Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czterdziestka dwojka ;)

czy sa tu Panowie kolo 40-tki?

Polecane posty

Driny z energetykami to zabójstwo lepsza czysta z kielicha lub w drinku,a najlepiej wódka ze spirytusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat dziś weekendowy i mocno alkoholowy :) rozrobiony spiryt? czemu nie - jak się dobrze przegryzie z miodem i cytrynką to super....:) Wali w łęb lepiej niż kasztanka swoimi kopytami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle że nalewki bazują właśnie na spirytusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wódce ze spirytusu nie odczuwam czegoś takiego jak ciężki kac chyba,że bym wlał w siebie z 0,7albo więcej to i tak drugi dzień jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znacie sliwowice Łącką :)pycha wczoraj piłem ormianską brendy (koniak ) -coś pysznego polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po sliwiwice jezdzilam do samego Lacka. To byly czasy ;) A jak sie ja na rozgrzewke do herbaty wlalo to w calym domu bylo czuc aromat... No to dosiade sie z tigerem. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ravena, Tygrys by sie przydal, ale duuuuzy ;) ojej...ten czwarty drink to juz chyba powinien byc (przed)ostatni :D fakt faktem, od drugiego oszukuje, malutkie drineczki, bo az strach jak mi smakuja po tak dlugim okresie abstynencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwyklee za dużo pijesz
Koci Kaisie:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 racja, taki tygrys nie bylby zly ... Niby oswojona bestia a jednak nieprzewidywalna, ale jak znajdziesz czule miejsce to zamruczy jak domowy kotek ;) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 sie myje, ja sie czaje... Wiem, ze zwierz sie robi nerwowy jak czuje mydlo ;) ale nie zdazylam ostrzec 42. x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadek
42-ójka a skąd ty piszesz bo fajnie piszesz :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×