Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brwibrwi

przeszczep transplantacja brwi

Polecane posty

witam dziewczyny w większości piszecie o brzuchach nosach piersiach a ja szykuję się na konsultację dotyczącą przeszczepu brwi!!! bo straciłam już 2/3 gęstości (prawie niemam) może ktoś coś wie na ten temat??? bądź miał taki zabieg??? będę wdzięczna za informacje!! pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moootyyleem jeesteem
chyba włosów a nie brwi :-) a nie myślałaś o makijażu permanentnym?, bardzo ładnie zagęszcza brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam o permanentnym ale wolałabym je naturalnie zagęścić a podobno u dr szczyta robią przeszczep brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drusilla
są preparaty specjalnie na brwi dla kobiet po chemioterapii. na brwi nazywa się revitabrow, a na rzęsy revitalash. Nie wiem jaki jest koszt revitabrow, ale podejrzewam że nie mniej niż 300 zł za mniejszą wersje czyli na ok. 2 mc. Nie wiem czy chcesz sie pakować w koszta kosmetykow, czy nie lepiej zrobić przeszczep. tak czy siak poczytaj opinie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdgjk
A ja kiedys miałam tak wyskubane ze juz nie chcą rosnąć , maja okropny kształt . Jak do tej pory malowalam zawsze kredka , ale tez zaczynam myśleć o przeszczepie brwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba Melancia
mieszkam za granica, mam duzo czarnych znajomych w pracy. 3/4 czarnych kobiet robi sobie piekny makijaz permanentny a resztki brwi goli czy depiluje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mokasynka
Ja też polecałabym permanentny. Ja prawie =nie mam brwi (ich ilość jest znikoma) i podałam się makijażowi efekt super. Zdecydowałam się na jasny brąz. Bardzo naturalny efekt. Radze przemysł bo przeszczep to droga sprawa Ja dowiadywałam się za granicą parę lat temu. W Brazylii były takie usługi coś mnie jednak zatrzymało i szczęście bo rok później klinikę zamknęli z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy możesz przesłać mi fotki swoich brwi permanentnych fejka5@wp.pl muszę podjąć jakąś decyzję bo to codzienne malowanie kredką już mnie męczy. A przeszczep z włsów głowy przeraża mnie ich szybkim wzrostem. U nas koszt przeszczepu to ok. 5 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrroommnna
skad przeszczepiaja te brwi? wlosy z nog? spod pach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gruba Melancia mieszkam za granica, mam duzo czarnych znajomych w pracy. 3/4 czarnych kobiet robi sobie piekny makijaz permanentny a resztki brwi goli czy depiluje.... ...no i z kim ty sie zadajesz dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mokasynka--taaa w Brazylii.Moze najpierw poczytaj,dowiedz sie o tym kraju-jeden z najbardziej skorumpowanych i niebezpiecznych krajow na swiecie.tam chcialas jechac?Moze bys juz nie wrocila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosu
oj dziewczyny ,oj dziewczyny po pierwsze co cie obchodzi z kim sie zadaje forumowiczka . jestesmy na forum po to aby czytac, sobie pomagac ,dzielic sie opiniami . Nie wiesz jak ciezko byc zaakceptowanym przez srodowisko z ,ktorego nie pochodzisz moze masz sczescie ze nie mieszkasz za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosu
A jak mysliscie w ktorych panstwach jest robionych najwiecej operacji plastycznych 1 Usa 2 Brazylia 3 Azja pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrroommnna - z tego co wiem to włosy przeszczepiane są z karku. bosu -nie wiem skąd to pytanie... Uważam, że najwięcej operacji plastycznych jest robionych w Azji a konkretniej w Korei. Tam nastolatki na urodziny dostają operacje plastyczne... Słyszałam to od koleżanki, która stamtąd pochodzi. O popularności tego typu zabiegów możesz poczytać na blogu Azjatycki Cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gruba melancia-przestan z tymi czarnymi .Nie widzisz roznic rasowych?One maja zupelnie inne wszystko.Co zatem kogo obchodzi co tam sobie czarne kobiety robia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosu-sama piszesz o tym o czym nie chcesz aby pisano.....Poza tym gruba melancia sama pisze jakies dziwne rzeczy.Wtraca tu zupelnie inna rase.Chyba kazdy procz niej wie ze to z tymi brwiami u nich i u nas to zupelnie inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...z tego co sie orientuje to przeszczep mozna zalatwic w polsce za ok 35 tys.Lepiej jednak wyjechac do Turcji.Tam jest naprawde tanio i dobrze.To jest 1/5 ceny w polsce.W polsce i w ogole w europie zdzieraja jak tylko moga.Na jednej stronie pisza tak: najpierw ile to wydasz na rozne mazidla-zeby cie odstraszyc od kosmetykow i lekow.Nastepnie zagajaja jakiz to skomplikowany proces ta transplantacja-zeby wytlumaczyc cene - i tak wzieta z ksiezyca.Na koncu-cena.W tym momencie spadasz z fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialo byc w Polsce za ok.3 tys 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos robil przeszczep brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poddałam się przeszczepowi brwi w klinice Promedion.Idealna metoda-raz a dobrze.Na efekt trzeba trochę poczekać jak to z włosami bywa,ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny.. czy któraś miała robiony przeszczep brwi?? Również o tym myślę.. chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tym zabiegu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wykonywałam zabieg w klinice OT CO.  Operatorem był doktor PIOTR TURKOWSKI. Metoda FUE, bardzo bezpieczna, bez blizn, bólu. Bardzo dobry specjalista. Wszystko dokładnie objaśnił, sam zabieg wykonał perfekcyjnie. Czas wykonania ponad 2h. Grafty pobrane z tyłu głowy, następnie wszczepiane były w łuk brwiowy pod odpowiednim kierunkiem. 🙂 serdecznie polecam !

www.piotrturkowski.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×