Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oiuyhb

Płyn micelarny

Polecane posty

Gość oiuyhb

Czy możecie mi polecić jakiś dobry płyn micelarny? taki żeby nie podrażniał i nie wysuszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyhb
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyhb
używałam kiedyś eveline ale z tego co pamiętam to słabo zmywał makijaż ale to nie był ten co o nim mówisz. Teraz mam AA ultra nawilżenie ale czasami mam podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swigutowaaaaa
Szczerze nie polecam Avene ani LAR oche, bo kosztują kupę kasy a są stosunkowo słabe, biorąc pod uwagę cenę. Bardziej bym juz polecała Biodermę http://swigutowa.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofein
Nie dawno kupiłam płyn micelarny w Biedronce, mi odpowiada, nie podrażnił, nie wysusza. Jeszcze go kupię :) Nie wiem czy dla ciebie byłby odpowiedni, ale nie jest drogi, więc myślę, że nie szkodzi wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyhb
A ten z biedronki to jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoliludu
ja mam z aa wrazliwa natura i z bielendy. oba sa bardzo spoko u lagodne. i tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfeqrgre
ja też mam ten z Biedronki, za 4,50zł:D Jest bardzo dobry, nie podrażnia. Nazywa się BeBeauty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kofein
a produkowany jest przez Tołpę (choć nie ma nazwy firmy na opakowaniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Ziaja ma dobry z 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko-kolorka
Bourjois, taki różowy z Rossmanna. Jest super, nie podrażnia a bardzo dobrze zmywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mammmm
Avene i jest super wiec nie zgodze sie z opinia - ze nie polecam, owszem cena jest wyzsza ale i jest wart - nie podraznia, nawilza i jest wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze warto zainwestować w płyn Biodermy, jest bardzo dobry. Zdarza się że korzystam z płynu AA, też ok ale Bioderma na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak sie za zonateg
uzywalam biodermy, takiego uczulenia to chyba po niczym innym nie dostalam. nie dla alergikow i wrazliwcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swigutowaaaaa
Bourjois, z Rossmanna też jest znośny, ale nie ten pomarańczowy tylko liliowy pozdrawiam i zapraszam na bloga!!! http://swigutowa.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonalna Szkoła Makijażu
Bardzo dobrym płynem micelarnym jest płyn marki Soraya Profesjonalna Szkoła Makijażu. Kupiłam go niedawno, bo wcześniej używałam mleczek do demakijażu i odrazu trafiłam w dziesiątkę! Nie wysusza skóry (nawilża ją dzięki ekstraktowi z fiołka). Cena to ok. 12 zł, więc jeśli chodzi o proporcje jakości do ceny, to myślę, że bije na łeb mnóstwo innych droższych preparatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Ile wam s**ya za ten spam płaci? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maganda
Polecam firmy ziaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diidiii
Ostatnio kupiłam w rosmanie bardzo dobry płyn miceralny z Eveline Cosmetics, nie był drogi a bardzo dobrze zmywa makijaż i zastępuje mi tonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Garnier 3w1 (różowy) - świetnie zmywa makijaż. Albo: Dermedic Hydrain3 Hialuro - rewelacja, sprawdza się też jako tonik do twarzy. On akurat jest dostępny tylko w aptekach albo w Superpharm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny jest płyn micelarny z kwasem hialuronowym firmy Nantes. Nie ma lepszego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka88
Fajnie oczyszcza woda tonizująca z minerałami magmy Jeju, ona dodatkowo matuje skórę, także doskonale się sprawdzi, jak ktoś ma cerę mieszaną albo tłustą, tak jak ja. Bardzo przypadł mi do gustu ten kosmetyk, do tego ma przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×