Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SONDA2013

SUPER SONDA. PROSZE O UDZIAŁ W NIEJ

Polecane posty

1. Ile masz lat i gdzie mieszkasz (miasto\wieś). 19lat wieś 2.W jakich majtkach chodzisz 70%zwykłe 30%stringi 3.Jak śpisz. Zawsze bez bielizny tylko długi podkoszulek lub całkiem nago 4.Czy poza domem chodzisz bez majtek. Tak około 150-200 dni w roku 5.Czy robiłaś sobie nagie zdjęcia, jeśli tak to ile. Około 100. 6. Czy swoje nagie zdjęcia opublikowałaś w necie. Nie 7.Ile miałaś lat podczas pierwszego współżycia. 16 8.Jakie masz rozmiary. 160cm 62kg 96-75-100 80D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 20 lat wieś 2.50/50 3.Majtki tylko podczas okresu a tak to nago 90% 4.Tak, latem bardzo często 5.Tak, bardzo dużo 6.Nie 7.18 lat 8.162cm 56kg 75C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwadzieścia osiem, ups to było dziesięć lat temu. :P W normalnych, dostatecznie zakrywają mojego penisa. Jak popadnie, nie rzadko w całym opakowaniu. Nie latam nago po ulicach. Nie strzelam sobie fotełłe. Nie mogłem opublikować czegoś co nie istnieje. Dwadzieścia i chyba jeden. Nie pamiętam. 186 na niecałe 80 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Grodzka )
mi nie wypada mówić o przeszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno mnie nie było na ero
1. Ile masz lat i gdzie mieszkasz ?Dwa miasta,jedno baaardzo duże.25 lat. 2.W jakich majtkach chodzisz .Pastelowe koronki. 3.Jak śpisz. Nago. 4.Czy poza domem chodzisz bez majtek.Zbyt mokre uda więc to sie niei uda.Bez majtek. 5.Czy robiłaś sobie nagie zdjęcia.Tak 6. Czy swoje nagie zdjęcia opublikowałaś w necie. Nagie nigdy.Ani ja ani nikt inny,chyba że o tym nie wiem. 7.Ile miałaś lat podczas pierwszego współżycia. 18,5 8.Jakie masz rozmiary.170/48 kg 86 cm /60 cm/86cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno mnie nie było na ero
Lubię czytać potem swoje odpowiezdi bo widzę siebi jakbyz perspektywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno mnie nie było na ero
*przepraszam,trochę spóżniony Dzień Kobiet a wino rozgrzewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"8.Jakie masz rozmiary. 160cm 62kg 96-75-100 80D" Przy takich wymiarach 80D jest mało prawdopodobne, wydaje mi się, że żle dobierasz staniki, nie próbowałaś przymierzać kiedyś 75E? Albo nawet 70 E/F?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenka ss
1. Ile masz lat i gdzie mieszkasz (miasto \wieś). 27lat miasto 2.W jakich majtkach chodzisz 0.1%zwykłe 99,9%stringi 3.Jak śpisz. Pidzama 4.Czy poza chodzisz bez majtek. Nie 5.Czy robiłaś sobie nagie zdjęcia, maz robil ok 20-30 6. Czy swoje nagie zdjęcia opublikowałaś w . Nie 7.Ile miałaś lat podczas pierwszego współżycia. 13 8.Jakie masz rozmiary. 163cm 52kg 96-70-95 70e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 latka
1. 19l miasto 2. przeważnie stringi, latem często bez, zwykłe tylko jak okres, zimą trochę w body. 3. bez bielizny, majtki jak okres, latem często nago tak jak dzisiaj, a zimą jakiś podkoszulek i tyle. 4. Tak, latem bardzo często. 5. Tak, tylko parę sama sobie zrobiłam. 6. Nie 7. Dziewica 8. 165cm 60kg 75C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gówniane duże miasto stringi stringi rzadko jakieś z 10 nie 17 170cm-60kg 95-65-10170G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Poznań 36 lat 2.90% stringi 10% koronka 3.Zawsze nago 4.Tak,bardzo często 5.Mam około 700 fotek,nazbierało się przez te lata:) 6.Tak. Mam konto na zbiorniku:) 7.19 8. 174cm wzrostu 80 talia 75C biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pffffffffffffffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 30 lat, wieś 2. pół na pół, latem często bez. 3. zimą w koszulce bez bielizny, latem często nago. 4. tak, latem bardzo często 5. tak, około 100 6. tak 7. 23 8. 158cm 65kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 45lat miasto 2. zwykłe 3. w koszuli nocnej bez bielizny 4. nie 5. nie 6. nie mam takich zdjęć 7. 22 8. lepiej nie pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 30lat miasto 2.100%zwykłe 3. Calkiem nago lub satynowe koszulki 4. Nie 5. Nie 6. Nie 7.22 8. 170cm 70kg 96-80-110 80 C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.28 2.50/50, latem często bez 3.nago albo podkoszulek 4.tak, latem bardzo często 5.tak, dużo. 6.nie, ale myślę o tym. 7.17 8.158cm 98-75-96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły z ciebie grubasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubasek, dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 7
1/ 28, miasto 2/ stringi/ zima body 3/ koszulka lub nago 4/ zdarzalo mi się na wakacjach 5/ kiedys 2 lub 3 6/ nie 7/ 17 8/ 175 cm, 55 kg, 75B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna sonda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.20 wieś 2.zwykłe, latem bardzo często bez, pamiętam że w wakacje zakładałam tylko jak miałam okres. 3.nago albo jakiś podkoszulek 4. j.w. 5.tak, dużo. 6.nie 7.dziewica 8.nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ile masz lat i gdzie mieszkasz (miasto\wieś). 21 lat ; miasto 2.W jakich majtkach chodzisz? 90%stringi 3.Jak śpisz. Zazwyczaj bez majtek, sama koszulka nocna albo meski tshirt 4.Czy poza domem chodzisz bez majtek. Nie 5.Czy robiłaś sobie nagie zdjęcia, jeśli tak to ile. Nie 6. Czy swoje nagie zdjęcia opublikowałaś w necie. Nie 7.Ile miałaś lat podczas pierwszego współżycia. 18 8.Jakie masz rozmiary. 172cm 74kg 80D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×