Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pierwszy razik bez

W końcu udało się bez gumy

Polecane posty

Gość pierwszy razik bez

Hej, jak do tej pory to z dziewczyną zawsze kochalismy się w gumie, ale kilka dni temu zdarzyło się coś wspaniałego, musiałem zostać trochę dłużej w pracy, razem z koleżanką w 4 miesiącu ciąży. Narzekała, że jest zmęczona od rana, kręgosłup ją boli, zaoferowałem jej relaksujący masaż karku, moje ręce powoli schodziły niżej, pieściłem jej piersi, pośladki, bardzo mocną ją to wzięło. Nie przestawałem, zdjąłem jej rajstopy, majtki, chcę w nią wchodzić a ona mi każe zakładać gumkę - ja zszokowany, a skąd mam wziąć, nie noszę tego ze sobą, a dodatkowo w ciąże nie zajdziesz mówię i zanim coś powiedziała mój penis był w jej pochwie, tego wieczora kochaliśmy się jeszcze raz. Natomiast w piątkowy wieczór również zostaliśmy w biurze, ale tylko na sex. Ona jest zachwycona, mówi że mąż odkąd jest w ciąży nie patrzy na nią jak na kobietę i nie wyraża chęci współżycia. Mi to pasuje, mogę z nią chwilowo kopulować bez gumy. Mega wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitoman jesteś,zbyt bogatą
masz wyobraźnię🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książkę napisz
nieźle konfabulujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwie takie sobie, 💤 Ot zwykły stosunek w pracy. Warte natomiast uwagi jest to że guma, nie chroni tylko przed ciążą ale również przed różnego rodzaju syfami, które aż czekają by zniszczyć twój organizm. Guma dla kogoś kto lubi skakać z kwiatka na kwiatek, powinna wręcz zajmować honorowe miejsce w portfelu, tuż za złotymi kartami i być używana, bez zastanawiania się czy przyjemniej, lepiej, byłoby bez niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamla
nie masz wyrzutow sumienia ze zdardziles? i ze ndal bedziesz to robil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy razik bez
o dziwo nie mam wyrzutów sumienia, nadal będę z nią chętnie się kochał. Poznałem zupełnie nowy rodzaj seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gamla
sprobuj przekonac swoja kobiee do seksu bez gumy. wtedy nie bedziesz "musial" zdradzac. dlaczego ona nie chce bez? mozecie uzywac innej formy antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×