Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ccvdvddv

dziwne pytanie mam...

Polecane posty

Gość ccvdvddv

ale tak sobie myśle, czy facetowi może zbrzydnąć seks albo kobiety po tym jak kiedyś zobaczył u swojej kobiety coś co go odrzuciło, owłosienie , nie przjemny zapach, nieogollone nogi itp? wiem że troche śmieszne ale .. :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie dziecinko
nie. chociaz to pewnie zalezy. kiedys bylo tak, ze nie mylam sie 3 dni. autentycznie, jedzcie po mnie sobie, ale mniejsza 🖐️ nie bede sie tlumaczyc :D i on chcial mi zrobic minete. tak go odrzucilo, ten sok zaczal sciekac i tak pierdolil, ze szok, wczesniej robil mi palcowe, to tak mu lapska smierdzialy.......:O i ciuchy potem, nawet po myciu:) i powiedzial, ze mjuz nigdy itp. e tam umylam sie, na poczatku mial opory, a teraz juz normalnie, mamy z tego niezla beczke teraz :) a co???? obrzydzilas? a owlosione nogi mam czesto, i to jak niedzwiedzica :D:D i inne czesci hahahahahahaha:D:D ale ogolnie jestem zadbana laska, tylko teraz.... po takim czasie, nieraz mnie napadnie z zaskoczenia, to wiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga123d
zalezy od faceta, moj roobil mi minetke nawet w okres i jakos nie odrzucila go krew :D a dodam ze jest bardzo wrazliwy na krew nawet zwierzeca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×