Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafeteriany głupek

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET

Polecane posty

Gość otwieram butelkę
przyłączając się do życzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz sobie pomyślą że tylko idiotów stać na taki gest, "kafeteriany" głupku. :O Co jest nieprawdą, bo i przegrańcy, raczej przegraniec w mojej postaci ;) , chciałby się dołączyć do życzeń. I chociaż Święto Kobiet jest każdego dnia :), to bywają wyjątki, by je znacząco zaakcentować. Na moje nieszczęście wypadło w piątek, kiedy to najeżdżam te niewinne istoty i drażnię swoją obecnością. :D :D :D Wypadałoby napisać parę ciepłych słów ... chociaż łatwiej ulepić bałwana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agfthgfy
Nowy w mieście ,a może dziś niech będzie ten wyjątkowy dzień i zamiast "najeżdżać na te niewinne istoty" bądź właśnie miły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyprawa majonezowa
chlopie,wielu zapomnialo o tych zyczeniach,jednego widzialam dzis z kwatkiem,a jak napiszesz jeszcze raz cos nowego, to mozesz byc na topie w Europie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się :P Co prawda będzie to wyglądać jak słoń w składzie porcelany ale mam nadzieję nadrobię miną i podkulonym ogonem. :P Zresztą przesadziłem, nigdy jakoś szczególnie nie starałem się popadać w konflikty z KOBIETAMI z forume. Drobne zaczepki, szarpanie za warkoczyki, nitz godnego uwagi. :P Nie podcina się gałęzi, na której się siedzi. :) Kobiety z forume obdarzone są bowiem wyjątkową tolerancją i prędzej zawstydzą jak Słowianka 🌼 :) 🖐️ niż rozdmuchają aferę. :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy słowianka jest
Twoim projektem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym cie jakas slowianka
zawstydziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolenie o szopenie i
dostał kostkę cukru i teraz będzie buty oczyścił -następna ciota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×