Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomocy!!

Kolczyk w języku

Polecane posty

Gość Sandraaaaaa
Sandraaaa dziś witam usmiech.gif . Mam na imie sandra i zrobiłam sobie 2 dni temu kolczyka w jezyku w studiu . Przyszlam do domu i nagle mi się kuleczka odkrecila i kolczyk wypadł . smutas.gif probowalam wsadzić ale to tak szybko zarosło dosłownie w kilka sekund . miałam kolczyk około godziny . kiedyś przebijała mi kolezanka i miałam 5 dni i dopiero wyciaglam bo wtedy mama się nie zgadzala a miałam 14 lat a teraz w lutym będę mieć 18 wiec już lajt . w wtorek ide znow przebijać jezyk . mam pytanie . czy będzie bardziej bolec przebijanie w wtorek czy raczej nie ? bo ja jestem tzw delikatna i obawiam się tego bulu . proszę o odp usmiech.gif dzięki . i dodam jeszcze ze mam Taką kulke w jezyku jak jest po wyciagnieciu kolczyka . i chyba raczej nie mg po tak krótkim czasie znow przebic ? :( tak bardzo chce kolczyk , :( odpowiedzcie mi w miare możliwości czy mogę sb przebic po tak krótkim czasie znow jezyk i na w/w pytanka tez proszę o odp . i czy to normalne ze jak mowilam w pierwszych chwilach po przebiciu jezyka to mnie bolało wędzidełko ? proszę o odpowiedz :) z góry dziekuje i pozdro dla wykolczykowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ciesz sie, że ci wypadł. Kolczyk w języku to gwarantowana paradontoza -- dzięki ciągłym mikrourazom. Serio. W USA każdy dentysta ci to powie, szkoda, że cię nie poinformowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaaaaa
ale ja chce mieć kolczyka i zdecydowałam się ze jutro ide przebijać . i na dodatek za darmo bo w studiu robiłam kolczyk i mi wypadl a teraz w tym samym studiu za darmo mi robia bo kuleczka się odkrecila z wzgledu na to ze ta 2 kuleczka była za lekko zakrecona a to ich wina . proszę o odpowiedzi na pytania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaaaaaa
a po za tym czasem pojawia mi się parodontoza chyba nie wiem czy to to ale mam tak ze dziasła odsuwają mi się od zębów . używam pasty na to (LACALUT AKTIV )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraaaaaaa
przebiłam jezyk po 6 dniach od wcześniejszego przebicia . i po przebijaniu krwawilo kilka sekund . opuchlizna jest delikatna mniejsza niż 6 ni temu :) mogę jesc tylko bokiem i dodam ze kolczyk mam na srodku jezyka a ostatnio miałam bardziej na prawo . mam opuchliznę sztanga mi wychodzi trochę . ciesze się ze mam już koczyk i z dnia a dzień będzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paradontoza nie "pojawia się czasem" tylko jak juz się rozwinie to jest nie do cofniecia. Czasem to mogą się pojawiać objawy, bo nie zawsze dają o sobie znać. Jak ci się dziąsła odsuwają od zębów, to krzywdę juz sobie zrobiłas. Kolczyk tylko przyspieszy sprawę. Długo będzie bezobjawowo a potem sztuczna szczęka. Pewnie ci będzie pasowała do kolczyka. Nie narzekaj potem , ze nikt cie nie uprzedził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×