Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość montarkanka

Mam duży problem małżeński?

Polecane posty

Gość montarkanka

Jak to rozwiązać? Problem małżeński oraz mieszająca się w to rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montarkanka
Mam 28 lat. Jestem mężatką od 2 lat, mam syna którego urodziłam w wieku 19 lat. Ojciec dziecka okazał się zupełnie nieodpowiedzialny, z pomocą rodziców mogłam skończyć studia, pracować. Od poprzedniego partnera mam głodowe 500 złotych alimentów. Trudno, sama zarobiłam na siebie i dziecko. Prawie sama. Dwa lata temu wyszłam za mąż. Moi teściowie podzielili swój majątek w ten sposób że ich córka a moja szwagierka jest w takiej samej sytuacji jak ja kiedyś. Samotnie wychowuje syna.Teściowie postanowili zostawić córkę przy sobie a synowi czyli mojemu mężowi kupili dom ale niestety przepisali go tylko na mojego męża. Mój ojciec próbował interweniować w ten sposób że chciał dać połowe pieniędzy by wykupić ten dom. Niestety teściowie nie zgodzili się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montarkanka
I tutaj pojawia się kolejny problem. Mój ojciec postanowił mnie i bratu dać po 50% swojej firmy(musiałam z mężem spisać intercyzę) bo rodzice tego chcieli. Oprócz tego dał mi na konto sporą sumę oraz mieszkanie. Wrazie czego bym miała coś swojego, synowi rodzice przepisali dom w którym mieszka. Zresztą mój brat nie może mieć dzieci(robił badania, z tego powodu się rozwiódł). Więc powiedział że jak nigdy nie będzie miał własnych dzieci(bo lekarze nie dają mu szans) to wtedy przepiszę swoją część na mojego syna. I tutaj pojawiają się problemy Teściowie którzy kupili dom i zapisali go wyłącznie na mojego męża a szwagierkę zostawili przy sobie nie patrząc na to że ja teraz mogę zajść w ciążę i będę potrzebowała pomocy bym mogła dalej się rozwijać. Mój syn ma tylko jedną parę dziadków (moich rodziców) ponieważ mój były jedynie zaproponował alimenty(istnie w rubryce ojca ale dziecko nosi moje nazwisko) a jego rodzice nie chcą znać wnuka.A moi teściowie po prostu nie lubią cudzych dzieci. No i matka której nie podoba się to że ojciec zabezpieczył mnie finansowo na przypadek rozwodu, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w czym jest problem bo nie bardzo rozumiem? Za dużo masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montarkanka
Problem jest z matką która ma pretensje że ojciec z każdej strony zabezpieczył mnie finansowo. Problem jest z teściami którzy po prostu za mną nie zbyt przebadają. Myślimy z mężem o drugim dziecku ja mogę liczyć na rodziców i brata ale czy teściowie i szwagierka będą przy nas? Szwagierka powie że ma swoje dziecko a teściowie będą woleli jeździć nad bałtyk lub inne wczasy ZAGRANICZNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaryba
ale na czym polega problem, że będą jeździli nad bałtyk lub wczasy ZAGRANICZNE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mają być problemy? Że masz za dużo kasy i teściowa ze szwagierką nie będzie ci się wtrącać w wychowanie dziecka. Kobieto- z nudów piszesz. Zatrudnij sobie opiekunkę- stać Cię jak widać. Śmiech na sali. Ja tu nie widzę problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykaniepiszglupot
ja tez nie widze problemu. rozpisałas sie czego to nie masz Ty i Twój maz i tyle... co, ze jak Ci sie trafi drugie dziecko to tesciowie nie beda chcieli niańczyć? o to chodzi? przecież to ich prawo, nie muszą zajmowac sie wnukami jeśli nie chcą (oczywiście nie mówię o tym żeby raz na jakiś czas spędzili czas z wnukami, ale za niańkę robić nie mają obowiązku). z resztą napisałaś że masz swoje mieszkanie, kasę, pół firmy to chyba stać Cię aby wynająć kogoś do opieki jak będziesz chciała dalej się "rozwijać" jak to określiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a...ty chcesz żeby koło ciebie
każdy chodził jak mu zagrasz ... Ło kur*a ale ludzie mają problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wiochy
Rozwiedź sie - po jkom chore ci monrz jak masz kaskę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje ci autorko
bardzo :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prudencja
Jezusie nazareński!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×