Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paczek.z.lukrem.

serie ćwiczeń w AW6

Polecane posty

Witam! Mam zamiar robić AW6. mam tylko drobne pytanie, a mianowicie, czy mogę serie wykonywać w następujący sposób: -1 seria - 30min odpoczynku - 2 seria - 30min odpoczynku - 3 seria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjghcnkgvhgcnjhg
Lepiej robić krótkie przerwy. Przy pierwszej rozgrzewają się mieśnie, potem druga idzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjghcnkgvhgcnjhg
http://www.6weidera.com/seriecykle.php Poczytaj tu:) Przerwa ma być min 3 minuty, podobno można nawet po godzinie robić następną serie. Ale moim zdaniem łatwiej robić jak już sie rozgrzejesz. U mnie wygląda to tak, że pierwszą robię trochę wolniej, następna po ok 5-10 minut już szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjghcnkgvhgcnjhg
A co do pory to chyba niekoniecznie, ja jednak robię zawsze o mniej wiecej tej samej godzinie ale tylko dlatego, że wtedy tylko mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjghcnkgvhgcnjhg
Musisz przede wszystkim sama zobaczyć jak będzie Ci się ćwiczyło. Życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuję ; ) mam nadzieje, ze wtytrwam! mam jeszcze jedno pytanie - waże 56kg, mam 170cm wzrostu, czy aw6 pomoże mi na płaski brzuch niczym modelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjghcnkgvhgcnjhg
Powiem tak- na wszystkich forach ludzie pisali, że te ćwiczenia tylko wzmacniają mieśnie. Jeśli nie masz tłuszczyku na brzuchu to brzuch zrobi się ładny. Ja natomiast właśnie zaczęłam 4 tydzień i już mam 3 cm mniej w tali. Brzuszek może jeszcze nie idealny, ale już jest dużo ładniejszy. Tyle tylko, że ja dodatkowo stosuje serum termoaktywne wyszczuplające. Nie wiem czy mój sukces to kwestia tylko ćwiczeń czy też tego preparatu ale jest lepiej. Poza tym piję zieloną herbatę, ograniczyłam słodycze i pieczywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zdania, że najlepsze są ćwiczenia! a co do tłuszczyku, to mam go troche, myslisz, że uda mi się go spalić dzięki aw6 i uzyskać płaski brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjjghcnkgvhgcnjhg
Tak jak pisałam podobno te ćwiczenia nie spalają tłuszczyku. Ja się nie mogę wypowiedzieć bo cały czas stosuję to serum wyszczuplające, które własnie spala tłuszczyk. Możesz próbować na razie same ćwiczenia. I ewentualnie właśnie ograniczyć słodycze (jeśli jesz), starać się w miarę zdrowo odżywiać. Nie mówię tu o jakieś ekstremalnej diecie, ale np. czasem jakieś owoce, warzywa, zamiast śmietany jogurt, kurczak bez skórki itp. Jeśli to wszystko nie pomoże to po ok 3 tygodniach spróbuj tego serum. Ja mam perfecty za 13 zł. Kupiłam bez większego przekonania ale wydaje mi się że cos tam działa. Ale ja wychodzę z założenia, że takie rzeczy to nie zamiast cwiczeń tylko jako dodatek. I to chyba pomaga na tej zasadzie, że jak normalnie ćwiczysz to spalasz tkankę tłuszczową z całego ciała, a jak stosujesz taki preparat to on uwalnia komórki tłuszczowe z tego miejsca gdzie smarujesz i one są spalane w pierwszej kolejności. Tak przynajmniej czytałam w różnych czasopismach na temat zdrowia i urody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×