Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorotaa stara ciota

42 lata dzis mam

Polecane posty

Gość dorotaa stara ciota

niebawem menopauza a myslałam ze zawsze bede piekna i młoda jakos szybko tak zleciało mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN WAWA
Witaj Dorotko to ze masz tyle lat nic nie znaczy najwazniejsze aby zyc pelnia zycia i kozystac z niego. Kobiety w twoim wieku wedlug mojego zdania sa wspaniale wiedza czego chca mowie to dlatego ze bylem juz zkobieta w wieku 45lat i byly to najbardziej wspaniale miesiace bycia z nia jednak byla mezatka i wszystko co piekne kiedys sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN WAWA
Do dorotka Mam do ciebie pytanko czy wchodzac tu szukasz kogos czy jestes w zwiazku i skad klikasz oczywiscie jesli to nie tajemnica. Ja powiem otwarcie mam 32lata jestem zonaty moj wyglad to 176cm szatyn oczy niebieskie 75kg i jak wczesniej wspomnialem majac 30lat bylem z dojrzala kobieta obecnie szukam takiej kobiety do stalego ukladu co sadzisz o takim zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale slodzisz chlopcze
wazelina na calego he, he, wiedza czego chca he,he, to wlasnie jest w milfach najgorsze, ze wiedza czego chca ze chca zupelnie czego innego niz mezczyzni moga im dac dlatego gderaja, gderaja, gderaja od rana do nocy i mezulek znika gdzie tylko popadnie bo ma dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN WAWA
Mylisz sie pisze to z doswiadczenia a twoja wypowiedz jest pisana w zazdrosci i jest nadewszystko tak jak by to pisal jakis malolat ktoremu sie nie powiodlo w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale slodzisz chlopcze
mam na ryju pizze, a w spodniach paluszka beskidzkiego, wszystkiem I woul like to fuck, ale żadna mnie nie chce :( Dlatego płodze takie smętny na forum 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN WAWA
Do Dorotki daj znac jak bedziesz miala ochote porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z byd
dorotaa stara ciota przesadzasz czterdzeski sa najsexowniejsze najmądrzejsze wiedza co chcą wiec wszystko przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie ty goeniarzu masz
doswiadczenie? gdybys mial to napewno zgodzilbys sie ze mna bo ja szczeniaku znam mnostwo kobiet w tym wieku i powiem ci jedno--- oczy ci cipa zarosly i to wszystko dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAN WAWA
Widze ze pan starszy sie zdenerwowal tak bywa nie moze poderwac mlodsza o starszej mysli a one wola trzydziesto parolatkow Zycie jest okropne hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie probuj byc
madrzejszy to nie ja rzucam sie na starzejace sie kobiety, mnie stac na cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow jaki jad
Dla Dorotki 🌼 i 😘 najlepszego kobietko:D🖐️ a dla pana jadowitego,słowo na wtorek😠 kobieta dojrzała to nie coś gorszego:O pisząc taką bzdurę,pokazałeś swoją klasę-stać Cię na coś lepszego niż starzejąca kobieta,,,no żenua za takim pofajdajcem nawet bym się nie oglądnęła ani będąc młodą osobą ano dojrzałą,bo z ciebie bije brak szacunku do drugiego człowieka,a to już cie dyskredytuje jako człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takim językiem tylko ma szanse na słodkie młódki "Galerianki" chociaz nie sądze, że go na nie stać :classic_cool: Stąd ta frustracja u niego dziewczyny 🖐️ Syndrom wieku średniego każe mu wiecznie wierzyć że bzykanie 20latek podnosi mu atrakcyjność:D:D i tak gadać z dojrzałą nie ma o czym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i o to właśnie chodzi
trzeba coś sobą reprezentować by zainteresować swoją osobą dojrzałą kobietę poza tym,po co komentować preferencje innej osoby,skoro jakiś męzczyzna woli dojrzałe kobiety to jego wybór, i jego sprawa,ma do tego zupełnie prawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×