Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanadziewczyna

16 lat, brak okresu i piersi

Polecane posty

Gość zalamanadziewczyna

Jak w temacie - mam 16 lat, nie mam miesiączki i jestem KOMPLETNIE PŁASKA. Nie mówię o małych piersiach.. Myślicie że powinnam isć do ginekologa? Trochę się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanadziewczyna
Czyli jest aż tak żle? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczone 16 lat masz? Okres dostaje sie do 16 roku zycia wiec radze ci isc do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanadziewczyna
Tak skończone a i dodam że mam mały problem z nadmiernym owłosieniem :/ i martwię się, że mam coś nie tak z hormonami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie martw sie tylko idz do ginekologa i jego tez sie nie boj bo to nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanadziewczyna
Własciwie nawet nie boję się samej wizyty, ale chodzi mi o badanie przez odbyt.. Szczerze mówiąc wolałabym stracić błonę dziewiczą u ginekologa niż być badana przez odbyt :( Mogę powiedzieć że chcę tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanadziewczyna
Dla mnie to jest strasznie dziwne, a wszędzie piszą że dziewice są badane przez odbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tez nie wiadomo czy bedzie cie badac, moze przepisze ci jakies leki i tyle. nie martw sie na zapas. lekarze czasami badaja dziewice przez odbyt ale u mnie np robili tez usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka tez byla dziewica jak poszla do gin i nie byla badana przez odbyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanadziewczyna
W takim razie lecę do lekarza i zobaczymy co będzie :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bada przez odbyt to Chodzi o to, żeby przez ścianki wyczuć ewentualne guzki, powiększenia itp.. przy normalnej wizycie raczej tego nie robi, jak już to tylko proponuje, ale jak idziesz z jakimiś dolegliwościami to raczej tak właśnie Cie zbada a ciebie nic nie boli wiec... :) spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×