masz ochotę to rycz, jest jaki jest, raczej go nie zmienisz, więc się męcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×