Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alicja Donnikova

postanowiłam resztę życia przeżyć w celibacie.

Polecane posty

ifka, tak ten sam. apostoł nienawiści, kot behemot, wierny ogrodnik etc. 8 już nigdy faceta z przeszłością na kafe! 8 wyjątek zrobiłabym tylko dla offermy. li i jedynie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
apostoł nienawiści, kot behemot, wierny ogrodnik x pierdzielisz...serio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ifka - poczytaj, przekonaj się. styl nieporównywalny do nikogo innego :o 0 btw, warto wspomnieć, że decydując się na relację z tym panem, o jego poprzednich kafe-wcieleniach oczywiście nie wiedziałam. dowiedziałam się mocno w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No cóż...kafe lajf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właściwie to nie "dowiedziałam się", ale wyśledziłam. ktoś wywlókł jakiś stary top, rozpoznałam styl. potem były niezłe kwasy, bo sporo pisał o swoich ex, włącznie z tym jakie były w łóżku włącznie :o 0 miłej lektury :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" odwyku i zaangażuj się tu człowieku w pomoc upośledzonym w ramach e-wolontariatu" I know :-) ale los Ci na pewno wynagrodzi dobre serce! Albo w czyśccu będziesz krócej niż maciuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc zwisa mi, co myślą o mnie mężczyźni, faceci, chłopcy, chłoptasie, facetusie i maciusie :) ­ i tak nadajecie się tylko do jednego - do wynoszenia śmieci. ­ no i ewentualnie do przynoszenia piwa, ale że ostatnio całkiem zrezygnowałam z alkoholu, to nawet do tego facet mi się nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻABAAA
Pozdrawiam ŻABCIĘ -żabcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty akuratnie argen to sie do
nieczego nie nadajesz, znalazles juz robote? bo zakotwiczyles na tym forum juz dobrych pare lat. A podobno miales byc tymczasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż, prosiłam mojego exa o przyklejenie jednej rzeczy w łazience. czekałam miesiąc, a w końcu sama to zrobiłam. raz czy 2 wkręcił żarówkę. alleluja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oj zaba...kafe faceci nie są od tak prozaicznych czynnosci jak żarówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe uczy:
kiedy mezczyzna obieca ze cos zrobi, to to zrobi i nie trzeba mu tego , co pol roku przypominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty akuratnie argen to sie do - a ty orendż jak stoisz z robotą? co? bezrobotne orendże siedzące tu 24h zawsze najbardziej się przebujają do ludzi i interesują ich pracą. ciekawe dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kiedy mezczyzna obieca ze cos zrobi, to to zrobi" ­ bawisz się w cytowanie mojego ex matołku? więc musisz wiedzieć, że nie stosował się do tej zasady. pierdolić na kafe o swojej cudowności to każdy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×