Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie normalna dziewczyna

Jak czesto sie kochacie?

Polecane posty

Gość prawie normalna dziewczyna

powiedzcie mi jak czesto uprawiacie seks? pytam poniewaz nie wiem czy ze mna jest cos nie tak... moge kochac sie kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my to jakieś 3-4 razy w tygodniu, ale czasami mam tak, że mogę cały dzień i jak tylko mąż w domu to korzystam z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cfhnhbrfr
Raz na kilka miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mlknlk
2-3 razy na tydzien. w weekend, W tygodniu czasem cos sie zdarzy czasem, jak dwa dni temu na przylaad, ale ogolnie mamy te sama dynamike. W tygodniu praca stres, codziennosc, weekend luz i jkabysmy byli nastolatkami, wypady tu i tam,wyznawanie sobie milosci, dziki seks...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ervin rommel
ja 3 razy w miesiacu, juz nie moge chce kochanki ,bo umieram . a moge to robic kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie tego nie rozumiem, jak się nie układa w łóżku to od razu do kochanki. No sorry faceci, ale czy rzeczywiście tylko to jest dla was ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Mi wchodzi średnio raz na półtora roku. Ja bym chciał codziennie, ale żonie się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agfthgfy
ja bym chciała co dzień ,ale mojemu mężowi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
5 dni w tygodniu to najmniej,a dlaczego ma być mniej ? :) Chcę ja i moja kobieta więc używamy życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika321
raz na 2 miesiące....a było tak fajnie...kiedyś, teraz mamy osobne sypialnie, mojego nie pociąga seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie normalna dziewczyna
Pytam bo moj powtarza ze jak "nie spusci cisnienia" to go jadra bola :) nie wierze ale kazde tlumaczenie jest dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Średnio 2 razy w miesiącu, ale to nie jej wina, oboje jesteśmy napaleni, tylko że dzieci kręcą się po mieszkaniu i rzadko jest okazja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king.
z żoną 2 razy w tygodniu z kochanką 2-3 razy w noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnopiura
Pięknie jest kiedy to kobieta daje do zrozumienia,że potrzebuje ptaszka do swojej dziupelki,a wowczs partner powinien pływac z rozkoszy ,ale czesto się teraz zdarza,że mężczyzni są impotentami a w dodatku 10-15% kobie jest więcej od mężczyzn,i jak tu normę wykonac,która powinna byc uzalezniona od chęci obojgu i nie ma znacznia tu ile razy w tygodniu czy miesiacu.Krótkie spojrzenie w oczy,majtki na dól i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
To przyznaj się ile masz lat kochana.Ja mam też swoje,ale nigdy nie pofolgowałem i mam nadzieję,że w wieku 70-ciu pociągnę nie mniej,jak dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×