Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adek łącznik

Anna German serial TVP1

Polecane posty

Gość Adek łącznik

Kto lubi ? Ogląda ? Co o nim sądzićie ? Ja oglądam, lubię oczywiście uważam że to wartościowy serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam
moim zafniem dobry serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladam
zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
super, bardzo mi sie podoba. Takie seriale - opowiadające o czyims życiu sa ciekawe. Przejadły się już te kryminały. Ostatnio znów cos na Polsacie, jakies badziewie. A moze fakt że właściwie zrobili go rosjanie , dlatego sie podoba? Widać że dali dużo kasy na produkcje. Piękne sceny w sceneriach chyba z Kazachstanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek łącznik
Być może Kazachstan, nie wiem. Ania wydaje się rozsądna dziewczynką. Jestem ciekawa scen z polski bo rodzina Anny dotrze do polski gdzie uwolni się od prześladowania. Dziś kolejny odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezia
Wspaniały serial! Już widziałam wszystkie odcinki,są na yt,w wersji rosyjskiej ,ale to nie był dla mnie problem. Jestem pod wrażeniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
a ile jest odcinków , wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luceklucek
Uzbekistan podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek łącznik
Niestety nie wiem ile jest odcinków tego serialu ale popieram powyższe wpisy serial jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 odcinków jest
ale ciężkie życie miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
Dajcie jakieś propozycje - o czyim życiu można byłoby nakręcić też fajny serial? oczywiście o jakim Polaku lub Polce. Tylko nie Marii curie skłodowskiej, bo to już było i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Driadaa
Choćby o Annie Jantar, dziwię się, że jeszcze nikt nic o niej nie nakręcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek łącznik
Anna Jantar fajna propozycja. A co myślicie o Irenie Jarockiej ? Mam autograf od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek łącznik
A może jakiś biograficzny o Ryśku Riedlu taki mający dużo wspólnego z rzeczywistością bo film skazany na bluesa nie był prawidłowo osadzony w czasie i miejscach. Jako że jestem fanką tego zespołu to dla mnie byłoby to fajną sprawą jednak wiem że to muzyka przeważnie dla koneserów i nie wiem czy serial znalazłby tylu odbiorców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
w takich serialach ważne sa fakty z życia , a nie reżyserska artystyczna interpretacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek łącznik
Tak, dlatego właśnie chodzi mi o to żeby to był serial nie film fabularny- w takich filmach często jest taka interpretacja reżysera jak wspomniałam w poście wyżej. Pozdrawiam wszystkich oglądających serial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek łącznik
Słowiczka dobry pomysł- Wioletta Willas to barwna postać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel pięknego śpiewania
Obejrzałem całość. Jest na YT, A to, że lektor jest rosyjski mnie nie przeszkadzało. Na szczęście piosenki są ORYGINALNE i i postarano się o synchron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek łącznik
Wielbiciel pięknego śpiewania i jak wrażenia po obejrzeniu całości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysieeekk
i mnie się podoba. jestem już zmęczona tymi niekończącymi się tasiemcami, w których non stop zmieniają się uczuciowe konfiguracje :). prawdziwa historia, większy budżet i od razu inne wrażenie. jak Wam się w ogóle podoba Moro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek łącznik
Po pierwszym odcinku trudno coś powiedzieć na temat Moro ale jak na początek to sprawia dobre wrażenie. Pasuje do tej roli. I dobrze w nią weszła, jest przekonująca. Tak w ogóle to Anna German miała bardzo ciężkie życie- momentami wyruszałam się przy tym serialu co nigdy nie miało miejsca przy tzw tasiemcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leze i kwicze
a ja obejrzałam drugi odcinek i nie zamierzam wiecej. fakt zyciorys anna german miała niebanalny ale nie lubię jak mnie ktos beszczelnie okłamuje- chodzi mi zwłaszcza o scenę jak mała ania poznaje na peronie tego Polaka-Hermana.i tu własnie widze fałsz nad fałszami- Oficer WOJska Polskiego w czasie II wojny światowej jadacy sobie pociagiem w takich warunkach?z tobołkiem w którym miał cukier? i jeszcze mu noclegu szukaja? no komedia!!!! ruskie sie chca wybielic ale przesadzili. Chryste ludzie wode z kałuz pili na postojach i trawe jedli a tu pokazuja Wersal normalnie...żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
powinien się wypowiedziec jakis historyk na temat tej sytuacji o której piszesz. Bo to chyba ważne czy ten Polak jechał do Armii tworzonej przez Stalina po wyjściu Andersa , bo wtedy Polacy zjeżdżali z całego Sojuza do tej armii. Wtedy taka sytuacja była możliwa. Naprawde trzeba znac historię żeby sie kategorycznie wypowiadać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leze i kwicze
jezeli ten polak jak piszesz jechał słuzyc stalinowi to dla mnie nikt wiecej niz zdrajca. wiesz dlaczego tak sie rzucam? bo mi połowe rodziny ruscy wymordowali wywożac a reszta tez swoje w wiezieniach przeszła po wojnie. moj dziadek dopiero 10 lat temu dał sobie spokój z szukaniem braci bo po prostu umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
rozmawiamy tylko o faktach historycznych i czy sytuacja w której polski oficer jedzie radzieckim pociągiem przez tereny tego kraju jest historycznie wiarygodna i możliwa. Nie pisz o osobistych sprawach . bo to nie dotyczy twojego i mojego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adek łącznik
I teraz czekanie do kolejnego piątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×