Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkk341

gdzie zamieszkać w Gdyni

Polecane posty

Gość arkk341

chcę się przeprowadzić do tego miasta ale nie jestem z tych stron, jakie lokalizacje możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milordzie chodz pan tu
karwiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgpdempgr
Redłowo i Orłowo - ale drogo jest, Karwiny, Witomino, Pustki ale w nowym budownictwie - odradzam Grabówek nie jest tam tak źle teraz już się sporo pozmieniało ale nie jest to jakas piękna dzielnica. Cisowa jest niezła tylko to taka juz w sumie dzielnica pod Rumią chociaz dobrze skomunikowana i zielona ale tu raczej nie ma dużo nowych bloków a w starszych chociaz zadbane to są dosyć duże metraże (80, 90m) i mało na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkk341
właśnie myślę o Redłowie i Karwinach. A jest tam coś z pierwotnego? Zależy mi na nowym mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogda
Wiem ze na os Redlowo przyjmuja przedplaty na rok2014 maja byc oddane.Warto tam sie wybrac bo to firma z 20 letnim doswiadczeniem ma opienie solidnego takze warto tam zainwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkk341
czyli w przyszłym roku już ma być gotowe do użytku? a nie wiesz po ile jest m2? z Redłowa to bym miał blisko do pracy a i dzieci by się cieszyły że blisko jest plaża (przynajmniej tak to wygląda na mapie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogda
Ceny mieszkam tj6810zl za metr2 moze negocjowac to cos sie wskora.Mysle ze warto wydac taka kase bo mieszkania buduja solidnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Gdyni
To zależy czy lubisz spokój czy okolice np centrum. Wzgórze Św. Maksymiliana jest blisko centrum, blisko morza tylko jest to już starsza dzielnica. Bloki mają już swoje lata i mało parkingów. Ze spokojnych okolic polecam Karwiny, Orłowo i Fikakowo. Mieszkałam kiedyś na nowych Karwinach i na prawdę dobrze mi się mieszkało. Dojazd do centrum jest ok, blisko też do Sopotu i Gdańska. Poza tym wokół dużo zieleni i blisko do sklepów. Fikakowo jest zaraz za Karwinami (obecnie tu mieszkam) i też sobie cenię te osiedle. Orłowo jest bardzo ładne, ma piękną plażę, blisko są klify i dojazd do centrum. Tylko jest to jedna z najdroższych dzielnic w Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkk341
dzięki za wszelkie info, Z Gdyni - a co sądzisz o Redłowie? Bo coraz poważniej myślę o tej dzielnicy. Bogda - cena mi odpowiada, zależy mi na solidnym wykonaniu i na bezpiecznej okolicy, trzeba by się skontaktować z deweloperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the new
Polecam Rumię, graniczy z Gdynią, niższe ceny, cicho i spokojnie, nawet w sezonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu nie decyduj się na Chylonię,Grabówek czy Cisową.Są to dzielnice "latających noży". Ja mieszkam na Obłużu ale tu sie urodziłam i dlatego nie wyprowadzę sie stąd za żadne skarby :) Z Rumi i Karwin wybrałabym raczej Karwiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkk341
Rumia trochę daleko od mojej pracy, zresztą chciałbym coś bliżej plaży :D i żeby było gdzie pospacerować, pobiegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubak
Wiele czytalem na temat deweloperow i ich inwestycji ale najbardziej pozytywna opinie ma chyba JWC.Przyznaje ze po zapoznaniu sie z ich oferta mozna powiedziecv ze mieszkania sa dobrze zaprojektowane ,duzo swiatla dziennego i to jest czego oczekiwalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nroghenosz qrde całe zycie na
nosz qrde całe życie na cosowej mieszkam, spokojnie, zielono i w życiu latającego noża nie widzialam - jakies brednie i zazwyczaj pisza je ci co gówno wiedzą - to raczej obłuże ma opinię podłej dzielnicy bez skm i totalnego zadupia Gdyni - pełno tam alkoholików i podejrzanych bud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkk341
poszukałem, że wspomniany deweloper buduje właśnie na Redłowie, to by mi pasowało bo pracuję niedaleko więc nie musiałbym przez pół miasta jechać do pracy. Chyba się przejdę w tamte okolice i zobaczę jak im idzie ta budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redlowo i Prłowa ( strona
blizej morzaod SKM) to najbardziej prestizowe lokalizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek12
Wiele czytalem na temat os,Redlowo i widze ze prace ida cala para i bardzxo dobrze ze ten inwestor tutaj buduje .Mysle ze mieszkania zostatna oddane w terminie i to tez widac ze to solidny wykonawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek2
zastanawiam sie czy przyjmujajeszcze przedplaty i maja wolne mieszkania bo jestem tym osiedlem zainteresowany. Pewnie wybiore sie do ich przedstawiciela aby dokladnie zapoznac sie z ich oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek0a
z tego co wiem to jeszcze przyjmują przedpłaty ale trzeba się śpieszyć jeśli chce się mieć lepszy wybór mieszkań, biuro mają z tego co wiem na Leśnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacek2
dziekuje za podpowiedz zapewne juz po niedzieli sie tam wybiore bo zawsze jakos brakuje czasu. Mysle ze szkoda by bylo przespac taka oferte skoro czlowiek potrzebuje mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek0a
pewnie, dużo osób teraz szuka mieszkań w lepszym standardzie, bezpiecznych (to osiedle ma być strzeżone), z dobrą infrastrukturą i lokalizacją, Redłowo to jedno z lepszych miejsc jeśli chodzi o Gdynię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek w
Napewno tak jest ze kazdy chcialby mieszkac bezpiecznie wiec osiedla strzezone daja taka gwarancje ale jeszcze dochodzi zachowanie ludzi.Mysle ze obecnie nowe osiedla beda zasiedlane przez mlodych ludzi wiec to od nich bedzie zalezalo jakos zycia na danym osiedlu a Redlowo bedzie ladnym osiedlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy w gdyni jest
Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje sie budownictwem i ciekawy jestem w jakiej fazie realizacji jest osiedle Redlowo bo duzo osob pisze na temat tego osiedla wiec po oddaniu bedzie ladnie wygladalo.Zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że w przyszłym roku to już na pewno je oddadzą do użytku, Redłowo to fajna dzielnica, na pewno bezpieczna i z dobrym dojazdem wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie to osiedle Redlowo najbardziej mi sie podoba a skoro w przyszlym roku zakoncza budowe to ja jeszcze obejrze i zapewne podejme decyzje o zakupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie wiecie po ile stoi metr kwadratowy? Chcę zainwestować w mieszkanie pod wynajem (mieszkam za granicą) a później może sam tam zamieszam, szukam czegoś w dobrej jakości wykonania, w dobrej lokalizacji i właśnie w trójmieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metr kwadratowy zaczyna się od 7,300. Ale to jest wyższy standard, drewniana stolarka, niskie budynki z tylko kilkoma mieszkaniami, blisko plaża, sklepy czy park więc za taki standard trzeba więcej zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak innym wspólnotom mieszkaniowym współpracuje się z firmą Osiedle Zielone ale my jesteśmy bardzo zadowoleni z kompleksowej obsługi, która obejmuje nie tylko samą administrację, ale również obsługę techniczną i finansową. Jej ofertę znaleźliśmy na stronie pod adresem www.osiedlezielone.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×